Autor Wątek: Love Hina  (Przeczytany 25440 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BOGINS

Love Hina
« Odpowiedź #75 dnia: Wrzesień 18, 2006, 02:23:39 pm »
Hmm no ja mam nadzieję - nie czytałem tego tematu zbytnio, że jakoś się to rozwinie.
Ej, chyba nie ma w tym anime nadprzyrodzonych mocy, kosmitek albo elfów co? W każdym razie głowny bohater (dlaczego ja zawsze zapominam ich imion) lata po łaźni jak goury gdy obrywał od Liny inverse...
laanesh!!! The time has come! Fear me mortals.

Offline Ryba

Love Hina
« Odpowiedź #76 dnia: Wrzesień 18, 2006, 02:48:41 pm »
Sa latajace zolwie i inni wariaci  :roll:

Offline Dreadorus Maximus

Love Hina
« Odpowiedź #77 dnia: Wrzesień 18, 2006, 03:37:17 pm »
Anime ogólnie fajne, fabuła też się rozkręca (ale lekko). Nadprzyrodzonych mocy w dokładnym tego słowa znaczeniu nie ma, występują przekłamania fizyki, ale są wytłumaczalne konwencją (że jak ktoś walnie za mocno, to przelecisz przez płot i nic ci się nie stanie).
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline nolifesking

Love Hina
« Odpowiedź #78 dnia: Wrzesień 18, 2006, 06:17:14 pm »
Skąd moge to wytrzasnąć? Pomimo podpisu znam tylko tytół, więc jakbyście mogli...

Offline Dreadorus Maximus

Love Hina
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 18, 2006, 06:38:26 pm »
Manga jest w Empiku, a anime poszukaj po sklepach internetowych.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Garam

Love Hina
« Odpowiedź #80 dnia: Wrzesień 19, 2006, 05:11:04 pm »
Witam, mam takie pytanko : czy to ze Mitsune gada w polskiej wersji mangi po gurolsku niszczy ten fajowy , niepowtazalny kilimat (ogladalem wczesniej na YouTube anime po japonsku z angielskimi napisami ) ? Bo jesli niszczy to moze udaloby mi sie kupic za granica
PS. Czy mozna gdzies kupic DVD z odcinakami po japonsku z napisami angielskimi??
ove Hina For Ever

Offline nolifesking

Love Hina
« Odpowiedź #81 dnia: Wrzesień 19, 2006, 05:26:42 pm »
Czaj to sciaganie z dattebayo jest nielegalne?

Offline Ryba

Love Hina
« Odpowiedź #82 dnia: Wrzesień 19, 2006, 06:12:25 pm »
Cytat: "nolifesking"
Czaj to sciaganie z dattebayo jest nielegalne?


A co to??

Garam tu jest troche http://search.ebay.com/search/search.dll?cgiurl=http%3A%2F%2Fcgi.ebay.com%2Fws%2F&fkr=1&from=R8&satitle=love+hina&category0=

Offline nolifesking

Love Hina
« Odpowiedź #83 dnia: Wrzesień 19, 2006, 06:29:47 pm »
Datebayo to strona "dystrybutora?" Naruto i bleach po angielsku. Znaczy dają napisy i upowszechniają.

Offline @

Love Hina
« Odpowiedź #84 dnia: Wrzesień 19, 2006, 07:01:41 pm »
Manga LoveHina, tomik I za mną :o Cool, ale inaczej niż w anime :o

Offline Dreadorus Maximus

Love Hina
« Odpowiedź #85 dnia: Wrzesień 19, 2006, 10:08:04 pm »
W Polsce nielegalne, bo możesz sobie kupić w empiku.

Kitsune godo po ślunsku, a nie po górolsku. Akurat jest to super pomysł (w mandze gada jakimś dialektem japońskiego). Po drugim tomiku się przyzwyczaisz.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Garam

Love Hina
« Odpowiedź #86 dnia: Wrzesień 20, 2006, 02:06:46 pm »
acha... a czy na pewno ? bo jak pamietam odcinek z festiwalem lata czy tam innym odpustem to jakos nie wyobrazam sobie rozmowy Kitsune i Kentaro (tam gdzie miedzy innym przyklada mu jakas wykalaczke do gardla...)

[ Gdzie je Seta ??? ]
i pliska o odpowiedz lepiej PL czy ANG (mam znajomosci w usa wiec moge se sprowadzic ;) )
ove Hina For Ever

Offline @

Love Hina
« Odpowiedź #87 dnia: Wrzesień 20, 2006, 05:33:28 pm »
ja polską czytam i jest fajniej, bo angielski tak inaczej wszystko oddaje, mi bardziej podobne do anime [tłumaczeniem i sposobem narracji] polskie wydaje się bliższe :o

Offline Ryba

Love Hina
« Odpowiedź #88 dnia: Wrzesień 20, 2006, 05:34:55 pm »
Cytat: "Monkey10_PL"
ja polską czytam i jest fajniej, bo angielski tak inaczej wszystko oddaje, mi bardziej podobne do anime [tłumaczeniem i sposobem narracji] polskie wydaje się bliższe :o
To co dobre, to Polskie  :o  :D (Dobre, bo Polskie)

Offline @

Love Hina
« Odpowiedź #89 dnia: Wrzesień 20, 2006, 05:36:37 pm »
Ale wygodniej się czyta suby angielskie niż śląską gwarę :lol: