Autor Wątek: Jakie znacie zespoły rockowe godne polecenia ???  (Przeczytany 27092 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline hopatika

Jakie znacie zespoły rockowe godne polecenia ???
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 17, 2006, 01:21:11 pm »
umrzyj.

kapelą rockową jest też Lordi.  :lol:

Offline Pepper

Jakie znacie zespoły rockowe godne polecenia ???
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 17, 2006, 01:27:43 pm »
Lordi jest kapelą gotycką
img]http://img53.imageshack.us/img53/7281/lowest13jk8.jpg[/img]

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Jakie znacie zespoły rockowe godne polecenia ???
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 17, 2006, 01:31:52 pm »
Cytat: "śmigło"
ja bym jeszcze dorzucil crowbar. ha!

Ponoć mają grubego basistę!

Offline śmigło

Jakie znacie zespoły rockowe godne polecenia ???
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 17, 2006, 03:19:52 pm »
mi sie zawsze wydawalo, ze w tym zespole wszyscy sa grubi. no niech bedzie - puszysci!
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline kort

Jakie znacie zespoły rockowe godne polecenia ???
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 20, 2006, 01:44:02 pm »
Generalnie wszystko z serii QOTSA, EODM czy Millionaire... Ewentualnie KYUSS.
Do tego ja bym dorzucił ekipę bijącą EODM i image'm i jajcami wyprawianymi w muzyce  ELECTRIC SIX.

Choć zapewne te kapele zostaną zaraz przez forumowiczów zwyzywane od "pedałów" i innych mitycznych a wrednych stworów... ;)

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Jakie znacie zespoły rockowe godne polecenia ???
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 20, 2006, 01:49:19 pm »
Ja ostatnio zapoznaję się z QOTSA i Kyussem i bardzo mi się ta muzyka podoba i myślę, że polecić warto!

Offline lopolik

Jakie znacie zespoły rockowe godne polecenia ???
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 20, 2006, 09:03:11 pm »
Ja polecam Oxymoron i U.K. Subs - bardzo porządny punk - pierwszy Streetpunk, dość ostry, drugi starszy i spokojniejszy ale też fajny :-)

Poza tym to The Analogs i Cock Sparrer.

Offline Spartan

Jakie znacie zespoły rockowe godne polecenia ???
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 21, 2006, 11:12:37 pm »
Audioslave, Creed (+ solowa płyta Scotta Stappa, wokalisty Creed- " The Great Divide").
Polski- Riverside- dla miłośników rocka progresywnego
Z klimatów niszowych- Deadsoul Tribe (coś w klimacie Toola, może troszkę lżejsze), Pain of Salvation, A Perfect Circle
nbowed, Unbent, Unbroken

Offline Pepper

Jakie znacie zespoły rockowe godne polecenia ???
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 22, 2006, 12:35:17 am »
nie no stary, w jednym poście wymieniać Creed, Dead Soul Tribe i Pain of Salvation?
za to powinny być wklepy na mieście

nie wspominając o tym, że Painów nijak się pod "typowo rockowy" zespół podciągnąć nie da

 :?
img]http://img53.imageshack.us/img53/7281/lowest13jk8.jpg[/img]

Offline kort

Jakie znacie zespoły rockowe godne polecenia ???
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 22, 2006, 12:04:29 pm »
:arrow:Dirty Pretty Things jako następstwo The Libertines. Nowatorskie, godne polecenia... Przyjemne dla ucha poza tym...

:arrow: Dodam jeszcze Yeah Yeah Yeahs, w którym dziwna muzyka miesza się z dziwnym wokalem, dziwnej wokalistki... Dziwnie inspirujące... ;)

:arrow: Solowe płyty Grahama Coxona (Kiedyś w Blur), jest ich bodajże pięć, z czego, chyba najsympatyczniejszą jest I Love Travels at Illegal Speeds... Skąd polecam utwór pt. You and I napisany dla córki... Inteligentny, lekko ironiczny i urodzony malkontent... Naprawdę warto posłuchać...

:arrow: No wspomnianyBlur...

:arrow:Oasis jeszcze można przytoczyć, choć momentami jest... hmmm... Dziwny, ale pierwsze płyty napewno można zaliczyć do tzw. brytyjskiego rocka gitarowego... No ostatnie dwie są już spokojniejsze, bardziej dojrzałe...

:arrow:Kaiser Chiefs. Chłopaki na Blur się wychowali, i jeśli komuś pasują zbliżone klimaty, to muzy tych gości nawet nie trzeba polecać...

:arrow:Interpol. Mieszane uczucia, co do ich "rockowości", ale posłuchać można, coś ciekawego się znajdzie...

:arrow:Portishead. Jak ktoś ma ochotę posłuchać lekko rockowej muzyki, a potem popełnić samobójstwo ;)

:arrow:Bloc Party. Bardzo ostatnio popularny zespół ze Szkocji, grający nieco w klimatach U2. Jeżeli taki klimat odpowiada... ;)

:arrow:Supergrass. Kolejny nalot muzyczny z Wysp Brytyjskich. Zdażyło im się krytykować Van Halen i ich grę na gitarze, więc można się spodziewać konkretów... ;)

:arrow:Franz Ferdinand. Myślę, że raczej już wszystkim znane... ;)

:arrow:Coldplay. No comments. Ważne jest to, że założyli zespół, żeby "wyrywać laski". I jak to powiedział perkusista... "Chrisowi Martinowi się to udało, w końcu zgarnął najgorętszą partię Hollywood - Gwyneth Paltrow. A my niestety dalej szukamy :D"

:arrow:Gorillaz. Może nie do końca rock, ale zawsze sympatycznie, poza tym dzieło Grahama Coxona... Posłuchać warto...


:arrow:Katie Melua. To już tak na rozluźnienie po tym wszystkim... Niesamowicie spokojna muzyka gitarowa z dodatkiem szczebiotu, wspaniale wyglądającej gruzinki, pobierającej nauki muzyczne w Wielkiej Brytanii... Naprawde, jak ktoś się potrzebuje wyluzować i nie myśleć ;) Wiem, że  to z rockiem ma tyle wspólnego co pudełko zapałek z promem kosmicznym, ale jakieś tam rockowe niteczki można znaleźć, poza tym zawsze wychodzę z założenia, że lepsza muzyka na instrumentach prawdziwych, niż wyimaginowanych w wirtualnej rzeczywistości...

:idea: Na koniec może coś polskiego?

:arrow:Negatyw. Pamiętacie Amsterdam? Fajny britrock z Polski :)

:arrow:Penny Lane. Projekt poboczny Mietalla i Afgana z Negatywu i Lali z Myslovitz do tego dodać trzeba jeszcze Bartka Słatyńskiego z Avalanche i mamy Penny... Świeżutko, beatelsowsko trochę, bardzo przyjemnie... Naprawdę z całego serca polecam...

:idea:POLSKIE KAPELE TEŻ MOGĄ GRAĆ DOBRZE :!:

:)

EDIT:

Cytat: "pepper"

Lordi jest kapelą gotycką


:shock:

Offline Dereq

Jakie znacie zespoły rockowe godne polecenia ???
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 22, 2006, 12:09:46 pm »
tu chyba chodzi o rock
co nie?

i kapele.
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline Kormak

Jakie znacie zespoły rockowe godne polecenia ???
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 22, 2006, 12:15:08 pm »
Kurak, bardziej od miliona emotikonek uwielbiam tylko jednozdaniowe opisy miliona kapel.

Z których część w ogóle nie jest rockowa. Gorillaz? Melua? Portishead? Błagam.

Offline hopatika

Jakie znacie zespoły rockowe godne polecenia ???
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 22, 2006, 12:47:12 pm »
Cytat: "koortshack"

POLSKIE KAPELE TEŻ MOGĄ GRAĆ DOBRZE


mogą.















ale nie umieją.

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Jakie znacie zespoły rockowe godne polecenia ???
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 22, 2006, 01:06:01 pm »
Cytat: "koortshack"
:arrow:Katie Melua. To już tak na rozluźnienie po tym wszystkim... Niesamowicie spokojna muzyka gitarowa z dodatkiem szczebiotu, wspaniale wyglądającej gruzinki, pobierającej nauki muzyczne w Wielkiej Brytanii... Naprawde, jak ktoś się potrzebuje wyluzować i nie myśleć ;) Wiem, że  to z rockiem ma tyle wspólnego co pudełko zapałek z promem kosmicznym, ale jakieś tam rockowe niteczki można znaleźć, poza tym zawsze wychodzę z założenia, że lepsza muzyka na instrumentach prawdziwych, niż wyimaginowanych w wirtualnej rzeczywistości...

Moja mama się tym jara, ja nie. Jak dla mnie to to kolejna po Norah Jones artystka, która wzięła się za smooth jazz dla japiszonów z wielkich korporacji. Też piękna, też ładnie śpiewa, też gra bardzo chilloutową, ale przy tym miałką muzykę, jakby wypraną z emocji.

Offline riggael

Jakie znacie zespoły rockowe godne polecenia ???
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 22, 2006, 03:02:46 pm »
Cytat: "Musley"
Jak dla mnie to to kolejna po Norah Jones artystka, która wzięła się za smooth jazz dla japiszonów z wielkich korporacji. Też piękna, też ładnie śpiewa, też gra bardzo chilloutową, ale przy tym miałką muzykę, jakby wypraną z emocji.

święte słowa.


Cytat: "Kormak"
Kurak, bardziej od miliona emotikonek uwielbiam tylko jednozdaniowe opisy miliona kapel.

Z których część w ogóle nie jest rockowa. Gorillaz? Melua? Portishead? Błagam.

a na co można liczyć w tego typu wątku ? i jak można w ogóle taki idiotyczny temat założyć?
url=http://www.sloganizer.net/en/][/url]

 

anything