Autor Wątek: End of Evangelion  (Przeczytany 34419 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ryba

End of Evangelion
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 27, 2006, 08:30:28 pm »
Ja widzialem za 100 zl  :shock:

Apropo to sie pisze skąd  ;)

Offline Dreadorus Maximus

End of Evangelion
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 28, 2006, 11:45:19 am »
Cytuj
wiesz piractwa tu nie propagujemy, ale jest coś takiego jak p2p, a najlepiej torentty

No i są jeszcze bany za takie teksty ;)
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline zdzichuz

EoE i niedosyt...
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 26, 2007, 08:05:21 pm »
Witam wszystkich jest to moj pierwszy post na tym forum  :)
Czy po obejzeniu Eoe tez czuliscie pewien niedosyt ...
Moim skromnym zdaniem powinna wyjsc kolejna kinowka aby sie dowiedziec co sie dalej stalo z ziemią jak i z głownymi bohaterami , poniewaz zakonczenie jest otwarte , czego ja w anime za bardzo nie lubie , ale przynajmniej mozna sobie podyskutowac co by bylo dalej .Szkoda ze tworcy tak to zostawili , mozna ktos z tym cos kiedy zrobi ...
Niech chwila , gdy żyję dla kogoś innego trwa wiecznie "

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
End of Evangelion
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 26, 2007, 09:02:46 pm »
Witam! :)

O.o
Jak to "otwarte"? Oczywistych rzeczy już nie pokazali, bo (już nawet wcześniej) nie było kasy. :)

Zpróbuj jeszcze raz obejrzeć, albo- skoro jesteś świerzo po- to poczytaj forum: wyjaśni się to i owo. :)
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline zdzichuz

End of Evangelion
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 26, 2007, 09:38:43 pm »
Ja jednak bede stal przy swoim  :)  
Jest otwarte poniewaz nie wiemy co bylo dalej , co by sie moglo jeszcze stac itd
Jak ich te zycie moglo dalej wygladac i mogli by wyjasnijc wiele rzeczy w kontyuacji np jakies kinowki kolejnej...
Dla mnie to takie oczywiste nie jest co by sie stalo dalej...
Wedlug ciebie co sie dalej zdarzylo ???
Niech chwila , gdy żyję dla kogoś innego trwa wiecznie "

Offline obik

End of Evangelion
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 26, 2007, 09:51:28 pm »
hmm jakby chciał napisać forum by wywaliło ^^  hmm dużo by było opowiadać ;]

Offline Niuniek

End of Evangelion
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 26, 2007, 10:31:40 pm »
Cytat: "zdzichuz"
Wedlug ciebie co sie dalej zdarzylo ???


Zerknij na inne tematy tego forum. Zapewne znajdziesz odpowiedzi na wiele swoich pytań.
Polecam "ostatnią scenę EoE".
No i jest jeszcze "czego wam brakuje w Evangelionie".

Offline zdzichuz

End of Evangelion
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 26, 2007, 10:34:32 pm »
ok zobacze jestem tu nowy wiec nie zabardzo to forum jeszcze oblukalem  :)
Niech chwila , gdy żyję dla kogoś innego trwa wiecznie "

Offline Dino

End of Evangelion
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 26, 2007, 10:50:57 pm »
Po pierwsze primo witam ^_^

Po drugie primo nie wiem czemu dalsze losy bohaterów miałyby być pokazane... przecież każda seria się kiedyś kończy a w Evie zakończenie jest w idealnym miejscu (a jeśli ktoś chce zobaczyć co dalej to z doniesień Błotnika wynika że na końcu mangi będzie taka możliwość (ale to już rzecz jasna historia inna niż anime więc oby nikt się tym zakończeniem nie zaczął w przyszłości posiłkować omawiając anime)).

Po trzecie primo to oczywiste że nie wiemy dokładnie co dzieje się dalej, po "jeszcze jednym zakończeniu" bo przecież twórcy nie pokażą nam całego życia bohaterów. Obserwowaliśmy je przez moment, przeżywaliśmy różne sytuacje ale teraz oni muszą żyć dalej sami. My mamy tylko fundamenty, na których możemy budować nasze wyobrażenia o tym co się z nimi stanie. Widzieliśmy przemiany jakie dokonały się w postaciach i możemy przypuszczać jakie w związku z nimi będzie ich dalsze życie.

Po czwarte primo to czy naprawdę chciałbyś mieć zakończenie, które pokazuje wszystko? Historię podaną na tacy? Ja nie. Prawdopodobnie właśnie te wszystkie niedopowiedzenia są jedną z największych zalet Evy.

Po piąte primo to nowe kinówki przecież będą. I to cztery. I ta czwarta ma być nową historią a nie inną wizją tego co już było więc może to będzie coś w stylu "a potem...".

Po szóste primo
Cytat: "zdzichuz"
Szkoda ze tworcy tak to zostawili , mozna ktos z tym cos kiedy zrobi ...


Według mnie twórcy zakończyli Evę genialnie a co do tego że KTOŚ KIEDYŚ COŚ Z TYM ZROBI to mówię zdecydowane NIE! Nie wiem jak inni ale ja nie chcę żeby za ileś tam lat ktoś tam se przyszedł i "poprawiał" Evangeliona.

Po siódme primo ultimo podsumowując nie bardzo mi wyszło napisanie tego co napisać chciałem ale z grubsza chodzi o to że moim zdaniem zakończenie jest świetne (zarówno w wersji TV jak i Endowskie) i nie ma potrzeby/podstaw/mojego pozwolenia (^_^) żeby je zmieniać.

Offline zdzichuz

End of Evangelion
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 27, 2007, 12:03:44 am »
Dino spokojnie ile glow tyle pomyslow da sie zrobic kontynuacje na poziomie oryginalu ale pewnie im budżet na to nie pozwala i nie maja sie jak do tego zebrac .I jeszce jedno, ta ostatnia slynna scena  z tym duszeniem jest tak mi sie przynajmniej zdaje tak jakby urwana na koncu , tak jakby tworca chcial cos jeszcze powiedziec , a nie mogl , lub zabraklo mu pomyslu...
Brakuje takiej jakies kropki nad i , po slowach Asuki jest siup i koniec ...
Tak jakby cos sie mialo jeszcze zdarzyc , niewiem wielkie BUM albo cos innego ...
Niech chwila , gdy żyję dla kogoś innego trwa wiecznie "

Offline Frey Ikari

End of Evangelion
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 27, 2007, 07:22:42 am »
Cytuj
Polecam "ostatnią scenę EoE".
No i jest jeszcze "czego wam brakuje w Evangelionie".

 O właśnie ten temat jużbył...
Ja tam przy pomocy paru osob z pewnością zrobiłbym dobrą kontynuację bo zarys mam cały czas w głowie (seria OAV), ale teżlepiej żeby koniec był wielki niż słaby więc nie ma co za wiele szaleć.

Offline Błotnik

End of Evangelion
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 27, 2007, 08:13:37 am »
Ja tylko dodam, że pewne wydarzenia po końcu świata były pokazane na oryginalnym pudełku od pierwszej kompilacji serialu i EoE.
Ponadto w znajdującej się w środku tego pudełka książeczce było tego jeszcze więcej :)
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline SoczI

End of Evangelion
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 27, 2007, 08:23:05 am »
Zakończenie jest w pełni kompletne, a cała seria zamknięta. Niestety jeśli ktoś nie miał wcześniej styczności z twórczością japońską lub inną o głębszym przesłaniu niż Matrix to może mu się wydawać, że coś jest nieskończone.

Niestety, ale jest skończone i robienie jakiejkolwiek "kontynuacji" było głupotą i rozbiciem całej twórczej kompozycji Anno. W dodatku już jest potwierdzone to faktem, że Anno robi 4 filmowy remake całości...
aworu died for your sins!

Offline Błotnik

End of Evangelion
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 27, 2007, 09:04:06 am »
To Matrix ma jakieś przesłanie?
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline obik

End of Evangelion
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 27, 2007, 10:20:23 am »
Cytuj
Po czwarte primo to czy naprawdę chciałbyś mieć zakończenie, które pokazuje wszystko? Historię podaną na tacy? Ja nie. Prawdopodobnie właśnie te wszystkie niedopowiedzenia są jedną z największych zalet Evy.

gdyby tak było żadna seria by nie wciągała gdyż nie było by tajemnic ^^ czyli po co to oglądać skoro na początku skoro jest wszystko pokazane.
Cytuj
To Matrix ma jakieś przesłanie?

no prawdopodobnie ^^

 

anything