Autor Wątek: Timof i cisi wspólnicy  (Przeczytany 676583 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Yaqza

Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 29, 2006, 02:17:32 pm »
Pomyłka spowodowana późną godziną:) Wskazana i poprawiona.
url=http://www.komiks.nast.pl]Aleja Komiksu[/url]

Offline empro

Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 12, 2006, 11:13:34 am »

Offline Julek_

Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 13, 2006, 12:09:56 pm »
fajny i nieźle poprowadzony wywiad,

tylko Timof taki ... mało timofowy jest, dyplomatyczny ton poważnego wydawcy czuje  8)

swoją drogą to widzę, że imperium zbrodni roszerza swoje wpływy o czwartą władzę ...  :shock:  :D

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 22, 2006, 08:49:03 am »
Cytat: "xDrugiejSzansy"
fajny i nieźle poprowadzony wywiad,

To przede wszystkim zasługa Timofa, który naprawdę miał dużo ciekawego do powiedzenia. Właściwie to pytań byłoby i ze dwa razy więcej, tylko kto dałby radę to wtedy czytać?
Jak ciekawostkę podam, że jest to jeden z najliczniej odwiedzanych artykułów na Alei.

Offline Fomoraig

Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 13, 2006, 09:31:52 am »
Na Carpe Noctem pojawiło się review do Antologi Rafała Szłapy - Interstrefa. Materiały  TUTAJ.

Offline Marius Magnus

Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #80 dnia: Wrzesień 16, 2006, 01:37:07 pm »
Dwa pytania:

- Czy jest szansa, by któryś z allegrowych handlarzy oferujących nowości Egmontu, Mandragory, Taurusa sprzedawał również komiksy wydawane przez Timofa?

- Najpierw cytat: "Dlatego też polskie komiksy nie będą pojawiać się w nakładach większych niż 500 egzemplarzy, a zagraniczne – 1000 egzemplarzy.". Teraz link http://www.timof.pl/#zapowiedzi_0612_1 I pytanie - czy "Dom żałoby" to wyjątek odnośnie nakładu polskiego komiksu czy też stała tendencja odnośnie następnych rodzimych produkcji?
Słabi i nieudani niech sczezną; pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi. I pomóc należy im jeszcze do tego.

Coś mi pękło, robię ogląd/ A to pękł mi światopogląd

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #81 dnia: Wrzesień 16, 2006, 05:57:20 pm »
Ja z oferty Timofa może skuszę się na Zagubioną duszę. Reszta zupełnie nieinteresująca.
Blankets mogę przeczytać w ramach ciekawostki obyczajowej, zakup raczej nie wchodzi w grę (no chyba, że za ileś tam lat i nie w polskiej wersji). Zresztą wolę komiksy z kobietami w roli protagonistek.

Offline c14

Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #82 dnia: Wrzesień 16, 2006, 06:15:28 pm »
mnie z kolei właśnie Zagubiona dusza zupełnie odrzuca - po przejrzeniu oryginału i polskich próbek.

jedynym natomiast komiksem, który mnie z tej oferty zainteresował jest antologia Szłapy, która zapowiada się wielce interesująco.

N.N.

  • Gość
Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #83 dnia: Wrzesień 16, 2006, 06:31:16 pm »
Cytat: "Louise"
Zresztą wolę komiksy z kobietami w roli protagonistek.


Kobieca bohaterka w "Blankets" jest bardzo interesująca, wielowymiarowa i na pewno godna uwagi jako postać komiksowa.

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #84 dnia: Wrzesień 16, 2006, 07:09:53 pm »
Cytat: "N.N."
Kobieca bohaterka w "Blankets" jest bardzo interesująca, wielowymiarowa i na pewno godna uwagi jako postać komiksowa.


Trudno mi polegać na Twojej opinii. Wolę ocenić sama.
Niestety dla komiksu, problemy dojrzewającego Craiga, (które mnie średnio interesują) zniechęcają mnie do poznania postaci jego kochanki.

Offline Julek_

Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #85 dnia: Wrzesień 16, 2006, 07:38:43 pm »
określenie <kochanki> nie pasuje na określenie miłości <protagonisty> Blankets

moim skromny zdaniem.

a podejście Lousie mi się nie podoba  :shock:

Offline kingquest

Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #86 dnia: Wrzesień 16, 2006, 07:50:55 pm »
Cytuj
a podejście Lousie mi się nie podoba


mi też  :roll:
--------------------------------------------------------------------

Z październikowego pakietu, interesują mnie Waciane Kafliki Żyttu i Zagubiona Dusza.

Offline Maciej

Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #87 dnia: Wrzesień 16, 2006, 09:58:50 pm »
Cytat: "Louise"

Niestety dla komiksu, problemy dojrzewającego Craiga, (które mnie średnio interesują) zniechęcają mnie do poznania postaci jego kochanki.


W Twoim środowisku nastolatki mówią o sobnie "kochanek/kochanka", czy "chłopak/dziewczyna"?

bez przesadyzmu...  :shock:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

N.N.

  • Gość
Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #88 dnia: Wrzesień 16, 2006, 10:00:02 pm »
Cytat: "Louise"
Cytat: "N.N."
Kobieca bohaterka w "Blankets" jest bardzo interesująca, wielowymiarowa i na pewno godna uwagi jako postać komiksowa.


Trudno mi polegać na Twojej opinii. Wolę ocenić sama.
Niestety dla komiksu, problemy dojrzewającego Craiga, (które mnie średnio interesują) zniechęcają mnie do poznania postaci jego kochanki.


Nigdy nie dopuściłem do siebie myśli, że mogłabyś polegać na mojej opinii. Zauwazyłem jednak, że w ocenie "Blankets" opierasz się na opinii kogoś, kto albo "Blankets" nie czytał, albo je tendencyjnie streścił. Przedstawiłem więc własną opinię licząc jedynie na to, że weźmiesz pod uwagę, iż w tym komiksie może być coś więcej (lub coś innego) niż Ci się w tej chwili wydaje.
Jest dla mnie oczywiste, że powinnaś ocenić go sama. Tylko, że Ty już go oceniłaś, chociaż go nie znasz (co każe mi przypuszczać, że nie oceniłaś go sama, tylko na podstawie czyjejś opinii).

Offline Julek_

Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #89 dnia: Wrzesień 22, 2006, 11:50:16 am »
Mam pytanie do wydawnictwa :

<Benedykt Dampc>, <Pozdrowienia z Interstrefy>, <Waciane kafliki Żyttu> są już dostępne choćby w Komikslandii.

W jakim terminie prenumeratorzy mogę się spodziewać tych pozycji?

 

anything