Autor Wątek: <ngc|True Combat: Elite  (Przeczytany 97247 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hang Man

<ngc|True Combat: Elite
« Odpowiedź #135 dnia: Lipiec 06, 2006, 12:23:37 am »
Ja TS mam bo gram w klanie, tak wiec mi pasi....
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Nehan

<ngc|True Combat: Elite
« Odpowiedź #136 dnia: Lipiec 06, 2006, 12:32:35 am »
Srodze było!
Mój jeden wniosek:

nie lubię granatów! :x

***

  • Gość
<ngc|True Combat: Elite
« Odpowiedź #137 dnia: Lipiec 06, 2006, 01:11:39 am »
Nie inaczej! Jak zwykle fajnie się grało :) Kule śmiagały, bomby wybuchały, Nehan był rozrywany przez granaty, Hang Man kosił wszystkich ze swojego AK, a Sadow po cichu przekradał się na tyły wroga, w celu podłożenia bomby, ja natomiast dyskutowałem za pomocą opcji "team_say" z moim norweskim towarzyszem.

Niestety, po tym jak Deyty'ego wywaliło musiałem grać sam przeciw reszcie składu (właściwie, to miałem do pomocy wspomnianego norwega, który ze względu na swój nick, był posądzany o brak człowieczeństwa lub jak kto woli, o to, że jest maszyną). Nehan zaczął kopiować moją taktykę dwóch-gunów, więc musiałem się przerzucić na granaty :) Jak widać powyżej, Nehan chyba nadal żałuje, że postanwił ruszyć dwa pistole i tym samym odebrać mi i moim berettom przednią zabawę.

Doszedłem też do wniosku, że Hang Man korzysta z AimBota (teraz jasne stało się dla mnie, dlaczego kiedyś jakiś "paweł" wypytywał go skąd można ściągnąć ten programik). Jedyną osobą, która grała uczciwie w drużynie terro był jak zwykle Sadow, któremu rzuciłem granat pod nogi i odtańczyłem  Totentanz (lub jak kto woli Danse macabre) (niestety obaj zginęliśmy, ja z kulą w sercu, a on rozerwany na strzępy przez mój granat).

Nadal liczymy na to, że Musley zaszczyci braci Czechów swoją obecnością, a moje beretty, które wypoczęły dziś z powodu Nehan'owskich fantazji o dominacji, z utęsknieniem czekają na innych forumowiczów, którzy mogliby wcielić się w postacie złych i niedobrych, żądnych krwi i łez niewinnych ofiar terro!
(uff!)
Tym dłuższym zdaniem, które przez forumowicza śmigło zostałoby prawdopodobnie nazwane mianem zdania sienkiewiczowskiego, kończę mój post, który nie stał się na szczęście jednolinijkowcem i tym samym uniemożliwił jakiemuś zazdrosnemu dwi powiedzenie, że na forum GGK ukazują się jedynie "durne jednolinijkowce", za które powininem każdemu, kto wypowiada się w tym lub innym muliplayerowym temacie, wlepić po ostrzeżeniu.

Ten post napisałem o 2.00 w nocy :o

gość1

  • Gość
<ngc|True Combat: Elite
« Odpowiedź #138 dnia: Lipiec 06, 2006, 07:10:32 am »
jesli potrzebujecie serv ts dajcie znac na pw. do dyspozycji mam serv stojacy na laczu 100mb ^^ moge zalozyc kanal dla gildiowiczow.

Offline Dereq

<ngc|True Combat: Elite
« Odpowiedź #139 dnia: Lipiec 06, 2006, 09:33:58 am »
jakie te wakacje glupie.
na nic czasu nie starczy.
jak ktos gra to widze ip a lamach forum.
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline Sadow

<ngc|True Combat: Elite
« Odpowiedź #140 dnia: Lipiec 06, 2006, 10:13:07 am »
Grubo było, że tak powiem. Pierwszy padałem, ale i udało mi się cichaczem kilka ciekawych akcji.
Dziś podobno mam jakąś impreze, także sie zobaczy, pewnie przyjde w późnych godzinach pijany i bede z wami toczył :P
Kto mówi - sieje, kto słucha - zbiera.

Offline Nehan

<ngc|True Combat: Elite
« Odpowiedź #141 dnia: Lipiec 06, 2006, 11:55:44 am »
Cytuj
Nehan zaczął kopiować moją taktykę dwóch-gunów, więc musiałem się przerzucić na granaty Smile Jak widać powyżej, Nehan chyba nadal żałuje, że postanwił ruszyć dwa pistole i tym samym odebrać mi i moim berettom przednią zabawę.

Tylko przez chwilę! Potem wróciłem do mojego ulubionego AK-74 Spetznaz! :x
Coen - zajebiaszczo! :shock:

Offline Deytonus

<ngc|True Combat: Elite
« Odpowiedź #142 dnia: Lipiec 06, 2006, 12:11:46 pm »
Cytuj
jesli potrzebujecie serv ts dajcie znac na pw. do dyspozycji mam serv stojacy na laczu 100mb ^^ moge zalozyc kanal dla gildiowiczow.


I jeszcze się pytasz? Zakładaj!!!
Kiedy gramy? =>

gość1

  • Gość
<ngc|True Combat: Elite
« Odpowiedź #143 dnia: Lipiec 06, 2006, 12:55:49 pm »
ip: 212.14.33.11
kanal: GGK chan

zapraszam. gdyby ktos mial problemy z kodekiem dajcie znac

Offline Nehan

<ngc|True Combat: Elite
« Odpowiedź #144 dnia: Lipiec 06, 2006, 01:09:24 pm »
Coś mi nie idzie wejście :x

Offline Deytonus

<ngc|True Combat: Elite
« Odpowiedź #145 dnia: Lipiec 06, 2006, 01:11:30 pm »
Nic się nie bój, kiedyś się uda ;)

Wchodź, sprawdzimy, czy działa.

Offline Nehan

<ngc|True Combat: Elite
« Odpowiedź #146 dnia: Lipiec 06, 2006, 01:20:39 pm »
No coś ja chyba źle robię. Bo mi nie wchodzi. Trzeba wpisać to IP przy "connect to IP", tak? Czy coś bardziej skomplikowanego?  :o

Offline Deytonus

<ngc|True Combat: Elite
« Odpowiedź #147 dnia: Lipiec 06, 2006, 01:21:51 pm »
W quick connect dajesz ip i swój nick. Chyba tyle...

Offline Nehan

<ngc|True Combat: Elite
« Odpowiedź #148 dnia: Lipiec 06, 2006, 01:25:48 pm »
Hę? Nie rozumiem :o

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
<ngc|True Combat: Elite
« Odpowiedź #149 dnia: Lipiec 06, 2006, 02:19:16 pm »
Wybierasz opcję Quick Connect, wpisujesz IP, swój nick i tyle...

Dzisiaj dam Wam jeszcze (jak znajdę) namiary na programik TS Overlay, który w f=grze wyświetla kilka ciekawych informacji, ale przede wszystkim pokazuje, kto właśnie gada przez TS

 

anything