Autor Wątek: Timof i cisi wspólnicy  (Przeczytany 680622 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline absolutnie

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2640 dnia: Grudzień 21, 2018, 02:10:24 pm »
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline -gościu-

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2641 dnia: Grudzień 21, 2018, 02:30:02 pm »
O, to fajnie  :cool:

Offline mappy

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2642 dnia: Grudzień 21, 2018, 05:53:54 pm »
Habibi mam ale fajnie, że dodruk będzie.Natomiast ciągle czekam na te Zagubione dziewczęta i Essex. Może kiedyś.

JanT

  • Gość
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2643 dnia: Grudzień 21, 2018, 06:30:49 pm »
Lemire na fali to powinni wznowić Essex.

Offline Murazor

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2644 dnia: Grudzień 21, 2018, 06:34:50 pm »

Lemire na fali to powinni wznowić Essex.
O, to to!

Offline szuwarek

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2645 dnia: Grudzień 21, 2018, 11:08:00 pm »
Ja się bardzo cieszę, że będzie dodruk Blankets. Od dawna chciałem upolować z drugiej ręki, ale ceny były z kosmosu. Wreszcie przekonam się o co było kiedyś tyle szumu. W tym przypadku mam tylko nadzieję, że będzie w twardej okładce.

Offline Koro

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2646 dnia: Styczeń 26, 2019, 11:54:11 am »
Czy Timor kiedyś ustosunkował się co do do druku / nowego wydania Hrabstwa Essex?

Offline ASX76

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2647 dnia: Styczeń 31, 2019, 12:03:56 pm »
Ja się bardzo cieszę, że będzie dodruk Blankets. Od dawna chciałem upolować z drugiej ręki, ale ceny były z kosmosu. Wreszcie przekonam się o co było kiedyś tyle szumu.

Bardzo ładnie narysowany komiks, jednakowoż lektura "nabiału" nie urywa ;) "Pozbyłem się" bez żalu. A już na pewno nie wart grubego przepłacania.

Offline gobender

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2648 dnia: Styczeń 31, 2019, 01:09:43 pm »
Bardzo ładnie narysowany komiks, jednakowoż lektura "nabiału" nie urywa :wink: "Pozbyłem się" bez żalu. A już na pewno nie wart grubego przepłacania.

Jestem podobnego zdania, po fali świetnych recenzji kupiłem przeczytałem i tyle. Z Habibi podobnie. Minęło już sporo czasu, ale i z zachwytu nad rysunkiem niewiele zostało. Kiedyś mi się podobał, dziś już bym kręcił nosem przed zakupem.

Offline ASX76

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2649 dnia: Styczeń 31, 2019, 03:17:48 pm »
Ależ ten "Złoty wiek" Pedrosy fajnie wygląda! Duży format dodatkowo cieszy oko (a nawet dwa)  :wink:  Wielkie brawa dla Timofa za (extra)klasowe wydanie!

Offline donTomaszek

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2650 dnia: Styczeń 31, 2019, 03:25:56 pm »
Bardzo ładnie narysowany komiks, jednakowoż lektura "nabiału" nie urywa ;) "Pozbyłem się" bez żalu. A już na pewno nie wart grubego przepłacania.

Jestem dokladnie tego samego zdania. Warto przeczytac i znac, ale tasowac lancy nie ma nad czym.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2651 dnia: Styczeń 31, 2019, 09:04:40 pm »
Bardzo ładnie narysowany komiks, jednakowoż lektura "nabiału" nie urywa :wink: "Pozbyłem się" bez żalu. A już na pewno nie wart grubego przepłacania.
Jestem dokladnie tego samego zdania. Warto przeczytac i znac, ale tasowac lancy nie ma nad czym.
Jestem podobnego zdania, po fali świetnych recenzji kupiłem przeczytałem i tyle. Z Habibi podobnie. Minęło już sporo czasu, ale i z zachwytu nad rysunkiem niewiele zostało. Kiedyś mi się podobał, dziś już bym kręcił nosem przed zakupem.
a ja zupełnie wprost przeciwnie. blankets to jeden z najlepszych komiksów, jakie kiedykolwiek przeczytałem. habibi już nie, wiele mu do tego poziomu brakuje, a może nawet ma o wiele za dużo ponad ten poziom
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline -gościu-

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2652 dnia: Styczeń 31, 2019, 09:48:37 pm »
blankets to jeden z najlepszych komiksów, jakie kiedykolwiek przeczytałem.


Też bardzo cenię Blankets, choć do dziś nie powtórzyłem lektury. Ciekaw jestem jak mi podejdzie po tych kilkunastu latach, przymierzam się, ale nie ma kiedy, bo tyle tego wszystkiego wychodzi. A jak widzę ostatnio liczne głosy rozczarowania, to jeszcze bardziej mam ochotę sprawdzić.

Offline Sokratesik

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2653 dnia: Styczeń 31, 2019, 11:51:37 pm »
a ja zupełnie wprost przeciwnie. blankets to jeden z najlepszych komiksów, jakie kiedykolwiek przeczytałem. habibi już nie, wiele mu do tego poziomu brakuje, a może nawet ma o wiele za dużo ponad ten poziom
Choćbym czytał swoje zdanie. Mam jakby identyczne  :smile:

JanT

  • Gość
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2654 dnia: Luty 02, 2019, 11:28:51 am »
Nowy Hip Hop już w sklepach a tu cisza  :smile: