trawa

Autor Wątek: Fanart  (Przeczytany 4235 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wyspa

Fanart
« dnia: Sierpień 18, 2007, 02:30:50 pm »
Ot następny temat który zakładam... Mowa tu o Fanatrach czyli tworach "plastycznych" fanów Evangeliona... Raczej nie chodzi tu o zamieszczanie cudzych prac ale własnych... nie wiem ilu z was ma zdolności rysowania czy inne ale spróbować może się każdy;). Ja sam mimo iz zajmuje się teksturami do PR: Polish Project to zdolności rysowniczych nie mam... (przy teksturach nie są potrzebne... a jak już to na takim poziomie z którym umiem sobie poradzić) niemniej zrobiłem coś na Paint... wybór dziwny tym bardziej iż mam kilka o niebo lepszych programów graficznych ale widziałem kilka całkiem niezłych prac z Painta i chciałem zobaczyć co mi na nim wyjdzie... prace te nie wyglądają i nie są tak piękne jak oryginalna kreska ale nie chciałem jej kopiować... mógłbym przerysować coś ale wole robić sam od podstaw... gwoli wyjaśnienia nigdy nie zajmowałem się rysowaniem mangi...


Czysta praca prosto z Painta rysowane myszą...( do teksturek nie potrzebuje tabletu więc go nie posiadam...)


Praca po obróbce w innym programie... praktycznie tylko zmiękczyłem trochę cieniowanie...

Edit:
Prosiłbym o komentarze... Co prawda mam kupę roboty przy teksturach ale może w wolnej chwili zajrze na jakiś tutorial dotyczący mangii/anime i wyczaruje coś nie na paincie ale w innym programie ;) innych tez zachęcam... (już dawno chiałem sie nauczyć porządnie rysować postaci ale wylądowałem przy teksturach i dałem sobie spokoj... ale w końcu trzeba zacząc  :D )

...Cheers

Offline zdzichuz

Fanart
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 19, 2007, 12:08:24 am »
Masz talent , jak bedzie mi sie chciiało to spróbuje coś nabazgrać , wczesniej troche rysowałem postacie z m&a
Niech chwila , gdy żyję dla kogoś innego trwa wiecznie "

Offline Hamtaro666

Fanart
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 19, 2007, 09:07:19 pm »
Bardzo mi się podobają - są niesamowicie oryginalne - proszę o więcej.

Pozdrawiam

Offline wyspa

Fanart
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 20, 2007, 10:04:26 pm »
Ostatnio szkicowałem sobie postacie...nie w stylu mangi/anime naszkicowałem Asuke ale coś mi nie pasowało... była strasznie nie Asukowata pomyślałem chwile i stwierdziłem, iż z twarzy pasuje ten rysunek bardziej do Rei. Dużo  nie myśląc jako iż miałem czas zacząłem rysować coś podobnego na komputerze... Praca rysowana myszą jak już pisałem raczej nie w stylu mangi/anime... myślę jeszcze czy by nie zrobić wersji z "wygładzonymi cieniami" zresztą wynik poniżej...


...Cheers

Offline Hamtaro666

Fanart
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 20, 2007, 10:49:11 pm »
Fanem Rei nie jestem - ale ten rysunek odzwierciedla jej prawdziwą naturę :badgrin:

Offline obik

Fanart
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 21, 2007, 09:14:33 am »
"zonk" xD ta twarz mówi wszystko :]