Autor Wątek: 7 edycyjna podstawka WFB "BATLLE FOR THE SKULL PASS&  (Przeczytany 5638 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Infernus

7 edycyjna podstawka WFB "BATLLE FOR THE SKULL PASS&
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 20, 2006, 07:58:42 pm »
Ja zaczynalem jak mialem 13 a teraz mam 16 i nie przestalem grac. Wiec nie widze problemu, a im wiecej graczy tym lepiej  :D
Behold the Great Mutator and the gifts he will bestow upon you... \m/

Offline Szczurza Juha

7 edycyjna podstawka WFB "BATLLE FOR THE SKULL PASS&
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 20, 2006, 08:51:06 pm »
No ja was "dorosłych" 16sto i 17latków błagam, przestańcie tymi dzieciakami rzucać dookoła, bo to się robi żałosne. To że urodziliście się 3 lata wcześniej niż te "dzieci" daje wam jakąś wyższość nad nimi?
Ja skończyłem 18stke i za dorosłego się nie uważam, no chyba że wy jesteście nad wyraz rozwinięci, no skoro tak to pardą.

Co do samego pudła - starter jak starter, i tak bym nie kupił ;P
I powinno w nim być chaos i imperium, bo to najbardziej reprezentatywne ;)
Czym różni się dwudziestka goblinów od setki?
-Setkę łatwiej w bok zaszarżować

Shino

  • Gość
7 edycyjna podstawka WFB "BATLLE FOR THE SKULL PASS&
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 20, 2006, 09:14:39 pm »
Cytat: "Szczurza Juha"
No ja was "dorosłych" 16sto i 17latków błagam, przestańcie tymi dzieciakami rzucać dookoła, bo to się robi żałosne. To że urodziliście się 3 lata wcześniej niż te "dzieci" daje wam jakąś wyższość nad nimi?
Ja skończyłem 18stke i za dorosłego się nie uważam, no chyba że wy jesteście nad wyraz rozwinięci, no skoro tak to pardą.

Co do samego pudła - starter jak starter, i tak bym nie kupił ;P
I powinno w nim być chaos i imperium, bo to najbardziej reprezentatywne ;)


hmm to albo jednak 18 nie skonczyles albo specjalnie zle ustawiles kalendarz jesli chodzi o wiek (na forum of course):roll:  :roll:

< Slanesh >

  • Gość
7 edycyjna podstawka WFB "BATLLE FOR THE SKULL PASS&
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 20, 2006, 09:27:55 pm »
Nie chodzi o dorosłość ale jak przychodzi dzieciak i mówi "o piesek !" wskazując tyranid gaunta to mi szczena opada....

Offline kosa_elf

7 edycyjna podstawka WFB "BATLLE FOR THE SKULL PASS&
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 20, 2006, 10:04:40 pm »
no to może warto takiemu "dzieciakowi" powiedzieć, że to są krwiożercze bestie chaosu, które mają zamiar zniszczyć i zawładnąc całym światem w imię ich bogówe a na przeszkodzie stoi dzielny naród ludzki zwany Imperium, który z zaciekłością broni swych granic przed zalewe mroku. A daleko na morzach wysokie elfy toczą nieustanna bitwe z ich mrocznymi kuzynami a przyczyną konfliktu były intrygi o tron kiedy to elfy były jednością itp.

Uwierz mi słucjhają aż miło mówić :D No chyba, że im mówis, że on ma 5WS a ten armour save na 2+ z bardingiem, shieldem i heavy armourem ;) to mogą nie słuchać
ASTERS OF ROCK
vizovice :D

Offline Pokpoko

7 edycyjna podstawka WFB "BATLLE FOR THE SKULL PASS&
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 20, 2006, 10:18:29 pm »
Cytat: "< Slanesh >"
Nie chodzi o dorosłość ale jak przychodzi dzieciak i mówi "o piesek !" wskazując tyranid gaunta to mi szczena opada....

a jak się nazywa potocznie zerglingi? nie "piesek" przypadkiem? a do czego taki zergling jest podobny? nie do gaunta przypadkiem?..i widzisz?chłopak mówił slangiem lepiej od ciebie i ci łyso po prostu :p
Cytuj
powiedzieć, że to są krwiożercze bestie chaosu, które mają zamiar zniszczyć i zawładnąc całym światem w imię ich bogówe

widzę że gracze battlowi dokonuja gwałtownej reinterpretacji fluffu 40sktowego? ;)

Offline kosa_elf

7 edycyjna podstawka WFB "BATLLE FOR THE SKULL PASS&
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 20, 2006, 10:25:03 pm »
Cytat: "Pokpoko"

powiedzieć, że to są krwiożercze bestie chaosu, które mają zamiar zniszczyć i zawładnąc całym światem w imię ich bogówe
Cytuj

widzę że gracze battlowi dokonuja gwałtownej reinterpretacji fluffu 40sktowego? ;)


nie o to mi chodziło bo wiem doskonale, że 40k a wfb nie mają za wiele wspólnego tylko posłużyłem się przykładem wfb bo nie znam flufu do 40k więc nie pisałem co to jest tyranoid ale jesli on gra w 40k to chyba wie, więc ja tylko zakreśliłem jak robić z takich dzieciaków dobrych graczy bo najpierw wpajać im fluff a potem  zasady i wtedy rodzą się naprawde ciekawi młodzi gracze
ASTERS OF ROCK
vizovice :D

Offline ibera!es

7 edycyjna podstawka WFB "BATLLE FOR THE SKULL PASS&
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 21, 2006, 12:09:40 am »
Cytat: "kosa_elf"
nie o to mi chodziło bo wiem doskonale, że 40k a wfb nie mają za wiele wspólnego


Haha.
Na ten temat to my już tutaj strony zadrukowaliśmy, więc uważaj...
dit: po konsultacji z Administracją cofam ostrzeżenie przyznane iberalesowi. Dziękując równocześnie za próbę zwrócenia uwagi współdyskutantów na konieczność zachowania pewnego poziomu rozmowy, jakkolwiek bezskuteczną.

Pozdrawiam,
Adam

[22.VI.2006]

Offline kosa_elf

7 edycyjna podstawka WFB "BATLLE FOR THE SKULL PASS&
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 21, 2006, 12:39:23 am »
i dlatego nie chce znowu zapisywać tego jeszcze nie w tym temacie co trzeba :D na 40k sie nie znam więc sie nie kłoce ale......v ;)

dobra koniec off topu, kurde wszystko od jednej jakieś tam przenośni gdzie posłużyłem się przykładem z wfb do 40k w celach, że tak to ujme pedagogicznych ;) , czy wszystko trzeba brać tak dokładnie ;) ;) ;) ;) ;)
ASTERS OF ROCK
vizovice :D

Offline Szczurza Juha

7 edycyjna podstawka WFB "BATLLE FOR THE SKULL PASS&
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 21, 2006, 07:08:18 am »
Cytuj
hmm to albo jednak 18 nie skonczyles albo specjalnie zle ustawiles kalendarz jesli chodzi o wiek (na forum of course)Rolling Eyes Rolling Eyes


No niech będzie, za 4 dni ;) Ale już 18 miałem to tak upraszczam :P
Czym różni się dwudziestka goblinów od setki?
-Setkę łatwiej w bok zaszarżować

Offline TheViking

7 edycyjna podstawka WFB "BATLLE FOR THE SKULL PASS&
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 21, 2006, 07:44:05 am »
< Slanesh > --> oczywiscie ty jak zaczynales to juz wiedziales co i jak itd, prawda?
Az mi sie zle robi jak czytam wypowiedzi "doroslych" na temat tych dzieci i jakie to zle....odpuscie sobie.
Ja pomimo swojego wieku (jedne studia zakonczylem sukcesem, drugie  zaczolem...) do tych 'dzieciakow" nic nie mam - bardziej chyba nie lubie "wojowniczych" nastolatkow
#1043;ей, горiлко, бiла-бiла,
Я б тебе лижкою їла!

Offline High Elf

7 edycyjna podstawka WFB "BATLLE FOR THE SKULL PASS&
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 21, 2006, 11:46:13 am »
TheViking, Slanesh z pewnością nie naskakiwał na dzieci :P miał na myśli te przypadki, które macają figurki, opierają się na stole itd. Czy on kwestionował to, że mogą wyrosnąć na porządnych ludzi?

Ja tam dzieciaki lubię. Nasz rynek faktycznie może się wtedy wydawać bardziej atrakcyjny dla GW, poza tym część z nich (mój brat np. który wlepił maskę Zoxowi mając 9 lat :P) wyrasta na całkiem porządnych ludzi. Prócz tego, uwielbiam jak dzieci patrzą na bitwę, którą mam przyejmność wygrywać. Jak np ostatnio w faberze.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


< Slanesh >

  • Gość
7 edycyjna podstawka WFB "BATLLE FOR THE SKULL PASS&
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 21, 2006, 12:05:45 pm »
Właśnie o to High elfie mi chodziło :D Zresztą zacytuję samego siebie.

Cytat: "< Slanesh >"
Na dodatek często niesteosownie się zachowują, dotykają figurek bez pozwolenia, krzyczą i kłócą się. Może trochę przesadzam ale IMO tak jest...


Może jestem przedrażliwiony ale taka jest moja reakcja. Poza tym jak ktos dorosły mi zrzuci figurkę to też się wkurzę tylko że małym dzieciakom zdaża się to znacznie częściej...

 

anything