Autor Wątek: Wakacyjna kampania w Bardzie [Kraków 2006]  (Przeczytany 36834 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MiSiO

Wakacyjna kampania w Bardzie [Kraków 2006]
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 19, 2006, 08:41:47 am »
Seba... no moje gratulacje :D Taktyka "niech myślą, że ktoś poza mną może jeszcze wygrać kampanię... a wtedy ja zaatakuję" działa. Atak z 4 miejsca i pniemy się w górę tabelki :D:D

Zance fotki. Co to są za dziwne psy?!

Offline Wercyngetoryks

Wakacyjna kampania w Bardzie [Kraków 2006]
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 19, 2006, 06:17:25 pm »
Dzieki Misiu, gra z Kamilem była bardzo fajna i co ważniejsze krwawa :badgrin: Co do szczęścia w rzutach to przechodziło raz na jedna, po chwili na drugą strone.
Oboje momentami przeceniliśmy swoje siły, szarża Kamila: dowódca,kapłan(weszły mu młoty), flagas i dwa psy na minosia i co...wspólnymi siłami zdjeli mu wounda. Minotaur oddaje i kapitan sztywny, kontrszarża i zaczeła się rzeź. Od tego momentu przewaga Beastów rosła :badgrin: Kolejne szarże i kolejne trupy, niestety zachciało mi się walczyć z szalonym klerykim i lipa. Końcówka należała do Kamila i jego nieśmiertelnego kapłana, który po drodze turlał sie po ziemi, a później zabił mi 3 modele (dodam tylko, że za każdym razem jednym atakiem). Moja banda powinna dostać Hate`a do tego modelu:P
Ostatnie dwie tury i nagle się zorientowałem, że na stole mam 4 modele, także trzeba było pozajmować domki i tyle, bo nie było już ani czasu ani czym bawić się w zdobywanie wieży.
Moje Beasty najadły się do syta i nawet poczyniły małe zapasy ludzkiego mięsa także jest dobrze - jesteśmy przygotowani na dalsza wędrówke;)



p.s. fotki super, ja jak tylko uda mi sie wymalować bande do końca (poza lekkimi poprawkami u starych, mam tez kilka nowych skonwertowanych modeli) to będe zabierał aparat na swoje potyczki , także zdjeć jeszcze przypędzie;)

Offline MiSiO

Wakacyjna kampania w Bardzie [Kraków 2006]
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 20, 2006, 09:00:11 am »
Szykuj się, bo WM i oMTH są już tuż tuż ...

Offline vader_NH

Wakacyjna kampania w Bardzie [Kraków 2006]
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 20, 2006, 10:38:23 am »
Przyznam, że obawiałęm sie troche konfrontacji z dwarfami. dlatego np. mój słabiusienki kapitan (2T) nie przeszedł ani razu za linie płotków wyznaczajacych pole minowe.

Zacząc musiałem oczywiscie z pompą. pierwszy zajety budynek i od razu poszedł w gruzy. a winowajca nawet (młodzik Sasza) nawet zadraśniecia nie chwycił  :p. potem jak głupi poszedłęm całą brygadą pod Kamila "elfi burdel", a Bartek aby to wykorzystać zapukał do domku inzyniera. Na szczęscie jedynie przewrócił mi tylko jeden model. Potem stwierdziłem, że jakoś nie mogę dać 2pkt dwarfom, wiec od tej pory robiłęm wszystko, aby nikt nie dostał sie na wieżę. (cały czas majac młodzików w dwóch warsztatach. Ogólnie wygrałem, ale wielka załoba padła na moją bandę, bo oczywiscie nie mógł nikt inny zgoinąc tylko NIEDZWIADEK we własnej osobie  :roll:

**************************************************************

Wieczorem korzystając z "dobrego" rozlosowania, zagrałem i kolejną bitwe tym razem z DE Macka. byłas to szybka rozgrywka. najpierw ostrzelałęm dwa trolle (do tej pory zastanawiam sie po co). potem one przybiegły do mnie, jednego zabiłem drugi m. in. zażygał mi kapitana. Jego w koncu po ciezkich bojach też udało mi sie zabic. przyszedł test rozbicia no i zwiałem. a jakbym sie utrzymał to Maciek by miał także pewne straty, bo na jego szczęscie trzy trolle przyszły do niego. Po bitwie kapitan znów musiał miec pecha i stracił oko  :roll:., teraz mam goscia z 2T 3BS i q shotem  :cry:

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Wakacyjna kampania w Bardzie [Kraków 2006]
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 20, 2006, 01:50:19 pm »
Oj, z martwym niedźwiedziem i tak pokiereszowanym kapitanem to bym rozważył restart bandy. Jak się przedstawia reszta Twojej rozpiski?

Offline Nazroth

Wakacyjna kampania w Bardzie [Kraków 2006]
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 20, 2006, 07:37:33 pm »
No, przyznam, ze sytuacja była średnio ciekawa...straciłem o.o.a dwa modele (jeden samodzielnie ściął trollowi dwa W... (mój fellblade) ale potem umarl zachewtany... drugi padł ofiarą szarży trolla (T3 & S5;/)... ale gdybym miał dalej walczyć to nie było by takiego problemu... jeden troll obok był za budynkiem - nic nie widział, drugi biegł do typka, który go ostrzelał i był ponad 12" dalej... a jednego złapałem w przejściu, dzięki czemu reszta nawet gdyby widziała - nic by nie mogła zrobić... kapiotan leżął na turkę, assassin trzymał trolla w hth - moja tura i szarża wszystkim na trolla + zaklęcie mogące od kopa go zabić. Troll pokiereszowany - nie miał szans... w sumie gdybyśmy dograli do końca (bo potem mi Kamil powiedział, że trochę zawaliliśmy scenariusz) to miałbym skrzynke i jeszcze jednego martwego shade'a... tego zabitego przez trolla z kryjówki - ale bankowo bym wygrał i jeszcze miałbym bonus,... a tak to ani bonusu, ani rozwinięć... ani strat... ;/... wegetacja...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Mistrz wałków :)

Wakacyjna kampania w Bardzie [Kraków 2006]
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 20, 2006, 09:39:26 pm »
Oto dalsze wyniki z gier:


Wojtek Dzikowski (19) - Sławek Magoska (15) 3-9
Maciej Kulesza (14) - Michał Smoła (9) 8-2

Maciej Piwowarczyk (5) - Kamil Jasak (11,5) 3-3 (wygrały trolle :))

Ja tym wynikem żegnam sie z kampanią. Został juz tydzień do mojego wyjazdu i nie bedę miał czasu na gry.
Wszystkim moim przeciwnikom dziekuję za miła i bezkonfliktową grę.

Bede jednak patronowa kamapanię az do samego wyjazdu. Później pałeczkę przejmie Maciek.
Mam nadzije ze ta zmiana nie wpłynie niekorzystnie na tępo rozgrywek i nadal będzie tak bezbłedne jak teraz :).



Do Maćka:
Nie bądz taki pewien zwycięstwa! Zawsze mogłeś niezdać routa.. ja niezdałem pierwszego na 8 z przerzutem z króliczej łapki. Dwa razy 10 na kostkach :)
Kamil. (miszczu)

Offline Nazroth

Wakacyjna kampania w Bardzie [Kraków 2006]
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 21, 2006, 02:54:14 am »
No oczywiście, że czasem zdażają się nieprzewidziane wyniki na kostkach:)... Aczkolwiek zło, które ucieka przed głupotą?... nie ma bata:P...

Też mam nadzieję, że tempo nam nie osłabnie...wszystko zależy od graczy przede wszystkim!... od dobrgo kontaktu i zainteresowania - ja nie jestem w stanei do każdego wydzwaniac i pytac co i jak - ludzie MUSZĄ wykazywać zainteresowanie. TO pewnik.
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline sHEPT

Wakacyjna kampania w Bardzie [Kraków 2006]
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 21, 2006, 07:35:28 am »
Spoko, spoko postaramy się żeby kampania nabrała jeszcze większego rozpędu ;). Ja dzisiaj spróbuje rozgromiś śmierdzące trolle, i nie mniej obrzydliwych orzywieńców... (koło 14 w bardzie)
7" cali to ja się ruszam z kolegami
8" jak szanuje przeciwka
9" jak dopuszczam się świadomego wała
6" jak przeciwnik za bardzo spina poślady

Bo geny dzielą się na szybkie i martwe.

Offline vader_NH

Wakacyjna kampania w Bardzie [Kraków 2006]
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 21, 2006, 08:53:30 am »
bedzie tylko mały problem z rankingiem, bo on jest w Twoim poscie Kamil.

No chyba, że Naz na czas kampanii zostanie moderatorem :P

Offline MiSiO

Wakacyjna kampania w Bardzie [Kraków 2006]
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 21, 2006, 09:12:32 am »
Eee... z co za problem skopiować go przez naza do któregoś jego postu? I tam edytować?  ;)

Offline Nazroth

Wakacyjna kampania w Bardzie [Kraków 2006]
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 21, 2006, 09:45:30 am »
No...mój post jest przecież PIERWSZY:)... moge to przekopiowac, ale czekam do soboty, aż Kamil mi przekaże pałeczkę i wyniki, oraz pary na pon-śr...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Mistrz wałków :)

Wakacyjna kampania w Bardzie [Kraków 2006]
« Odpowiedź #72 dnia: Lipiec 23, 2006, 10:45:42 am »
No i trafilismy na małuy problem..
Paweł i Seba rozegraja swoj pojedynek w wtorek.
Idelanym rozwiązaniem w tej sytuacji byłaby mozliwośc rozegrania przez chłopaków zaraz po ich pojedynku kolejnej gry z rozlosowanymi juz partnerami.
Właśnie potrzebnae jest losowanie.. :(

scenariusz troli rozegrały takie pary jak:

Wojtek Dzikowski (19) - Sławek Magoska (15)
Maciej Kulesza (14) - Michał Smoła (9)

Maciej Piwowarczyk (5) - Kamil Jasak (11,5)

Pojedynków nie rozegrali:
Paweł Hoffner (18 ) - Sebastian Gabryś (15)
Sebastian Ramus (9) - Marcin Oleszkiewicz (5)
Tomek Wojaczyński (9) - Bartek Brożda (8 )

Paweł i Seba grają we wtorek.
Pojedynek Tomka z Bartkiem sie nieodbedzie (Tomek jest nad morzem)
Chłopaki dostają baya.
Natomiast NIC MI NIE WIADOMO NA TEMAT pojedynku Sebastian z Marcinem.. podobno miał się odbyć w czwartek :(
BEZ JEGO WYNIKU JESTEM UZIEMIONY :(.
Kamil. (miszczu)

Offline vader_NH

Wakacyjna kampania w Bardzie [Kraków 2006]
« Odpowiedź #73 dnia: Lipiec 23, 2006, 10:48:31 am »
Jaki jest nastepny scenariusz???

Ja mam czas na granie w tym tyg, tylko wtorek i czwartek

Offline Wercyngetoryks

Wakacyjna kampania w Bardzie [Kraków 2006]
« Odpowiedź #74 dnia: Lipiec 23, 2006, 02:04:48 pm »
Cytat: "Mistrz wałków :)"
No i trafilismy na małuy problem...


Jaki tam problem. To wakacyjna kampania dla tych, którzy maja czas i ochote, bo jak się nie może zagrać to się to zgłasza do organizatorów. Tak jak miało to miejsce u nas z Pawłem, on wyjechał na kilka dni i nie dał rady zagrać,ale już jesteśmy na wtorek umówieni i jak się uda (o ile naszym kolejnym przeciwnikom ten dzień bedzie pasował) to rozegramy 2 gry.
Jeśli ktoś zdecydował się grać w kampanii, a później bez słowa wyjeżdż to wylot i już, ewentualnie bay ,ale tylko wtedy jeśli wyjazd trwa góra tydzień. Pomijam już, że śrenido fajnie jest nie grac ponad tydzień i za każdym razem zrywać bay`a, bo przeciwnik był nieosiągalny.
A jeśli z kimś nie ma kontaktu to dać im 1-2 dni i tez bay. Zero stresu, każdy odpowiada za siebie i nie powinien mieć do nikogo pretensi, bo sam nie dawał oznak życia. Ja wole grać w kółko z 2-3 tymi samymi osobami, za to GRAĆ ;)

 

anything