Autor Wątek: Timof i cisi wspólnicy  (Przeczytany 676571 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline donTomaszek

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2655 dnia: Luty 02, 2019, 11:49:50 am »
To moze zaczniesz i napiszesz o swoich wrazeniach z lektury?
Sometimes I'd like to get my hands on God...

JanT

  • Gość
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2656 dnia: Luty 02, 2019, 11:51:48 am »
Dopiero zobaczyłem że w sklepie a ten chce wrażenia z lektury (chyba licznik nabija)  :biggrin:

Offline -gościu-

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2657 dnia: Luty 02, 2019, 12:37:55 pm »
Jarałem sie jak miało to wychodzić, a pierwszy tom strasznie mnie zmeczył. Miliony postaci, miliony zdarzeń, zabrakło mi tam fabuły. Ale graficznie bomba! I mam dylemat, czy brać dalej dla rysunkow...

Offline donTomaszek

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2658 dnia: Luty 02, 2019, 01:35:08 pm »
Dopiero zobaczyłem że w sklepu e a ten chce wrażenia z lektury (chyba licznik nabija)  :biggrin:
Nie, nie nabijam. Nie mierz innych swoja miara.

Zastanawia mnie tylko po co ty ciagle wypisujesz ze coz wyjdzie, ze cos moze a kupic, co bedzie zawierac, itp.

Mam dwie hipotezy:

1. Masz ludzi za idiotow, ktorzy do takich informacji sami nie potrafia dotrzec (co w obecnej, globalnej wiosce w jakiej przyszlo nam zyc oraz wszechobecnych social media jest niezwykle trudne).

2. Masz po proste strasznie duzo wolnego czasu, badz nie masz dziewczyny, znajomych, zycia towarzyskiwgo, etc co sprowadza sie do jednego - klepiesz te swoje wypociny, wyszukujesz, kopiujesz, wklejasz, informujesz.

Nie zeby mnie to jakos martwilo, czy nie dawalo spac. Najzwyczajniej nie ogarniam o co ci chodzi i co chcesz osiagnac. Merytorycznie twoj wklada w to forum to rowniutkie zero.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

JanT

  • Gość
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2659 dnia: Luty 02, 2019, 01:45:52 pm »
Obie poprawne  :biggrin: Właśnie nikt nie pisał o tym Hip Hopie i ja nawet nie wiedziałem że już jest (nie było nic o tym wcześniej) Bo jak nikt nie napisze to ktoś może nie wiedzieć.

Nie zeby mnie to jakos martwilo, czy nie dawalo spac.
Ale to kolejny twój wpis który pokazuje że dokładnie tak jest  :smile:

Offline donTomaszek

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2660 dnia: Luty 02, 2019, 01:51:05 pm »
To irytacja, a nie zainteresowanie. Nie pochlebiaj sobie.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline LordDisneyland

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2661 dnia: Luty 02, 2019, 09:33:55 pm »
Jarałem sie jak miało to wychodzić, a pierwszy tom strasznie mnie zmeczył. Miliony postaci, miliony zdarzeń, zabrakło mi tam fabuły. Ale graficznie bomba! I mam dylemat, czy brać dalej dla rysunkow...


Wiesz co, to chyba włąśnie o to chodzi w tem komiksie: przez fakty i anegdotki przedstawia historię kutury...taka komiksowa kronika. Raczej fabuły nie ma co oczekiwać.

Offline -gościu-

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2662 dnia: Luty 02, 2019, 09:47:05 pm »
No na pewno o to chodzi, ale przed lekturą tego nie wiedziałem, spodziewałem sie bardziej fabularyzowanej genezy hip-hopu, coś jak Fugazi Music Club. :cool:

Offline LordDisneyland

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2663 dnia: Luty 02, 2019, 10:56:54 pm »
Napisz mi jedno - jest tam coś o Curtisie Reidzie aka Blowfly?

Offline -gościu-

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2664 dnia: Luty 02, 2019, 11:26:25 pm »
Curtis Blow to ten sam? Tu jest od cholery pionierow hip-hopu, muzycy, producenci, graficiarze...



JanT

  • Gość
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2665 dnia: Luty 03, 2019, 06:36:17 am »
To inna osoba. Nie ma Blowfly.

Offline kas1

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2666 dnia: Luty 03, 2019, 01:12:43 pm »
Tom pierwszy wyszedł już jakiś czas temu. Nie kupiłem go bo miałem spore obawy czy da się to czytać. Czy nie jest przeładowany tekstem, bo na taki mi wygląda, a rysunki są tylko miernym tłem dla faktów rodem z wiki. Więc pytanie do tych, co już przeczytali. Czy moje podejrzenia są słuszne?

Offline freshmaker

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2667 dnia: Luty 04, 2019, 05:39:15 pm »
donjon na wiosnę?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline adam and arluk

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2668 dnia: Luty 04, 2019, 06:24:13 pm »
Będzie sześć wydań zbiorczych Donjona w cyklu wiosna - jesień od bieżącego roku.
za fb
Wiadomość dnia albo i miesiąca hurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrra

Offline gobender

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #2669 dnia: Luty 04, 2019, 06:59:26 pm »
Bosko. Mam tylko jedną obawę po konfrontacji Donjon z Ralphem, że po polsku ten fajny humor gdzieś umyka. Dugeon czytałem po angielsku i to się łykało bez popitki. Przy Ralphie po polsku trochę się nudzę. Obym się mylił.

 

anything