Autor Wątek: Shuffle!  (Przeczytany 8178 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dreadorus Maximus

Shuffle!
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 05, 2007, 07:21:10 pm »
Cytat: "Wilk Stepowy"
No, oglądnąłem - świetne :) W pewnym momencie miałem wrażenie, że oglądam Higurashi ;)


Właśnie dlatego Kaede jest moją ulubioną postacią :badgrin:
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Shuffle!
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 05, 2007, 08:35:22 pm »
Przez moment byłem pewny, że wpakuje jej kose pod żebra :shock:

W każdym razie jak takich osób nie lubię. Znałem dziewczynę, która miała bardzo podobne podejście i również skończyła odtrącona. Od pierwszych minut animca kibicowałem, jak się potem okazało, wybrance :)

Offline Krova

Shuffle!
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 23, 2007, 10:48:01 pm »
Obejrzałem.

O rany, a ja chciałem haremówkę  :shock:

Pierwsza połowa ostatniego epka mnie zniszczyła,
Cytuj
Akcja z podcinaniem żył mnie zmiażdżyła - jak zobaczyłem ten nożyk w kieszeni Runa pomyślałem "o nie, nie zrobisz tego!" Zrobił. To było masakrzyczne.


uchh, cholernie dobry animiec im wyszedł, miał w sumie wszystkiego po trochu. W pewnych momentach nawet się wzruszyłem :(

Gud szit niga!
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Shirosama

Shuffle!
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 30, 2007, 07:50:37 pm »
Mi też się skojarzyły oczy Kaede z Higarushi. Oglądałem a było ciemno to aż się przestraszyłem.
To były oczy takiej co chciała kogoś zabić.
Ogólnie podsumowując to jedno z najlepszych anime jakie powstało. Co prawda nie było tam jakiegoś ważnego głównego wątku ale nie był potrzebny w tym anime. Mnie tylko rozśmieszyła ta prostacka recenzja na Tanuki. Dobrze że nie czytam przed obejrzeniem bo bym sobie popsuł nastrój. Więc jak widać są również wspaniałe anime w stylu chłopak i kilka dziewczyn. Chociaż na początku ten facet wydawał się fajniejszy ale potem ten przesadny wstyd i dziwaczne zachowania trochę popsuły moją opinię o nim. Choćby to że wstydził się na początku mówić Asa-san zamiast Asa senpai mimo że była jego dziewczyną.
Co do Kaede to wyglądało jakby ona go najbardziej kochała więc szkoda że wybrał Asę. Lecz to jest tak że wszystkie były jednakowo sympatyczne więc to obojętnie którą by wybrał i tak by było dobrze. A gierka całkiem fajna. Przeglądałem te piękne CG i jest tam scenek a scenek.
Z hentai zrobili ecchi ale wyszło to im bardzo dobrze. Już dawno nie oglądałem anime z taką dużą dawką dobrego ecchi.
Oceniam to jako 8/10 bo mógł lepiej wybrać.

Offline obik

Shuffle!
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 18, 2007, 07:22:30 pm »
Mi tam póki co Shuffle też sie podoba  ;)  obejrzałem już 11 epów i chce wiecej  :badgrin:  ;)

Offline Frey Ikari

Shuffle!
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 07, 2007, 09:21:13 pm »
No to pozostało mi jeszcze 8 odcinkow, doprawdy dobnre anime bardzi mii się podoba jedno z mielicznych tej "klasy"... Hmmm..., jestem w momencie gdzie Sia ujawnia drugie "ja" (The Dark Side!!). Tak teżmyślałem że ma rozdwojenie jaźni po tych paru "momentach"... Ciekaw jak to się zakończy. Rin nie ma lekko też na jego miejscu bym starał się pozostac w miarę neutralny. Więcej napiszę po niedzieli gdy będzie po.

Offline Shirosama

Shuffle!
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 08, 2007, 08:28:26 am »
Mnie się podoba ta zmiana klimatu. Na początku czyli gdzieś przez połowę to świetna komedia ecchi a później jest coraz więcej scen dramatycznych i jak oglądasz pod rząd albo w 2 dni to łatwo to zauważysz.

Offline nolifesking

Shuffle!
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 08, 2007, 12:31:25 pm »
Mam to za sobą , i wpisałem ją na listę swoich ulubionych. A i ending mi sie spodobał (rozwianie sytuacji a nie sposób w jaki została rozwiązana)

Offline Frey Ikari

Shuffle!
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 08, 2007, 10:02:31 pm »
Jeszcze tylko 3 odcinki... Powiadam wam w momencie gdy doszedłem do dramatu Kaede to myślałem że zaraz mi serce pęknie... Gdy po raz pierwszy zobaczyłem tą zapaść w jej oczach to skamieniałem... Jak można być tak slepym i głuchym?! To było straszne, zacząłem mieć wspomnienia z Saikano i Air i wcale nie było mi do śmiechu. Dreszcze mnie przechodzą... No doba 3 odcinki jeszcze mam wrażenie że choroba Asa-sempai odegra jeszcze jakąś role oby do końca to nie był dramat bo myślałem ze to komedia. Jeśli miałbym być szczery to Rin nie jest aż taki miły tylko nieświadomie okrutny, wyszło na to że po tym jak się pogodzili z Kaede wykorzystywał ją a gdy znalazł sobie kogoś poprostu opuścił.

Offline Krova

Shuffle!
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 08, 2007, 10:42:39 pm »
Hihih, Frey, masz 21 lat a przejmujesz się bajkami =P Najlepsze jeszcze przed Tobą, oglądaj, oglądaj.
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Shirosama

Shuffle!
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 09, 2007, 07:55:19 am »
A co to bajki, ja tego nie oglądam.
Co do Shuffle to jest to komedia z elementami dramatu i właśnie dlatego jest taka świetna. Po przemyśleniu jednak jego zachowanie ma sens a to dlatego że musi wybrać jedną dziewczynę a jak widzisz nie jest to Kaede.
W grze mógł być dowolny wybór.

Offline Frey Ikari

Shuffle!
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 09, 2007, 10:11:00 pm »
Cytuj
Hihih, Frey, masz 21 lat a przejmujesz się bajkami =P

Inaczej nie umiem, ja muszę, i też dlatego uważam że bez tego nie da się wpełni odebrać anime.
Cytuj
Po przemyśleniu jednak jego zachowanie ma sens a to dlatego że musi wybrać jedną dziewczynę a jak widzisz nie jest to Kaede.

No dobra, ale czy to oznacza że ma ignorować Kaede??
Cytuj
Co do Shuffle to jest to komedia z elementami dramatu

Kiepskie stwierdzenie, ja bym napisał romantyczne początki dramatycznej końcówki... Taa-a, każę to sobie wyryć na grobie jak nie znajdę kogoś tylko dla siebie...