trawa

Autor Wątek: Apropo uscislen lipiec 2006  (Przeczytany 3154 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jankiel

  • Gość
Apropo uscislen lipiec 2006
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 04, 2006, 09:01:42 pm »
Cytuj
naciagnieciach moze dawac wp

Gdybym sędziował, dałbym taki wybór. Zostaje takie ustawienie w zamian za jednego czy dwa karniaki. Niech sobie gracz wyliczy, co mu się bardziej opłaca. Trzy razy zdarzało mi się proponować WP w zamian za niesportowe zachowanie (ostatnio na masakratorze za zabronienie szarży po rzucie na zbieranie). Zawsze przeciwnik się wycofywał. Uważam to za jedno z lepszych rozwiązań w kształtowaniu kultury gry.

Shino

  • Gość
Apropo uscislen lipiec 2006
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 04, 2006, 09:48:01 pm »
Cytat: "JJ"
Cytat: "Shino"

 jak rozumiem w wszystkich tego typu naciagnieciach moze dawac wp?


Skądże...
Za myślenie nie należy karać... Ale wpuszczać takie "kombosy" też nie...
Bo to już przesada... - sprowadzenie do absurdu - tak jak "niewidzialny skirmiszer"
alez jacku.. chodzi mi glownie o to, ze 3/4 graczy na turniejach  kombinuje i stosuje taie naciagane zagrywki... (tu przykladem moze byc jankiel i jego szarzowanie na skirmishe jakis czas temu (3/2 albo 2 lata temu...) wiec sie pytam czy za wszystkie takie zagrania mozna dawac wp (zeby nie bylo, ze bez przykladow... zasloniecie ratlingiem klocka clanratow i wystawienie przy nim slavow... albo po prostu szczelinki) czy tylko za to...

co do uscislenia... mozna by to ominac dopiskiem: najblizszy unit widziany przez oddzial... :roll:

Jankiel

  • Gość
Apropo uscislen lipiec 2006
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 04, 2006, 09:57:44 pm »
Cytuj
tu przykladem moze byc jankiel i jego szarzowanie na skirmishe jakis czas temu (3/2 albo 2 lata temu...)

 :shock:
O czym Ty piszesz?

Shino

  • Gość
Apropo uscislen lipiec 2006
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 04, 2006, 10:03:51 pm »
mozliwe, ze mi sie pomylilo jako ze to bylo to dawno i dopiero zaczynalem grac (znaczy wtedy glownie przygladalem sie jak grywaja inni ;) ) chodzi o to jak szarzowales smokim na skirmish wiedzac jeden model a szarzowales na inny polozony na drugim koncu unitu (przy skirmishu i szarzach taktycznych byl to duzy bonus przy dostawianiu sie i gonieniu dalej...

ale jak juz napisalem.. mozliwe, ze mi sie osoby pomylily (jesli tak jest to sry;])

Jankiel

  • Gość
Apropo uscislen lipiec 2006
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 04, 2006, 10:06:25 pm »
Pomyliły Ci się :)

 

anything