trawa

Autor Wątek: Impakty  (Przeczytany 31716 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dreadorus Maximus

Impakty
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 13, 2006, 10:03:55 am »
No przecież badali anioła. Mieli Adama, a on, jak wiadomo generuje AT. W 2000, albo nawet wcześniej opracowano też teorię S2. Nie wiadomo kiedy odkryto Adama. Mogli go teoretycznie odkryć już w latach 50 i od tego czasu badać.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Frey Ikari

Impakty
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 06, 2006, 07:08:57 pm »
Cytuj
Materiał genetyczny Adama pobrano po Impakcie, a nie w trakcie. Jest o tym mowa w 21 odcinku, gdy Fuyutsuki mówi, że znaleziono resztki Adama poniżej miejsca eksplozji.

Zwracam tylko uwagę że znalezienie resztek Adama po wybuchu nie jest jednoznaczne z tym że wtedy pobrali jego DNA. :idea:

Offline Dreadorus Maximus

Impakty
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 07, 2006, 08:19:35 am »
Czyli wprowadzamy teorię spiskową, że:
-nie tylko Misato przeżyła impakt,
albo:
-materiał genetyczny Adama Misato miała w swojej kapsule,
czy nawet, puszczając wodze fantazji, jak to zwykle robią koledzy z USA:
-materiał genetyczny ukryto wewnątrz Misato i stąd jej rana


 :roll:  :roll:

Materiał genetyczny Adama mógł być pobrany albo przed, albo po impakcie. W trakcie impaktu nie mogło to mieć miejsca, bo nie było nikogo, kto mógłby ten materiał przewieźć. Jeśli założymy, że było to przed impaktem, to nie możemy mówić o sprawie Kaworu, który powstał w dniu 2I.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Frey Ikari

Impakty
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 07, 2006, 07:41:41 pm »
Cytuj
Materiał genetyczny Adama mógł być pobrany albo przed, albo po impakcie. W trakcie impaktu nie mogło to mieć miejsca, bo nie było nikogo, kto mógłby ten materiał przewieźć. Jeśli założymy, że było to przed impaktem, to nie możemy mówić o sprawie Kaworu, który powstał w dniu 2I.

Jestem zdanie że został pobrany przed i zastanawia mnie co miałeś na mysli o sprawie Kaworu.

Offline Dreadorus Maximus

Impakty
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 08, 2006, 07:12:09 pm »
2I był spowodowany połączeniem Adama z DNA człowieka, co prawdopodobnie było "narodzinami" Kaworu. Wcześniej Kaworu nie było, a jakoś musieli go "zrobić", nie?

Kwestia przed, czy po Impakcie nie jest istotna bo nic nie zmienia. Ja wykluczyłem jedynie możliwość pobrania materiału w trakcie Impaktu. Na czym opierasz twierdzenie/przeświadczenie, że pobrano materiał przed 2I? Bo ja skłaniam się ku twierdzeniu, że było to po Impakcie ponieważ przed 2I nie potrzeba było tworzyć Evangelionów (klonować Adamów) i zoraganizowano wyprawę na Antarktydę, gdzie poszukiwano resztek Adama - w takim razie po co ich szukali?
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Frey Ikari

Impakty
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 08, 2006, 09:40:14 pm »
Cytuj
że było to po Impakcie ponieważ przed 2I nie potrzeba było tworzyć Evangelionów (klonować Adamów) i zoraganizowano wyprawę na Antarktydę, gdzie poszukiwano resztek Adama - w takim razie po co ich szukali?

A dlaczego uwazasz że płyneli tam po resztki i to w dadatku z Fuyutskim?? On raczej by nie przeoczył takich resztek... :?

Offline Dreadorus Maximus

Impakty
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 08, 2006, 11:52:29 pm »
Cytuj
A dlaczego uwazasz że płyneli tam po resztki i to w dadatku z Fuyutskim?? On raczej by nie przeoczył takich resztek...

Bo jest o tym mowa w 21 odcinku. Około 11 minuty Fuyutsuki gada o wynikach ekspedycji z roku 2002. W 11:40 jest dokładnie mowa o resztkach Adama. Poza tym nie mówiłem, że Fuyutsuki przeoczył jakieś resztki - on stwierdził fakt, że one tam były.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Dreadorus Maximus

Impakty
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 01, 2006, 05:46:08 pm »
Cytuj
Podczas gdy umierasz nie widzisz osoby tylko wspomnienie, na tym właśnie polega fenomen 3I że widzisz osobę gdyż wtedy się jednoczysz ze wszystkimi.


Wizje, które mają ludzie następują jeszcze przed komplementacją, która następuje dopiero wtedy, gdy dusze docierają do GNR. Na pewno w "wizji" nie spotykasz osoby jako takiej, ponieważ taka Misato widzi Kajiego, a Kaji nie brał udziału w HCP. Taki Gendo widzi Yui, która znajduje się gdzie indziej (w Evie), Evę 01 (która akurat lata sobie w kosmosie), czy wszystkie trzy Rei (chociaż dwie już nie żyją). Gendo i Fuyutsuki widzą jednocześnie Yui. Tłumaczysz to bilokacją?

Podczas Impaktu nie widzisz prawdziwej osoby, tylko jej wizję, właśnie owo wspomnienie.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Frey Ikari

Impakty
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 02, 2006, 07:03:33 pm »
Cytuj
Podczas Impaktu nie widzisz prawdziwej osoby, tylko jej wizję, właśnie owo wspomnienie.

Mylisz siępodczas 3I widzisz "kawałek" duszy a nie wspomnienie bo wspomnienie nie przemawia do Ciebie.
Cytuj
ponieważ taka Misato widzi Kajiego

Może widzi może nie..., trudno to określić...

Offline Dreadorus Maximus

Impakty
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 02, 2006, 07:31:40 pm »
Skąd "kawałek" duszy, skoro dusze nie są jeszcze skomplementowane?

No i uważasz w takim razie, że prawdziwa Misato chciała rzucić się na Hyugę i zrobić mu migdałkowego twistera? Albo, że Yui skrycie podkochiwała się w Fuyutsukim? Że Eva skrycie chciała zjeść pół Genda?
Czy może raczej jest tak, że pokazuje ci się to co chcesz zobaczyć? Że Hyuga chciał, aby Misato go całowała, Fuyutsuki skrycie podkochiwał się w Yui, a Maya chciała usłyszeć od Ritsuko, że jej potrzebuje, a Gendo wiedział, że jest skurczydraniem i że czeka go kara. To jest "wspomnienie" modyfikowane przez ciebie, by zobaczyć to co chcesz zobaczyć. Wytwór własnego umysłu, swoja własna faza, aq nie prawdziwa przemawiająca do ciebie osoba.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Amatsu Mikaboshi

Impakty
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 02, 2006, 10:33:25 pm »
Co do tego co widzą ludzie w trakcie 3impact to teoria Dread'a wydaje mi się jak najbardziej logiczna, składna i zrozumiała. Nie wiem co Wy jeszcze chcecie. Ale mnie nie to interesuje (bo tu dla mnie wszystko raczej jasne).

Mam takie pytanko... z tego co zrozumiał z tej waszej tutaj pisaniny 2impact pierdzielną dlatego że połączyli Adam z ludzkim DNA. Tu ktoś mówił nie raz że wtedy własnie powtał Kaworu i nikt się z tym nie kłócił i tem nie zaprzeczał. Tylko jedno mnie gryzie... możliwe że cos pokreciłam i nie zrozumiałam tak jak trzeba. Mój tok rozumowania: Mają na Antarktydzie Adama, pakuja w niego (czy w jakąś jego częśc) ludzkie DNA, JEBUT! Mamy 2impact, powstaje Kaworu. Fajowo. Tylko że co potem? wszystkich tam szlag trafia oprócz Misato i co z tym Kaworu? On tam jest czy go nie ma? I jesli jest to przeraszam bardzo jakim cudem? Wszystko się roztopiło, ludzi tam niet, nic tam nie ma i co? Powstał ten Kaworu wtedy wreszcie czy nie? Ktoś go stamtąd zabrał? Nie bardzo to rozumiem... w ogóle całe to drugie uderzenie mi się plącze. Moze mi ktoś tak wyjaśnić jak krowie na miedzy jak to było pokolei? Byłabym bardzo wdzięczna.

Offline Dreadorus Maximus

Impakty
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 03, 2006, 12:21:22 am »
Drugi Impakt polegał na tym, że położyli na Adamie ludzkie DNA, które zaczęło się jednoczyć. Adaś się przebudził, walnął polem, a potem najprawdopodobniej rozpadł się jak GNR. Potem naukowcy udali się na Antarktydę, by zobaczyć co się tam stało. Dużo nie jest wiadome, ale znaleziono resztki Adama poniżej miejsca eksplozji. Bardzo możliwe, że w tych resztkach znaleziono zygotę, którą kładli na Adamie.

Kaworu powstałw dniu Impaktu i ma duszę Adama. Z tego wynika, że musiał być na Antarktydzie w chwili 2I. Dusza jesz powiązana z ciałem a naukowcy wiedzą jak się transplantuje dusze.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Frey Ikari

Impakty
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 03, 2006, 04:10:08 pm »
Cytuj
Kaworu powstałw dniu Impaktu i ma duszę Adama. Z tego wynika, że musiał być na Antarktydzie w chwili 2I. Dusza jesz powiązana z ciałem a naukowcy wiedzą jak się transplantuje dusze.

Dlatego nie zgadzam sięz tym ze połozyli ludzkie dna na nim..., raczej probowali wyciągnąć duszę.

Dread to co oni tam widząnie może być wspomnieniem bo np. Yui rozmawia z Gendo a Ritsuko z Mayą... Swoją drogąjest to że zaprzeczyłeś swoim słowom gdy pisaliśmy o tym że Rei I w oczach ma twarz Kaworu gdy umiera, jednocześnie przyznajesz mi rację że gdy Rei II umiera widzi tylko wspomnienie.

Offline Dreadorus Maximus

Impakty
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 03, 2006, 10:52:41 pm »
To, że położyli DNA jest faktem. Na filmiku z 2I jest o tym mowa, że fizyczny kontakt z ludzkim DNA jest przewidziany na datę taką i siaką, a potem, że DNA zaczełó się jednoczyć z Adamem. Mogli chcieć z niego wyciągnąć duszę, albo zwyczajnie badali, nie dojdziemy do tego co tam zaszło. Gainax pokazał prawdziwą przyczynę 2I, ale tam pisze tylko o koszulkach i fanserwisie (komputerek Misato na początku Enda).

Cytuj
Swoją drogąjest to że zaprzeczyłeś swoim słowom gdy pisaliśmy o tym że Rei I w oczach ma twarz Kaworu gdy umiera

Ma wizję Kaworu w tamtej chwili, tak samo, jak człowiek ma wizję Rei. Niczemu nie przeczę. Wizja Rei/Kaworu przybiera postać wspomnienia/wizji/obrazu/projekcji drogiej osoby.

Cytuj
jednocześnie przyznajesz mi rację że gdy Rei II umiera widzi tylko wspomnienie

Owszem. Wspomniała GENDO, jako najdroższą osobę. Gdyby było jak Ty mówisz, to powinna była zobaczyć Shina.

;)
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Frey Ikari

Impakty
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 04, 2006, 08:17:33 pm »
Cytuj
Ma wizję Kaworu w tamtej chwili, tak samo, jak człowiek ma wizję Rei. Niczemu nie przeczę. Wizja Rei/Kaworu przybiera postać wspomnienia/wizji/obrazu/projekcji drogiej osoby.

W świetle tego co napisałeś wcześniej jest nie możliwością by Rei I widziała wspomnienie/wizje/projekcje Kaworu gdyż go nie widziała jeszcze...
Cytuj
Owszem. Wspomniała GENDO, jako najdroższą osobę. Gdyby było jak Ty mówisz, to powinna była zobaczyć Shina.

Zrozum Dread że ta osoba (Gendo) BYŁA najdroższa ale to się zmieniło to BYŁO swoiste pożegnanie.
Nie napisałeś nic o rozmowach.

Znowu piszemy tutaj tylko my..., zawsze kończy się tak samo...

 

anything