trawa

Autor Wątek: Love Hina  (Przeczytany 25450 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Love Hina
« Odpowiedź #120 dnia: Październik 19, 2007, 07:41:10 pm »
Ale mi chodzi o to, że anime Wcale mi się nie podoba.

Podobno wyszła jakaś gra na PS2 związana z z tym anime.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Love Hina
« Odpowiedź #121 dnia: Październik 19, 2007, 08:36:50 pm »
Ja odpadłem gdzieś w połowie ;)

A mangi nie chce mi się ruszać, bo wcześniej widziałem MSN.

Offline Arianna

Love Hina
« Odpowiedź #122 dnia: Październik 22, 2007, 02:16:33 pm »
Mange przeczytalam cala kiedys, nie zachwycila moze, ale tez nie rozczarowala, kreska jest znosna, generalnie historyjka momentami powalajaca humorem i super odrpezajaca (zwlaszcza na zimowe lekko zdolowane wieczory :3).

Anime nie ruszam, takie serie imho nie nadaja sie na animacje, bo sa po protsu nudne (zreszta z tego co slyszalam jest tak pdoobne do amngi, ze nie ma co ogladac tego samego drugi raz -.-).
ey, 99 % of my words are NOT to be taken seriously -.-
***
Kotae koko ni wa nai.
Boku ga ima koko ni iru.

Offline Bere

Love Hina
« Odpowiedź #123 dnia: Październik 22, 2007, 04:55:37 pm »
Cytat: "Arianna"
kreska jest znosna


Taa...  :roll:
Jeśli czytać LH to głównie dla kreski, jakkolwiek by to nie zabrzmiało.

A tak odnośnie analizy Dreada sprzed roku, było jasno w mandze powiedziane że Kanako została adoptowana, co burzy jedną z przedstawionych tam teorii.

Offline Zeromus

Love Hina
« Odpowiedź #124 dnia: Listopad 09, 2007, 03:51:42 pm »
Kreska w mandze LH jest ogólnie taka sobie ale niektóre rysunki wyglądają tak jakby powstały w dwie minuty-są po prostu koszmarne.Osobiście lubię LH ale uważam ze ostatnie tomy nie nadają się do czytania-są zupełnie wyprane z realizmu.Anime mi przypadło do gustu bardziej niż manga: więcej fabuły,mniej monotonnego bicia Keitaro przez Naru.Zgadzam się jednak ze niektóre odcinki są słabiutkie.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Love Hina
« Odpowiedź #125 dnia: Listopad 09, 2007, 04:12:25 pm »
Jakoś LH nigdy mnie nie ciekawiło. Nigdy mnie to anime nie bawiło. A fabuła jest tak banalna że to aż boli. Kreska niespecjalna, w ogóle takie niespecjalne anime. Nie wiem czym się ludzie tak zachwycają.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Love Hina
« Odpowiedź #126 dnia: Listopad 09, 2007, 04:15:47 pm »
Mangą :)

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Love Hina
« Odpowiedź #127 dnia: Listopad 09, 2007, 04:27:09 pm »
Problem w tym że manga też piorunującego wrażenia nie robi  ;)

Offline tamago

Love Hina
« Odpowiedź #128 dnia: Listopad 09, 2007, 07:24:48 pm »
Cytuj
Problem w tym że manga też piorunującego wrażenia nie robi ;)


No nie... co do animca to sie zgodzę że z najwyższej półki to on nie jest ale żeby manga??? Ona jest WyrĄBIstA!!!!!

Cytuj
Kreska w mandze LH jest ogólnie taka sobie ale niektóre rysunki wyglądają tak jakby powstały w dwie minuty-są po prostu koszmarne.

Proszę zabic tego pana... rany... ok ok może sie komus kreska w lh nie podobać ale to sa "wyjątki"
Cytuj
Taa...  :roll:
Jeśli czytać LH to głównie dla kreski, jakkolwiek by to nie zabrzmiało.

BERE!!! nareszcie ktos normalny!!!

A tak na marginesie... prosze nie oceniac mangi/anime po  usłyszeniu opinii syna brata ojca stryja (czyli Zdziśka zony brat rodzony) bo to jest po prostu głupie... jak mozna coś oceniac nie znając tego, no ludzie błagam pomyślcie czasem!!! by coś ocenic trzeba chociaz zapowiedź obejzeć!!! co za debile sie czasami pojawiaja no... qrde

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Love Hina
« Odpowiedź #129 dnia: Listopad 09, 2007, 08:54:23 pm »
Cytat: "tamago"
Proszę zabic tego pana... rany... ok ok może sie komus kreska w lh nie podobać ale to sa "wyjątki"

Dobrze że nie jestem facetem  :lol: Po prostu kreska w LH nie zachwyca mnie, ani nie jest to żaden geniusz autora. Każdy ma inny gust. Zwłaszcza ja.

Offline Bere

Love Hina
« Odpowiedź #130 dnia: Listopad 09, 2007, 09:57:38 pm »
Proponuję wziąć do łapki 5-10 losowych mang różnych autorów i porównać kreskę. I tu już nie chodzi o gusta, bo te są bardzo różne, chodzi o sposób i staranność wykonania etc etc.

Opisz z łaski swojej dokładnie co w kresce Akamatsu jest nie tak [co rysuje kiepsko, gdzie używa nie takiej techniki jakiej powinien] i porównaj powiedzmy z 2-3 mangami w których wydaje Ci się że kreska jest lepsza... bo zaczynam myśleć że może po prostu ktoś tu próbuje fajnego zgrywać mając inne [czytaj: wydumane] stanowisko niż reszta.

Chcę tu mieć sensowną argumentację a nie nieuzasadnione niczym wybrzydzanie.

Offline Zeromus

Love Hina
« Odpowiedź #131 dnia: Listopad 10, 2007, 12:55:49 pm »
Ta uwaga o zabijaniu mnie trochę mnie uraziła-po prostu wyraziłem swoje zdanie,każdy ma swój gust i ma do niego prawo.
Mnie kreska w LH się nie podoba ale i tak przeczytałem komiks kilka razy i uważam ze jest świetny[choć ostatnie tomy obniżają moim zdaniem loty] z uwagi na humor i postacie-rysunki to nie wszystko.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Love Hina
« Odpowiedź #132 dnia: Listopad 10, 2007, 01:14:36 pm »
Popieram Berego. Mangi Akamatsu mają świetną kreskę. Czy trafia w gust, czy nie, to inna bajka, ale z technicznej strony nie można im nic zarzucić. Tła, kompozycje, oddanie ruchu, dobór kreski i rastaru - genialna robota.
Tylko należy pamiętać o jednej rzeczy, to są mangi dla facetów - dla wzrokowców :) Ja LH w ogóle nie czytałem, ja to przeglądałem :p Przeczytałem wcześniej MSN - to pewnie dlatego ;) I rzeczywiście, kreska w LH nie robi takiego wrażenia jak w MSN.

Zeromus, nie przejmuj się :)

A Tobie, Tamago, radzę ostrożniej dobierać słowa.

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Love Hina
« Odpowiedź #133 dnia: Listopad 10, 2007, 01:41:52 pm »
Z technicznego punktu widzenia? Owszem nie moge specjalnie tego ocenic bo mialam do czynienia  zbodajze 2 tomami? I najwieksza uwage zwracam na ujecia postaci  i dobre skróty perspektywiczne. Najfajniej widac jak rozwija sie kreska autora w Oh! My Goddess. Otoczenie jest delikatnie zaznaczane i nie przesadzone. Moze to moje spaczenia juz artystyczne ze bardziej doceniam jedno dobre pociagniecie piorkiem niz dzierganie i dopieszczanie ;p

Offline Bere

Love Hina
« Odpowiedź #134 dnia: Listopad 10, 2007, 02:40:57 pm »
Cytat: "Silent Angel"
Z technicznego punktu widzenia? Owszem nie moge specjalnie tego ocenic bo mialam do czynienia zbodajze 2 tomami?


Ach, wydało się.