trawa

Autor Wątek: Obniżyłem cenę z 1800 na 1000...zajrzyj - także poj. figurki  (Przeczytany 1983 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kondzio

Obniżyłem cenę z 1800 na 1000...zajrzyj - także poj. figurki
« dnia: Czerwiec 26, 2006, 05:03:52 pm »
Witam serdecznie!

Zawsze byłem rozdarty między dwoma pasjami: warhammerem, a koleją. Zdecydowałem się jednak wybrać jedno z nich. Wystawiam całą swoją kolekcję na sprzedaż, stan podany, w przypadku dodatkowych pytań, proszę pisać pod konradbab@op.pl lub GG: 6150956 . Generalnie chciałbym sprzedać wszystko w komplecie, ale wiem, że będzie to trudne, dlatego też mogę też sprzedawać po armii lub grupie przedmiotów. Cena do uzgodnienia.

Całość: 1000zł !!!

Zakupiłem wszystko za około 3000-3200zł. Zdjęcia bez problemów mogę wysłać na maila i zrobić zdjęcia konkretnych figurek.

Dodałem dokładniejsze opisy.

Bardzo zależy mi na czasie!

Pozdrawiam serdecznie. Lista poniżej.

White Dwarf (stany idealne):
o 287
o 289
o 295
o 299
o 300
o 301
Cena za wszystkie: 60zł

o Podstawowe zasady po polsku – stan: bez zastrzeżeń, jak nowy, nieużywany (bardziej kolekcjonowałem modele niż nimi grałem) cena: 30zł

o Armybook do High Elves – nówka sztuka, po angielsku – cena 30zł

o 4x swordmaster of hoeth - figurki niepomalowane, bez zastrzeżeń cena 30zł

o 10x Kislev Kossars – bez zastrzeżeń, niepomalowane, stały na półce cena 50zł

o 1x własnoręcznie robiona studnia – gratis do zamówienia powyżej 200zł

o 3x halabardierzy bretońscy – niepomalowani, bez ubytków cena 20zł

o 1x Empire Grandmaster – sklejony koń, figurka niepomalowana cena 22zł

o 1x Empire Engineer – niepomalowany, bez zastrzeżeń cena 22zł

o 3x Grail Pilgrims – jeden z pomalowanym dołem stroju – można łatwo zmyć cena 22zł

o 3x wojowniczki High Elfów – jedna – rozpoczęte malowanie, reszta niepomalowane cena: 22zł

o 8x łucznik Wood Elfów – jeden z pomalowanym łukiem, reszta niepomalwoana cena: 23zł

o 2x Lizardmen Skins – bez zastrzeżeń cena: 1zł (tylko przy większych zamówieniach)


o 21x bretoński bowmen – z czego 15 dość ładnie pomalowanych, a 6 pomalowanych oprócz łuków, butów i twarzy cena: 50zł

o Bolt Thower + 2 obsługi – bardzo ładnie pomalowany, u obsługi tylko dół szaty na biało, polecam ten model cena: 50zł

o Warhammer Fortess – 4x wieża, 3x sekcja murów, 1x brama – niesklejony, niepomalowany, oryginalne pudełko, wyłamana brama jedynie cena 230zł!

o 3x bretoński pikinier – bez zastrzeżeń, jak nowi, niepomalowani – cena 22zł

o 1x HE War Eagle – pomalowany średnio, ale wystarczy spryskać sprayem białym ogon, żeby można było malować od nowa cena: 20zł


o Forma zamkowa – cegły podstawowe – bez ubytków, raz używana cena: 22zł

o 3x świerk modelarski cena: 4zł

o 1 opakowanie drobnych kamyków – nadaje się np. na drogę cena: 3zł

o 1x Orc Warlord on Boar – niepomalowany, sklejony cena: 25zł

o 3x Ork Łucznik – sklejony, niepomalowany cena: 8zł

o Imperialna artyleria – pomalowana średnio, z 3 gości obsługi, jeden ma podstawkę do wymiany cena: 30zł

o 19x Empire Detachments – 10 ze strzelbami z czego 3 ma pomalowane buty na czarno; 9 z pikami z czego: 7 niepomalowanych, 1 jest pomalowany nieźle, 1 beznadziejnie – do poprawy cena za komplet: 50zł

o Army Book Bretonnia – stan idealny, nieużywany cena 40zł

o Army Book Orce&Goblins – stan idealny, nieużywany cena 40zł

o HE magowie – konny I pieszy – stan idealny, niepomalowani, jedynie koń sklejony cena: 30zł

18x Orce&Goblins Warriors – 14 słabo pomalowanych z niewielkimi ubytkami, ale wszystkie części są, więc spokojnie można dokleić; 4 niepomalowanych cena: 50zł

o 1x Kislev Ice Queen – bez zastrzeżeń, jak nowa cena: 22zł

o 1x Dragon Psince – niesklejony , niepomalowany cena: 23zł

o 1x katapulta orkowska + 4 figurki obsługi (ork + 3 gobliny) – niesklejona, w oryginalnym opakowaniu cena: 50zł

o 6x Knights of the realm – 5 sklejonych, niepomalowanych, 1 rozpoczęte malowanie cena: 45zł

o 3x Phoenix Guards – bez tarcz, niesklejeni, poza tym wszystko z nimi w porządku cena : 22zł

o 2x bretoński jeździec – pomalowany, sklejony – z czego 1metalowy kompletny i 1 plastikowy ze złamaną kopią, w zamian 3 inne własnoręcznie zrobione cena: 25zł

o 13x Bretonnian Men At Mars – super pomalowani – 2 ma braki, ale są dodatkowe części, więc spokojnie można dokleić cena: 50zł

o 1x HE Chariot – częściowo zdekompletowany – nie mam niestety pojęcia, czego mu brakuje cena: 40zł

o + dużo różnych części od różnych regimentów w nic m.in. – koń, rycerz High Elfów, tarcze, bronie…) – około 25 wyprasek, głównie DE, HE, Bretonnia cena: 25zł

Offline kondzio

Obniżyłem cenę z 1800 na 1000...zajrzyj - także poj. figurki
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 27, 2006, 03:00:37 pm »
Słuchajcie - piszcie nawet w sprawie pojedynczych figurek. Cenę sobie uzgodnimy. Bardzo mi zależy na szybkiej sprzedaży, więc nie będę zbytnio marudził. Proszę od razu podawać, które figurki i ich proponowaną cenę. Obniżam cenę za całość do 1500zł, a więc ceny za pojedyncze figurki także spadają...pozdrawiam Konrad