Autor Wątek: Ostatnio przeczytane ciekawe książki  (Przeczytany 71924 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sonial13

Ostatnio przeczytane ciekawe książki
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 03, 2007, 09:33:45 pm »
Eee, Wojtek...? Czy Ty nie chcesz nas tu sprawdzić? Mówisz poważnie, czy to jakiś test? Jeżeli tak to oblałem jako pierwszy...
"Imagination Is More Important Than Knowledge"

Offline Electro Girl

Ostatnio przeczytane ciekawe książki
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 05, 2007, 07:12:02 pm »
Widzę, że wątek troche stary ale nie mogłam się oprzeć :).
Ostatnią książką jaką przeczytałam z podobnej tematyki była Księga Osobliwości - Andrzeja Szwarca i Marka Urbańskiego. Polecam też książkę "Niewytłumaczalne zjawiska" - Viktor'a Farkas'a (tą książkę już chyba wszyscy znają) oraz wszelkie książki Raymond'a Moody.
Pozdrawiam
e won't save you
You'll meet an army of Me

Offline Sonial13

Ostatnio przeczytane ciekawe książki
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 16, 2007, 11:23:06 pm »
Emma Popik "Genetyka Bogów".
Solidna ciekawostka dla zainteresowanych zjawiskiem UFO. Kilka interesujących teorii z zakresu "po co i dlaczego", a nie "czy w ogóle" (przylatują). Pozycja dość dobrze udokumentowana, napisana lekko i zgrabnie. Pani Emma wie JAK pisać - jest rodowitą Polką, no i wie O CZYM pisze - od 1979 roku jest członkinią "Mutual UFO Network". To zobowiązuje.
Mogę polecić, tym bardziej, że nabyć można ją za niewielkie pieniądze na serwisach aukcyjnych.
"Imagination Is More Important Than Knowledge"

Offline Zabawny

Ostatnio przeczytane ciekawe książki
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 13, 2007, 03:41:29 pm »
Co do tajemnic polecam Endymion Spring, a co do fantastyki polecam następujące tytuły: ,,Smok jego królewskiej mości", ,,Sillmarilion" ,,Hobbit czyli tam i z powrotem", ,,Władca Pierścieni" oraz ,,Nefrytowy tron"
arrett

Offline Sonial13

Ostatnio przeczytane ciekawe książki
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 07, 2008, 09:07:16 pm »
Sorki za offtop, ale mam pytanie. Czy czytał ktoś z Was książkę "Sekret", ta na podstawie filmu (a jakże - "The Secret")??? Mam od Mikołaja sporo ciekawych pozycji prosto od Okultury, a czasu nie za wiele, więc nie wiem czy i na to^^ się rzucać...
Dzięki za podpowiedź.
Pokój z Wami.
"Imagination Is More Important Than Knowledge"

Offline Kormak

Ostatnio przeczytane ciekawe książki
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 07, 2008, 10:06:46 pm »
Szkoda na "Sekret" czasu, niuejdżowe androny dla gospodyń domowych oglądających Oprah Winfrey Show. W samej esencji o tym samym mówi magia chaosu :) Lepiej więc weź się za lekturę książek z Okultury.

Offline Sonial13

Ostatnio przeczytane ciekawe książki
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 09, 2008, 08:23:31 am »
Dzięki Kormaku.
Tak myślałem po cichu (sam film trącił mi już z lekka klimatem opisanym przez Ciebie^^...), ale nie byłem pewien, czy autor (autorzy) pójdą w stronę konkretów, czy w stronę "bla-bla-bla-nizmu".
"Imagination Is More Important Than Knowledge"

Offline Abdel5

Ostatnio przeczytane ciekawe książki
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 20, 2008, 03:52:41 pm »
Ja ze swojej strony mogę polecić książkę Joanny Lamparskiej Tajemnice, zamki i podziemia oraz drugą tej samej autorki "tajemnice ukrytych skarbów". Ciekawa lektura :-) - w szczególności gdy przy okazji wybierzemy się w opisywane miejsca i sami je sobie obejrzymy :-)
gólnopolskie Forum Fantastyki
http://www.mage.pl | http://www.rpg.info.pl

Ogólnopolska baza larpów
http://www.larp.pl

Offline Grish

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 309
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • asleep and well hidden
    • Gildia Gier Komputerowych
Ostatnio przeczytane ciekawe książki
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 21, 2008, 05:33:41 pm »
Ostatnio przeczytałem po raz kolejny "Listy z Ziemii" Marka Twaina. Kto nie czytał, niech szybko nadrabia zaległosci.

Polecam też "Pamiętniki Adama i Ewy" tegoż samego autora.

    

Offline Sonial13

Ostatnio przeczytane ciekawe książki
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 21, 2008, 08:31:54 pm »
Polecam, za przedmówcą, przeczytanie "Listów z Ziemi". Są dość ciekawe. Ale jeszcze bardziej polecam wysłuchanie "Listów z Ziemi" czytanych przez pana Romana Kostrzewskiego. Mistrzostwo, takiego lirycznego Kata nie znacie ;)  ;)  ;)
"Imagination Is More Important Than Knowledge"

Offline guciek

Odp: Ostatnio przeczytane ciekawe książki
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 01, 2008, 07:28:44 pm »
Polecam goraco i uwazam ze bez tych ksiazek nie unikniemy ciezkich schorzen a moze nawet raka sa to -Healing the Gerson Way .www.gerson org (jak pokrzyzowac wysilki globalistow w ich planie dystrybucji i rozkwitu raka .Our toxic world ,www.drrapp.com,(jak rozpoznac!!!! i  pozbyc/zredukowac chemicznych trucizn w domu,w ogrodzie i pracy . Oraz ksiazka Dr.Myles H Badera All -Natural Pest Control Secret www.pestfreeproperty.com. Gzie podane sa wszystkie bezpieczne  dla czlowieka i zwierzati naturalne sirodki na szkodniki ,komary i inne robactwo a jest duzo podane jak mozna wykozystywac jedne robaki przeciwko drugim ...tym niepozadanym.Takie ksiazki sa niedostepne w ksiegarnich i uchodza wedlug globalistow oficjonalnie za "terrorystyczne"  :roll:
loszenie prawdy w obecnych czasach t/z "wolnosci  slowa i wypowiedzi " jest rownoznaczne z tym co  mowieniem prawdy o metodach J Stalina w czasie  rewolucji bolszewickiej !!!

Offline Kormak

Odp: Ostatnio przeczytane ciekawe książki
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 12, 2009, 11:56:37 am »
Witam,



Ja na chwilkę. Co do książek, to polecam wam gorąco właśnie wydaną przez nas (tzn. moich znajomych i mnie) książkę Hakima Beya pt "Obelisk i inne eseje". Więcej o niej (włącznie z fragmentami) możecie znaleźć tutaj: http://www.literatura.gildia.pl/tworcy/hakim-bey/obelisk-i-inne-eseje
Tym m.in. się zajmowałem w czasie nieobecności forumowej.

Oczywiście namawiam do kupowania :) - jest świetnie wydana (już okładka przyciąga oko, jak widać powyżej) no i bardzo ciekawa. A jak komuś się nie chce, to za jakiś czas ruszy na Gildii.pl konkurs, w którym nagrodami będą 3 sztuki tej książki.

Offline tercja

Odp: Ostatnio przeczytane ciekawe książki
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 28, 2009, 11:27:45 am »
zaczęły mnie ostatnio interesować książki tego typu, przeczytałam Niewyjaśnione zjawiska w Polsce - Wojciech Chudziński, Tadeusz Oszubski    oraz 
Największe tajemnice. Spraw mrocznych, upiornych i niewyjaśnionych - Andrew Holland, Lucy Doncaster i bardzo zaciekawiły mnie sprawy dotyczący niewyjaśnionych zniknięć, znacie może książki gdzie fabuła dotyczy właśnie takich zjawisk??

Offline Twardowsky

Odp: Ostatnio przeczytane ciekawe książki
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 29, 2009, 02:01:17 pm »
odnośnie zniknięć i zaginięć- fachowa strona http://zaginieni.pl/ ;p
Pogromca wdów i sierot

Offline JanJan

Odp: Ostatnio przeczytane ciekawe książki
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 30, 2009, 08:28:37 am »
Serdecznie polecam przeczytanie książki "W OBJĘCIACH JASNOŚCI" Betty J.Eadie, jest krótka. Jeżeli zrobi na Was wrażenie powiedzcie, co o tym wszystkim myślicie :)
"Czy jeszcze pamiętasz, że zostałeś stworzony do radości?"