Autor Wątek: [Sprzedam] Dwarfy WFB  (Przeczytany 2293 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilkołak

[Sprzedam] Dwarfy WFB
« dnia: Czerwiec 27, 2006, 06:16:39 pm »
Sprzedam:
Hammerers x 16 <= 7 zł sztuka (6 edycyjne metale, nie malowane, czesciowo oczyszczone z nadlewow, przyklejone do podstawek)

Hammerers Command Group x 3 <= 10 zł sztuka (6 edycyjne metale, nie malowane, czesciowo oczyszczone z nadlewow, przyklejone do podstawek)

Tunderers x 10 <= 7 zł sztuka (6 edycyjne metale, nie malowane, czesciowo oczyszczone z nadlewow, przyklejone do podstawek)

Bolt Thrower x 1 <= 50 zł (nówka, nie sklejony)
Bolt Thrower x 1 <= 35 zł (pomalowany, sklejony, brak jednego załoganta - tego z lunetką.. ale może jeszcze się znajdzie, wtedy cena = 45 zł)

Flame Thrower x 1 <= 50 zł (częściowo pomalowany.. IMHO do rozpuszczalnika, chociaż farba cienko polozona.. mozna zasprejowac i malowac dalej :P plastikowe koła czyste, nie malowane)

Gyrocopter x1 <= 50 zł (5 edycyjny model, ładnie zrobiona okrągła podstawka dla latacza, sam model kiepsko pomalowany - do rozpuszczalnika)

Cannon x 2 <= :? (są to 'home made' odlewy z wzorów napoleońskich :P ale obsługa ładnie skonwertowana z figurek do battla, jak ktoś zainteresowany to wyśle zdjęcia ;) moge sprzedać samych obsługantów jak komus brakuje)

Lord x 1 <= 15 zł (wzór 'Bugman', odcięta 'antenka')

Rune Lord x1 <= 15 zł (wzór taki z maczugą, czy co to jest uniesiną do góry, odcięta 'antenka')

Master Enginer <= 15 zł (wzór ze strzelba)

Box Plastiku x 2 <= 80 zł za całość bo nie jestem w stanie rozdzielić (częsciowo rozpoczęta produkcja kuszników ale głownie to sąpowycinane kończyny i ułozone w pudełku plastikowym, nogi poprzyklejane do podstawek, część korpusów przyklejonych, 16 stóp pociągnietych podkładem - kupione od kumpla :P, ogólnie dużo tego :))

Army Book Dwarfs ENG 6ed x 1 <= 10 zł

Zasady Podstawowe PL 6ed x1 <= 10 zł

Przy zakupie wszystkich figurek tylko 450 zł, Army Book i Zasady Podstawowe GRATIS i ewentualna przesyłka na mój koszt!!

Kontakt:
Mail: wilkolak@fabularny.net

Preferowany odbiór - z reki do ręki na terenie Warszawy ale moge wysłać w kraj, wtedy przedpłata na konto.

Zdjęcia: jak ktoś chce moge porobić i wysłać na maila.

Wilkołak

Offline Wilkołak

[Sprzedam] Dwarfy WFB
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 30, 2006, 06:54:10 pm »
Sprzedane w całości.
Do usunięcia.