trawa

Autor Wątek: Własny pomysł na Chapter Approved ;)  (Przeczytany 14409 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rauko

Własny pomysł na Chapter Approved ;)
« Odpowiedź #90 dnia: Grudzień 17, 2006, 11:53:37 pm »
Najlepsze jest to ze fluff już jest.I to oficjalny,tyle że mało.Ale zawsze.Może udałoby się wcisnąc te zasady na gildii z dopiskiem "za zgodą przeciwnika" może z czasem zasady zaczęłyby by dopuszczane na pomniejszych turniejach.Byłoby fajnie.Taki nasz fanowski wkład w czterdziestkę.

Offline Błotnik

Własny pomysł na Chapter Approved ;)
« Odpowiedź #91 dnia: Grudzień 18, 2006, 11:44:28 am »
Ja i tak ciągle czekam na Scout Armour u Marines. Pomyślecie jak pięknie wyglądałaby armia SM z samymi scoutami?
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline the best of IG

Własny pomysł na Chapter Approved ;)
« Odpowiedź #92 dnia: Grudzień 18, 2006, 12:04:41 pm »
Gorzej niż gwardia z carapace armour  :lol: .
My little Space Marine
 I used to wonder what battle could be
 My little Space Marine
 Until you shared your bolter with me
 Big Tanks, tons of guns, a beautiful armor faithful and strong
 Sharing honor, it's an easy feat and the Emperor makes it all complete!
 Oh my little Space Marine
 Don't you know you are my very best battle brother!

Offline ghost666

Własny pomysł na Chapter Approved ;)
« Odpowiedź #93 dnia: Grudzień 18, 2006, 09:49:53 pm »
Cytat: "Błotnik"
Ja i tak ciągle czekam na Scout Armour u Marines. Pomyślecie jak pięknie wyglądałaby armia SM z samymi scoutami?


A nie da się zrobić SM z (prawie) samymi scoutami? Pozatym SM musi miec armour, inaczej nie jest SM, tak mówi fluff.
lory fot the Horned Rat!!!


Offline Błotnik

Własny pomysł na Chapter Approved ;)
« Odpowiedź #94 dnia: Grudzień 18, 2006, 10:25:06 pm »
Cytat: "ghost666"
Cytat: "Błotnik"
Ja i tak ciągle czekam na Scout Armour u Marines. Pomyślecie jak pięknie wyglądałaby armia SM z samymi scoutami?


A nie da się zrobić SM z (prawie) samymi scoutami? Pozatym SM musi miec armour, inaczej nie jest SM, tak mówi fluff.


Niby tak, ale w Scout Company wszyscy mają carapace armour.
Scout Sereant to nawet weteran z pierwszej kompanii, a biega z młodzikami! Nie wspominając o kapitanie scoutów, który ich kompanią dowodzi.

Cała armijka scoutów z kapitanem w carapace armorze na czele...
Pełny wypas i niespełnione marzenie :(
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline Rauko

Własny pomysł na Chapter Approved ;)
« Odpowiedź #95 dnia: Grudzień 19, 2006, 12:28:35 am »
Weź se lost and the damned.Będziesz miał mase carpace armorów i za mutacje statsy takie jak u marinów.
Wystawienie armi marines w carpejsach to marnowanie ludzi.Nie po to tworzy się TAKICH wojowników by potem odzia ich w taki szmelc.Za szybko by gineli.NMo chyba że to częś treningu (patrz BT)

Offline Błotnik

Własny pomysł na Chapter Approved ;)
« Odpowiedź #96 dnia: Grudzień 19, 2006, 08:03:32 am »
Cytat: "Rauko"
Weź se lost and the damned.Będziesz miał mase carpace armorów i za mutacje statsy takie jak u marinów.
Wystawienie armi marines w carpejsach to marnowanie ludzi.Nie po to tworzy się TAKICH wojowników by potem odzia ich w taki szmelc.Za szybko by gineli.NMo chyba że to częś treningu (patrz BT)


Mi się widzi armijka Scoutów. W elitach jacyś kolesie pokroju SW Scouts, troopsy bez zmian, fasty bez zmian (no, może jakiś oddział w rhino - niczym Death Guard), w heavy coś jak devastatorzy i jakiś lekki czołg wsparcia (np. Razorback z lascannonami i jakimś fajnym rulsem typu w lesie nie może dostać penetracji od strzelania choćby nie wiem co).
HQ to kapitan i kapelan w obstawie skałtów i aptekarza (to standartowe wyposażenie kompanii skałtów) zasuwający Rhinosem albo gdzieś w infiltracji. Sam mniud ;)
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline faj3r

Własny pomysł na Chapter Approved ;)
« Odpowiedź #97 dnia: Grudzień 27, 2006, 10:15:55 pm »
Cytat: "Błotnik"
Mi się widzi armijka Scoutów. W elitach jacyś kolesie pokroju SW Scouts, troopsy bez zmian, fasty bez zmian (no, może jakiś oddział w rhino - niczym Death Guard), w heavy coś jak devastatorzy i jakiś lekki czołg wsparcia (np. Razorback z lascannonami i jakimś fajnym rulsem typu w lesie nie może dostać penetracji od strzelania choćby nie wiem co).
HQ to kapitan i kapelan w obstawie skałtów i aptekarza (to standartowe wyposażenie kompanii skałtów) zasuwający Rhinosem albo gdzieś w infiltracji. Sam mniud ;)


Własnie siedzę nad rozpiską w której będzie HQ/Ellites - Termosi, Troops - Scouci, Ellites - Drednoty :) Scouci są fajni.

"In a mad world, only the mad are sane." - Akira Kurosawa
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." - Albert Einstein

Offline Barnie

Własny pomysł na Chapter Approved ;)
« Odpowiedź #98 dnia: Grudzień 30, 2006, 11:44:36 am »
A ja mam taką koncepcję dotyczą tzw. Scythianów.
Myślicie, że dałoby się coś z nimi zrobić? Myślałem nad tym, by przedstawić ich jako alliesów do Tau. W końcu mangowe niebieskie ludziki mają talent do dyplomacji, a zarówno oni jak i ci Scytianie za ludźmi nie przepadają. A wiadmo - "wróg mego wroga..." ;)

Pozdro