Autor Wątek: Impakty  (Przeczytany 31705 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SoczI

Impakty
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 08, 2007, 11:22:02 pm »
Eh... Włącz sobie odcinek 24 Director's Cut, dojdź do sceny gdzie Kaworu gada na jeziorze z całym SEELE i policz ile jest symboli...

To jak już tak bardzo chcesz to dolicz Gendo, będzie nawet 16 ;) . Tylko co to ma do rzeczy...
aworu died for your sins!

Offline Bartez

Impakty
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 09, 2007, 09:14:07 am »
Ja paiętam te scenę, nie jestem pewny czy było ich 15, bo ja naliczyłem 14 ale cóż, pewnie masz rację, bo kiedy to oglądałem, to byłem trochę śpiący, a, i Yui nie była przecież członkiem rady Seele, i uważam że SEELE chciało dobra ludzkości a nie nieśmiertelności... Bo myślisz, że po co by wymyślali PLAN sopełnienia ludzkości? To też o czymś świadczy!
aruto Fan
Dragon Ball Fan
Neon Genesis Evangelion Fan
Asuka Fan
ATI User
Coca Cola Drinker
MuOnline Fan

Offline Dino

Impakty
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 09, 2007, 09:34:40 am »
Wiesz, jeśli według Ciebie zlanie się w wielką zupę jest dobre dla ludzkości no to sorry... może to i jest jakaś perfekcja ewolucyjna ale w takim wypadku zdecydowanie wolę być zacofany...

Offline Bartez

Impakty
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 09, 2007, 09:51:58 am »
/cóż, to już sprawa SEELE, to w końcu oni wymyślili, ale Dino, zauważ że oni mieli dobre intencje, choć te intencje były zle pomyślane to jakieś prznyjamniej były...czyli chcieli tego dobra ludzkości...
aruto Fan
Dragon Ball Fan
Neon Genesis Evangelion Fan
Asuka Fan
ATI User
Coca Cola Drinker
MuOnline Fan

Offline Dino

Impakty
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 09, 2007, 10:47:55 am »
Możliwe ale ja nadal twierdzę że to nie jest dobre... Oni moim zdaniem nie chcieli dobra ludzkości. Chcieli z niej stworzyć byt idealny ale dobrem to ja tego nie nazwę. Myślę że nie kierowali się czymś w stylu "udoskonalmy ludzkość to będzie im lepiej". Według mnie kierowali się raczej czymś jak "udoskonalmy ludzkość bo powinna być doskonała". Jasne ale nie w ten sposób! Może chcieli mieć respekt u kosmitów że na Ziemi to jest byt idealny czy coś ^_^ Ja tam nie wiem ale na pewno nie zgadzam się z tym że oni mieli dobre intencje...

Offline Bartez

Impakty
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 09, 2007, 10:51:15 am »
Cytat: "Dino"
Możliwe ale ja nadal twierdzę że to nie jest dobre... Oni moim zdaniem nie chcieli dobra ludzkości. Chcieli z niej stworzyć byt idealny ale dobrem to ja tego nie nazwę. Myślę że nie kierowali się czymś w stylu "udoskonalmy ludzkość to będzie im lepiej". Według mnie kierowali się raczej czymś jak "udoskonalmy ludzkość bo powinna być doskonała". Jasne ale nie w ten sposób! Może chcieli mieć respekt u kosmitów że na Ziemi to jest byt idealny czy coś ^_^ Ja tam nie wiem ale na pewno nie zgadzam się z tym że oni mieli dobre intencje...



Chcieli mieć respect do Boga a nie do zadnych kosmitów, zdaje mi się, że oni chcieli, żeby ludzie przewyższszyli Boga, właśnie dlatego chcieli zrobić Plan Dopełnienia ludzkości...
aruto Fan
Dragon Ball Fan
Neon Genesis Evangelion Fan
Asuka Fan
ATI User
Coca Cola Drinker
MuOnline Fan

Offline Dino

Impakty
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 09, 2007, 10:54:23 am »
Przecież ja żartowałem z tymi kosmitami ^_^ A Boga to lepiej w to nie mieszać... Pewnie po prostu stwierdzili że ludzkość powinna być ideolo i postanowili to osiągnąć a po kiego grzyba im to to nie wiem. Bo jednak ten przypadek to idealny przykład na to że cel nie zawsze uświęca środki...

Offline obik

Impakty
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 09, 2007, 11:18:11 am »
heh to co tutaj mowicie już było w tym jak miały wyglądać impakty

Seele chciało stworzyć dla siebie Evy połączyć sie z nimi ale plany uległy zmianie nie pamientam już dlaczego ;)  i zaplanowali 3impakt . Dla Genda nie miało to znaczenia chciał połączyć się tylko z Yui [ona też była członkiem Seele i jako pierwsza wykonała krok do nieśmiertelności łącząc się z eva 01 ]
to też było dlatego napisałem w skrócie  ;)

Offline Bartez

Impakty
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 09, 2007, 11:31:00 am »
Czyli ogólnie rzecz biorąc Gendo wykorzystywał SEELE?
aruto Fan
Dragon Ball Fan
Neon Genesis Evangelion Fan
Asuka Fan
ATI User
Coca Cola Drinker
MuOnline Fan

Offline obik

Impakty
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 09, 2007, 11:35:36 am »
można tak powiedzieć  ;)  seele teżgo wykorzystało go jako jedyny mógł wykonać ich plan  ;)

Offline Frey Ikari

Impakty
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 09, 2007, 08:49:32 pm »
Cytuj
i uważam że SEELE chciało dobra ludzkości a nie nieśmiertelności... Bo myślisz, że po co by wymyślali PLAN sopełnienia ludzkości? To też o czymś świadczy!

Nie wiem w ktorym momencie tego chciało..., oni zawsze myśleli tylko o tym co dla nich jest dobre.

Offline Dino

Impakty
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 09, 2007, 10:42:01 pm »
Już drugi raz z rzędu się z Tobą zgodzę Frey. Tak jak mówiłem - oni dobro ludzkości mieli głęboko i szeroko.

Offline Błotnik

Impakty
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 10, 2007, 07:09:57 am »
Co jest dokładnie powiedziane chociażby w Endzie.
Tam Keel wyraźnie stwierdza, że skoro seryjne Evy są już prawie gotowe, to SEELE niedługo uzyska nieśmiertelność.
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline obik

Impakty
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 10, 2007, 07:33:38 am »
bo chodziło im o 3 impakt ^^ reszta ludzkości ich nie obchodziła tylko o swoje tyłki się troszczyli  ;)

Offline Sorius

Impakty
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 10, 2007, 09:23:37 am »
Cytat: "obik"
bo chodziło im o 3 impakt ^^ reszta ludzkości ich nie obchodziła tylko o swoje tyłki się troszczyli  ;)


Prawie jak bym slyszal tekst o naszym kochanym rzadzie. Tyle ze ten 3 impakt mi jakos nie pasuje  :lol: