trawa

Autor Wątek: BRAVE FESTIVAL- Głosy Azji, Wrocław (8-15 lipca 2006)  (Przeczytany 2487 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline raseku

BRAVE FESTIVAL- Głosy Azji, Wrocław (8-15 lipca 2006)
« dnia: Lipiec 02, 2006, 08:14:47 pm »
Cytuj
8 dni koncertów, spektakli, filmów i warsztatów. Około 40 imprez w odbywających się w 9 różnych przestrzeniach. Głosy Azji są unikalną szansą prezentacji tradycji artystycznych i elementów kultury Japonii, Korei, Chin, Tajwanu, Laosu, Singapuru, Rosji, Indii, Sri Lanki.

Tegoroczna edycja Brave Festival, która odbędzie się miedzy 8 a 15 lipca 2006 r. pod hasłem Głosy Azji, będzie mówić o nich w sposób dosłowny i symboliczny, poprzez rozmaite formy artystycznej wypowiedzi. Liczne imprezy pozwolą lepiej poznać i zrozumieć barwne, bogate dziedzictwo Dalekiego Wschodu. Festiwal będzie prezentować prawdziwe i oryginalne głosy azjatyckich kultur, korzenie i mity sztuki Wschodu, podążać ścieżkami ginących i odradzających się w krajach Azji tradycji.

Około 40 wydarzeń festiwalowych - koncertów, spektakli, filmów, wykładów - odbywać się będzie na wielu wrocławskich scenach i w plenerze. W ramach festiwalu odbędą się również warsztaty tradycyjnych tańców i muzyki oraz profesjonalne warsztaty filmowe.

program festiwalu i więcej informacji na : http://www.bravefestival.pl/


Czy ktoś sie wybiera?  :D

Offline flowingwater

BRAVE FESTIVAL- Głosy Azji, Wrocław (8-15 lipca 2006)
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 04, 2006, 10:17:54 pm »
Ja chcę iść na coś z tego.  Chętnie z części filmowej/ tanecznej. ale wszystko napewno nie. polecasz coś szczególnie?

Offline raseku

BRAVE FESTIVAL- Głosy Azji, Wrocław (8-15 lipca 2006)
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 04, 2006, 11:15:23 pm »
Na pewno bębny, co prawda nie słyszałam tego zespołu z Korei, ale podejrzewam ze bębnią podobnie jak cała reszta azjatyckich bebniarzy. A to robi ogromne wrazenie.

Jelsi chodzi o filmy to kiedyś natknełam sie na zwiastun  "State of Mind"   do ściagniecia tu: http://www.astateofmind.co.uk/default2.aspx?CF=Trailers
Zapowiada sie naprawde interesująco.

Offline flowingwater

BRAVE FESTIVAL- Głosy Azji, Wrocław (8-15 lipca 2006)
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 05, 2006, 01:15:23 pm »
:) Sprubuję pójść. Interesuje mnie kultura Korei- pewnie też pójdę na warsztaty dotyczące obyczajów koreańskich (są za free)
 p.s.gdzie jest kino ATOM?

Offline Dreadorus Maximus

BRAVE FESTIVAL- Głosy Azji, Wrocław (8-15 lipca 2006)
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 06, 2006, 10:22:53 am »
Na Piłsudzkiego, koło NOTu. Masz tam trzy kina, Śląsk, Warszawa i Atom, Atom, to jest to najbliższe Dworca, po tej samej stronie ulicy, co NOT.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.