trawa

Autor Wątek: W cieniu Mrocznego Władcy.....  (Przeczytany 2311 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Thingol3

W cieniu Mrocznego Władcy.....
« dnia: Lipiec 09, 2006, 06:35:05 pm »
Założyłem ten temat żeby dowiedzieć się co sądzicię o armji Khandu, dla mnię jest to armia bardzo klimatyczna i całkiem ,,grywalna'' ,a GW postarało się i wydało tą armię całkiem ładnie.
A co wy o tym sądzicię??

Offline Dragon_666

W cieniu Mrocznego Władcy.....
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 09, 2006, 10:34:37 pm »
moim zdaniem jest............................... ..kijowa niepodobaja mi sie ich figsy (wygladaja jak samurajowie) co to wogule za pomysl????!!!!!!
waltowny sztorm, który w noc Jesiennego
Zrównania wstrząsną Wyspami, zaboboni uznali
za falę pchaną dziobem potwornego Naglfara
z Morhoggu, wiozącego armie widm
i demonów Chaosu drakkara o burtach zbudowanych z trupich paznokci

Offline Gabryś

W cieniu Mrocznego Władcy.....
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 10, 2006, 07:33:22 am »
Moim zdaniem khand jest taki...
..nijaki. Figsy wyglądają jakby były z inej bajki. Poza tym jeśli chodzi o wygląd to są całkiem,całkiem...

Pozdrawiam
 Masz problem ??
- Zadzwoń !!!

-Nie masz telefonu ??
- Masz problem :D

Offline Thingol3

W cieniu Mrocznego Władcy.....
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 10, 2006, 11:41:41 am »
Bardzo dobrze że GW wzoruję się na uzbrojeniu z minionych epok. Przecież w filmie Jackson też wzorawał się na Wikingach lub Normanach tworząć kostjumy Rohańczyków.Takie wzorowaqnie się może tylko umilić granię, a nie mówiąc już o tym jakiego realizmu dodaję grze.Co by było gdyby nie wzorowano się na tych dawnych ,,ubiorach'' a tworzono calkowicię fantastycznę figurki drugi Warhammer!

Offline Dragon_666

W cieniu Mrocznego Władcy.....
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 11, 2006, 07:58:33 am »
no dobra z tym sie zgodze bo nawet czytalem ze miecze Uruk-Hai z Mordoru byly wzorowane na uzbrojeniu Szkotów, no ale to jest LOTR a nie Warhamer zeby ci na stół wjechal nagle ci smok albo jakis gosciu na skuterze
waltowny sztorm, który w noc Jesiennego
Zrównania wstrząsną Wyspami, zaboboni uznali
za falę pchaną dziobem potwornego Naglfara
z Morhoggu, wiozącego armie widm
i demonów Chaosu drakkara o burtach zbudowanych z trupich paznokci

Offline MROCZNYELF

W cieniu Mrocznego Władcy.....
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 11, 2006, 04:09:47 pm »
Mnie ta armia sie bardzo podoba. Jest klimatyczna. Jej dużym plusem jest to, że wyróżnia się z tłumu "obdartych" orków, minasów w pięknych zbrojach i arabów-haradrimów. Są rycerze, arabowie, bandy krwiożerczych potworów, a tu niespodzianka- egzotyczni wojownicy. Wygląd zajefajny(ciuchy, uzbrojenie itd.). Nie grałem nigdy z tą armią, ani tą armią, więc jeśli chiodzi o stronę skuteczności to w grze się nie wypowiadam. Pzdr. ;)
ozycja to paradoks świata mego ludu. Osiąga się ją przez zdradę. Najpotężniejsi w Menzoberranzan oglądają się przez ramię, a śmierć czeka zwykle z przodu...
- Drizzt Do'Urden, mroczny elf

Offline Thingol3

W cieniu Mrocznego Władcy.....
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 11, 2006, 09:02:50 pm »
Tak to jest LOTR..... ale przecież w książkach Tolkiena  były opisane smoki, a z tego co wiem to GW postara się też aby były niedługo na stołach bitewnych :)

 

anything