Autor Wątek: <ngc|True Combat: Elite  (Przeczytany 95345 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lieut. Col. Bill Killgore

<ngc|True Combat: Elite
« Odpowiedź #870 dnia: Listopad 13, 2006, 05:45:52 pm »
Witam!
Cytuj
Zainstaluj wersje 0.49, bo bez niej nie ma co grac.

corko! zainstalowalem. jedyne co martwi me oficerskie oko, to ciagly problem z polaczeniem, kiedy zaczynam grac. i tu nawet nie chodzi o lagi, tylko miga taka ikonka odlaczonego kabla, a na gorze ekranu pojawia sie "connection interrupted". czy moze to byc zwiazane z posiadanym przez mnei internetem bezprzewodowym? bo lacze mam o wielkosci 8mb! problem nie wystepuje kiedy zakladam gre!
Odmaszerowac!
ćpać i ruchać

Offline Hang Man

<ngc|True Combat: Elite
« Odpowiedź #871 dnia: Listopad 13, 2006, 06:40:25 pm »
Dziwne ojczulku. Jest tak cały czas, od momentu wejścia na serwer? Czy po prostu w pewnym momencie zaczyna nawalać?
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Lieut. Col. Bill Killgore

<ngc|True Combat: Elite
« Odpowiedź #872 dnia: Listopad 13, 2006, 06:48:00 pm »
synu!
w pewnym momencie zaczyna nawalac! co napawa mnie musze powiedziec smutkie, bo fajnie jest sobie kogos zastrzelic dla zabawy!
Odmaszerowac!
ćpać i ruchać

Offline Ryba

<ngc|True Combat: Elite
« Odpowiedź #873 dnia: Listopad 13, 2006, 06:50:05 pm »
Hej dziadziu! A zapora albo coś w tym rodzaju nie blokuje? Spytaj się może o porty u admina twojej sieci.

Przymaszerować!  :p  8)

Offline Hang Man

<ngc|True Combat: Elite
« Odpowiedź #874 dnia: Listopad 13, 2006, 06:52:27 pm »
Hmm sprawdź tak mniej więcej, czy czas rozłączenia jest stały. Może to być wina Punk Bustera, ale nie wiem czemu by ci nie walił komunikatów. Na wszelki wypadek może znajdź w folderze z grą PB Update i odpal...

Wykonać!
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Ryba

<ngc|True Combat: Elite
« Odpowiedź #875 dnia: Listopad 13, 2006, 06:59:15 pm »
Jakby co, to ten plik się nazywa pbweb.exe i jest w folderze pb w głównym folderze ET. ;)

Zapamiętać i sprawdzić! :lol:

Offline Lieut. Col. Bill Killgore

<ngc|True Combat: Elite
« Odpowiedź #876 dnia: Listopad 13, 2006, 07:17:54 pm »
Cytuj
Hej dziadziu! A zapora albo coś w tym rodzaju nie blokuje? Spytaj się może o porty u admina twojej sieci.

corko!
sam jestem sobie adminem. moj router moje zapory i moje zarzadzanie. tu wszystko gra!
Cytuj
Hmm sprawdź tak mniej więcej, czy czas rozłączenia jest stały. Może to być wina Punk Bustera, ale nie wiem czemu by ci nie walił komunikatów

synu!
wali komunikaty a jakze! poznaje skades twoja facjate! czy oby razem nie sluzylismy?
Odmaszerowac!
ćpać i ruchać

Offline Ryba

<ngc|True Combat: Elite
« Odpowiedź #877 dnia: Listopad 13, 2006, 07:19:49 pm »
Dziadziusiu! Czy sprawdziłeś, co Hang mówił?

Offline Lieut. Col. Bill Killgore

<ngc|True Combat: Elite
« Odpowiedź #878 dnia: Listopad 13, 2006, 07:26:59 pm »
corko!
jak widac nie mam osobnego komputera na granie i osobnego na siedzenie na forum internetowym. nigdzie mi sie nie spieszy. sprawdze kiedy bede mial czas i ochote. ochlon rybko! cierpliwosci! to poplaca!
Odmaszerowac!
ćpać i ruchać

Offline Hang Man

<ngc|True Combat: Elite
« Odpowiedź #879 dnia: Listopad 13, 2006, 07:39:52 pm »
Cytuj
skades twoja facjate! czy oby razem nie sluzylismy?


Możliwe, przyjechałem do was z meine menchen żeby wam trochę Cyklonu B sprzedać na żółtków. Wy jednak woleliście swój napalm. I co wam z tego przyszło? Spaliliście dźunglę, wkurzyliście zielonych, stworzyliście hipisów.
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Ryba

<ngc|True Combat: Elite
« Odpowiedź #880 dnia: Listopad 13, 2006, 07:43:08 pm »
EEee, dobra żarty żartami, ale to się zaczyna głupie robić....

Offline Hang Man

<ngc|True Combat: Elite
« Odpowiedź #881 dnia: Listopad 13, 2006, 07:51:40 pm »
Nie jęcz Ryba, to nie offtop. :badgrin:  ;)
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Saladyn

<ngc|True Combat: Elite
« Odpowiedź #882 dnia: Listopad 13, 2006, 08:12:05 pm »
Trzeba tu jeszcze tylko sprowadzić Josefa, Musleya, Jaskra, Ibera, Papiesza, Macieja, i całą niewymienioną tutaj resztę braci offtopowej.
A ja mam na avatarku Mangekyou Sharingana którego osiągnął Itachi"

Jestem cyckami Genesisa P-Orridga

gość1

  • Gość
<ngc|True Combat: Elite
« Odpowiedź #883 dnia: Listopad 13, 2006, 08:29:17 pm »
Cytat: "Saladyn"
Trzeba tu jeszcze tylko sprowadzić Josefa, Musleya, Jaskra, Ibera, Papiesza, Macieja, i całą niewymienioną tutaj resztę braci offtopowej.


Żeby pokazać, że ja też potrafię być zły, wredny i w ogóle? Po co to komu? xD

Offline fin

<ngc|True Combat: Elite
« Odpowiedź #884 dnia: Listopad 26, 2006, 07:16:43 pm »
Ruszyła liga ESL True Combata.
http://www.esl.eu/eu/et/tce/5on5/fall_groupstage/database/members/

BTW moze zagramy sobie w ta sobote by powspominac stare czasy, gdy dostawalismy w dupe 18:2 ?  :)

 

anything