Gildia Tajemnic (www.magia.gildia.pl) > Forum Tajemnic

Ostatnio przeczytane ciekawe książki

<< < (8/9) > >>

blanka91:
Chciałabym Wam polecić doskonały kryminał. "Tajemnica Edwina Drooda" Dickensa. Niesamowita historia, którą czyta się z zapartym tchem! Dawno nie czytałam tak fantastycznej książki!
W dodatku natknęłam się na super konkurs z nagrodami. Wystarczy wejść na stronę lubimyczytac.pl i zagłosować na swoją ulubioną pozycję.
Wiadomo na co ja zagłosowałam  :cool:

zaciekawiony:
To bardzo miło że reklamujesz wydawnictwo. Nawiasem mówiąc Dickens nigdy nie ukończył tej powieści, zmarło mu się za wcześnie.

Enores:
Osobiście polecam... Cholera, każdy z Was pewnie to czytał... "Wojnę światów". Niestety nie zdążyłem jej jescze dokończyć, ledwo zacząłem.
A z ostatnio przeczytanych, polecam A. R. Reystone "Dziewiąty Mag".

bezbollah:
Przeczytałam cz. 1 Gry o Tron, teraz czytam drugą - Starcie Królów. :)
I dostałam Ostatni Smok - czytał to ktoś? Warto?

agnieszka3201:
    Na rynku wydawniczym ukazała się  „64 niewyjaśnione sekrety  starożytności” – „64 Secrets Still Ahead of Us”  jedna z całego cyklu książek, przetłumaczonych na język polski, które niebawem  również będą możliwe do nabycia. Oto co na jej temat pisze sam Jonathan Gray –  „Czy wiesz o tym, że większość  informacji na temat sekretów starożytności została utracona? Czy wiesz o tym,  że w ciągu wielu stuleci, świadomie niszczono fizyczne pozostałości, jak i  pisemne przekazy naszych przodków? W rezultacie tego największe zbiory wiedzy  starożytności, zostały bezpowrotnie utracone. Szczęściem jednak, maleńka jej  część przetrwała, trzeba jej jednak szukać, gdyż wiedza ta istnieje, a jej  część jest naprawdę oszałamiająca!”. Za interesowanych książką odsyłam do  księgarń, jednocześnie chciałabym zapowiedzieć że niedługo ukażą się kolejne  książki Jonathana Graya znane na całym świecie.
 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej