Gildia Tajemnic (www.magia.gildia.pl) > Forum Tajemnic

Ostatnio przeczytane ciekawe książki

(1/9) > >>

Titola:
Jestem nowa i dlatego witam:). Chciałabym poprosic o spis jakiś ciekawych ksiązek na te tematy, które są tutaj poruszane.

Gashu:
Na początek mógłbym polecić "Zjawiska niewyjaśnione" Karla Shukera. Z tym, że książka ta zawiera raczej swoisty przegląd wszelkiego rodzaju tajemnic, spotykanych na poszczególnych kontynentach. Dogłębnych informacji na jakiś konkretny temat raczej tam nie znajdziesz.

Poza tym istnieje spora ilość literatury specjalistycznej, poświęconym konkretnym, poruszanym tutaj tematom (ufo, okultyzm, tajemnicze stworzenia i inne)

Titola:
Szczególnie interesowałyby mnie: duchy, zaklęcia itp.

Sadow:
Ja myśle Kormak, że mógłbys podczepić ten temat, ludzie by wypisywali ciekawe pozycje, które najlepiej uprzednio przeczytali. Zachęci to może co poniektórych do literatury miast tych częstych bzdetów wypisywanych w internecie.

guciek:
Polecam ksiazki ktore ostatni sam przeczytalem ,sa to NAJWIEKSZE POMYLKI W DZIEJACH ZIEMI ,Hansa Joachima Zillmera i ksiazka dokumentalna pod tytulem HAARP BRON OSTATECZNA z seri Ksiegi tajemnic po polsku . Najpotworniejsze jest to ze tak nachalnie i niemal globalnie dezinformuje  sie studentow na wszystkich uniwersytetach i szkolach podstawowych odnosnie archeologi,Histiri Geologi itp.Natomiast  ci co maja odwage pisnac  odrobine prawdy ....traktuje sie jak zbrodniarzy lub w lagodniejszych wypadkach zwalnia z uczelni

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej