Autor Wątek: Impakty  (Przeczytany 31713 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dino

Impakty
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 10, 2007, 09:28:41 am »
Cytat: "Sorius"
Prawie jak bym slyszal tekst o naszym kochanym rzadzie. Tyle ze ten 3 impakt mi jakos nie pasuje  :lol:


A ten z Evangeliona by Ci pasował?  :shock: :lol:

Offline obik

Impakty
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 10, 2007, 11:45:10 am »
Cytat: "Sorius"
Cytat: "obik"
bo chodziło im o 3 impakt ^^ reszta ludzkości ich nie obchodziła tylko o swoje tyłki się troszczyli  ;)


Prawie jak bym slyszal tekst o naszym kochanym rzadzie. Tyle ze ten 3 impakt mi jakos nie pasuje  :lol:

wszyscy Bogaci i politycy się nie różnią  ;)

Offline Dino

Impakty
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 10, 2007, 11:49:17 am »
Ależ oczywiście że politycy się różnią!!! Jedni są wysooocy, inni lubią zboże sypać, jeszcze inni wolą sypiać... eee... sypać w Egipcie... piasek a są nawet tacy co występują podwójnie!

Ale durny offtop... będą cięcia w postach pewnie ^_^

Offline obik

Impakty
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 10, 2007, 01:00:03 pm »
Seele to całkiem niezła organizacja gdyby chcieli opanować swiat zrobili by to bez problemu  ;)  którym przyświecąją szczytne cele .  I przez to że Gendo poprosił Rei o użycie włóczni musieli pozmieniać planu  ;)  ;) ich historia jest bardzo ciekawa :]

Offline Dreadorus Maximus

Impakty
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 14, 2007, 08:05:47 pm »
Cytuj
Wszyscy zginęli w wyniku wybuchu, a jedyni polami AT, które mogły wtedy ulec neutralizaji były pola Aniołów (którzy jeszcze się nie "przebudzili", gdyż komnata Guff'a była wciąż zamknięta).

Teoria o rozpuszczeniu ludzi wynika z obecności czerwonych kulek w "Death" w momencie wybuchu. Jest ich więcej, niż aniołów.

A co do ludzkości, to bardziej na nich zależało Gendo niż SEELE.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Kaileena

Impakty
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 07, 2007, 08:29:04 am »
Wszystkie Impacty były super, tym bardziej Trzeci. Jak dla mnie to taki Ipact przydałby się i w tym świecie, bo już mam dość wszystkiego, a tym bardziej głupich, egocentrycznych, egoistycznych (itp. określenia) ludzi. Ktoś chce się ze mną pospierać, to zapraszam na gg  :badgrin:   :badgrin:   :badgrin:

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Impakty
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 07, 2007, 08:49:50 am »
Cytat: "Kaileena"
taki [3.] Ipact przydałby się i w tym świecie, bo już mam dość wszystkiego

Go cry, emo?

Cytat: "Kaileena"
Ktoś chce się ze mną pospierać, to zapraszam na gg  :badgrin:   :badgrin:   :badgrin:

Może wpadnę, bo wg mnie Shinji popełnia pod koniec taki błąd, że właśnie te pochlasty o których piszesz też mogą "wrócić"...
Jak coś to większość się opowiada za teorią ewolucji, ale np gwałcicieli i morderców się wsada do więzien (nie na dozywocie) zamiast na szubienicę.

Poprostu mam poważne objekcje co do myslenia "módlmy się o 3I, bo nic innego nas nie uratuje". :roll: Może by się zabrać do roboty, co?
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Malar

Impakty
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 07, 2007, 09:48:35 pm »
Cytuj
Wszystkie Impacty były super

 :shock:

Drugi Impakt -> Roztopienie Antarktydy, powodzie, wojny na całym świecie, zmniejszenie liczby ludności o połowę,
Trzeci Impakt -> zamiana ludzkości w oranżadę niee nie widzi mi się to.
Na temat Pierwszego Impaktu niewiele wiem, doczytam później.

Cytuj
bo już mam dość wszystkiego, a tym bardziej głupich, egocentrycznych, egoistycznych (itp. określenia) ludzi.

Myślę, że są inne sposoby na to niż wywoływanie czegoś w rodzaju Trzeciego Impaktu. :p

Offline Garond

Impakty
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 08, 2007, 08:13:18 am »
Cytat: "Kaileena"
Jak dla mnie to taki Ipact przydałby się i w tym świecie, bo już mam dość wszystkiego, a tym bardziej (...) ludzi.


Może i by się przydał, jeśli chcesz zniszczyć ludzkość. Jednak jeśli chcesz zmienić ludzkie zachowania tylko, to(tak jak pisał Ijon Tichy) : "Może by się zabrać do roboty, co?". O tym można na gg pogadać jednak.
"Zmielono Burka
choć wściekły był on ale infi.."

Offline Revan

Impakty
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 08, 2007, 12:55:14 pm »
Cytat: "SoczI"
No nie powiedziałbym, bo przez całe EoE i część NGE gadają pompatycznie, że robią to dla ludzkości itp.

Tylko gadają, ich cel (nieśmiertelność) łączy sie z rozpuszczeniem, ludzkości i na pewno nie dla jej dobra, gdyby robili coś dla jej dobra, to może by sie tak spytali (referendum, ankieta cz coś) czy ludzkość, chce zamienić sie w zupę.
Członków jest 13 ( 13-nastym była najpierw Yui, potem Gendo. W scenie nad jeziorem, jest błąd, widzisz w innych scenach może 15 symboli?

Offline wyspa

Impakty
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 08, 2007, 01:27:40 pm »
Nawet nie wiem czy jakby ludzie się zgodzili byłoby to ku dobru ludzkości... bo ja "zupy" ludzkością bym nie nazwał...  ;) raczej  świadomość ludzkości...

Offline Kaileena

Impakty
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 08, 2007, 02:23:09 pm »
Nie no, ja staram się być ok wobec siebie i innych. Chociaż z tym co było po Drugim Uderzeniu, to fakt, że to nieprzyjemne było: wojny itd. Ale mnie chodziło głównie o sam wybuch. Popisówka, no nie?

Offline Dino

Impakty
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 12, 2007, 07:07:27 pm »
Tak, popisówka, zupełnie jak Hiroszima. Zarębisty wybuch był co? A widziałaś jak tsunami superaśnie zalało? Albo lepiej! WTC było extra! A jeszcze lepiej to zmień wiek w swoim profilu bo przypadkiem przed ósemką Ci się jedynka jeszcze wcisnęła.

Offline wyspa

Impakty
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpień 12, 2007, 07:34:02 pm »
Cytat: "Dino"
Tak, popisówka, zupełnie jak Hiroszima. Zarębisty wybuch był co? A widziałaś jak tsunami superaśnie zalało? Albo lepiej! WTC było extra! A jeszcze lepiej to zmień wiek w swoim profilu bo przypadkiem przed ósemką Ci się jedynka jeszcze wcisnęła.

Coż... pewien reporter po obejrzeiu testowego wybuchu bomby atomowej powiedział iż to była najpiękniejsza rzecz jaką do tej pory widział... i nawet moglbym sie z nim zgodzić rozpatrując to w pewnych kategoriach, w innych jest to widok jak najbardziej przerażający...

 

anything