trawa

Autor Wątek: Timof i cisi wspólnicy  (Przeczytany 680773 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #915 dnia: Grudzień 31, 2008, 03:52:17 pm »
@Death: chętnie bym się podzielił wiedzą, ale nie mogę. A najchętniej to miałbym te komiksy już u siebie... ;-)
Sorry, że się wyrwałem, ale naprawdę dużo fajnego będzie się działo w temacie "komiksy wydane w 2009 r." Warto czekać.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #916 dnia: Grudzień 31, 2008, 05:13:23 pm »
A ja mam kilka więcej. Jak się podobają zapowiedzi?
Zapowiedzi są nieziemskie. Teraz już rozumiem, skąd ci "cisi wspólnicy" - w końcu wszyscy wiedzą (naturalnie oprócz twórców "Gwiezdnych wojen" i "Star Treka"), jak to jest z dźwiękiem w przestrzeni kosmicznej... :)
Z pozycji zagranicznych kupię wszystko, z polskich - prawie wszystko.
Wnioskuję, że na rozszerzenie oferty frankofońskiego mainstreamu nie ma szans?

Offline Jarek Obważanek

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #917 dnia: Grudzień 31, 2008, 05:28:47 pm »
Ostatnio naczytałem się tyle dobrego o Essex Country że zaczynam z niecierpliwością czekać na ten tytuł.
460 stron...hmm...może by tak twarda oprawa  ;-)
Dla wszystkich fanów cegieł - fragment nowego kalendarza Twożywa. ;)
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #918 dnia: Styczeń 02, 2009, 12:50:59 am »
mam takie zboczenie.
Kupię komiks, przeczytam, potem odkładam na kupkę "do wpisania do swojej wirtualnej bazy". Leży to tam (na tej rzeczonej kupce) średnio ze dwa tygodnie, bo oprócz komiksów mam spotkania ze znajomymi, wypady na siłownie, i książki (ostatnio sobie wracam do literatury Jerzego Kosińskiego).
No i po tymże okresie, po wpisaniu "w kręgu podejrzeń" w bazę, poderwałem dupsko, żeby ustawić ten tom z poprzednimi czterema... Kurde, ja wiem, że to mała sprawa, dosłownie kosmetyczna, ale nie można było tego komiksu wydać o ten głupi niecały centymetr wyższego ? Jestem kawałem cholernego estety, i trochę mnie to mierzi. Sypiam dobrze, nie mam problemów z zasypianiem z tego powodu, ale można było postarać się o ten sam wymiar co poprzednie części. ;)
o taka luźna uwaga :)
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Mefisto76

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #919 dnia: Styczeń 02, 2009, 09:49:30 am »
Kurde, ja wiem, że to mała sprawa, dosłownie kosmetyczna, ale nie można było tego komiksu wydać o ten głupi niecały centymetr wyższego ?

Rozumiem, bo mam to samo - mój przykład nie pochodzi wprawdzie od Timofa, ale 4 ostatnie numery "świata Komiksu" skutecznie psują mi humor, bo za cholerę nie pasują na kupce do całej reszty, że o ostatniej księdze Tytusa nie wspomnę  :evil: 
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline Ajron

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #920 dnia: Styczeń 03, 2009, 12:13:09 am »
Timofowe zapowiedzi dają radę i to bardzo. Faktycznie, 2009 może być rokiem Timofa. Łyknę na pewno ponad połowę z zapowiedzianych komiksów, a co do pozostałych to się zobaczy. I przyłączam się do aplelu - kupujcie Ziniola. Było by szkoda, gdyby znów zniknął z rynku.

Offline DaryW

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #921 dnia: Styczeń 20, 2009, 07:20:51 am »
timof :
"tak jest eksperymentem, gdzie nakład dostosowano do sprzedaży tego tytułu. w podobnym nakładzie wyszedł w motopolu rork 6. jaki efekt był tego eksperymentu, widać po tym, że rork 7 wydal inny wydawca parę lat potem."



mam z tego rozumieć, że wydanie 5 cz. WKP było ekonmiczną pomyłką?

czy możemy na jakieś - w takim razie - europejskie kontynuacje liczyć od TiCW?

a i korzystając z okazji to i ponarzekam:dlaczego 5 cz. jest mniejsza od reszty - nie pasuje mi na półce...

ale wolę mały a wydany i chcę następne części...

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #922 dnia: Styczeń 20, 2009, 08:33:38 am »
Nie wiem skąd wniosek, że WKP 5 to "ekonomiczna pomyłka"? Timof nic takiego nie powiedział.
Inna sprawa, że ten komiks nie był zakładany jako wielki "ekonomiczny sukces". Popatrz na nakład - 500 egz.!
Mniej się nie opłaca wydawać, a więcej... też nie - bo się nie sprzeda.
Ten komiks miał wyjść na zero (ewentualnie mały zysk) i tak pewnie będzie.

Offline DaryW

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #923 dnia: Styczeń 20, 2009, 08:41:59 am »
Nie wiem skąd wniosek, że WKP 5 to "ekonomiczna pomyłka"? Timof nic takiego nie powiedział.
Ten komiks miał wyjść na zero (ewentualnie mały zysk) i tak pewnie będzie.

a wniosek o pomyłce ekonomicznej: skoro Rorka6 w takim nakładzie wydał TK i padł, a 7 Manzoku...
typowa moja nadinterpretacja

a będą jakieś inne kontynuacje u Timofa, jeżeli wyjdzie na +???


ramirez82

  • Gość
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #924 dnia: Styczeń 20, 2009, 09:12:26 am »
Zamiast znowu wałkować temat nakładów, zysków i strat, lepiej zobaczcie to  http://komiks.nast.pl/nowosci/8565/Oskar-Ed-od-Timofa/

Offline Death

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #925 dnia: Styczeń 20, 2009, 11:24:10 am »
Zamiast znowu wałkować temat nakładów, zysków i strat, lepiej zobaczcie to  http://komiks.nast.pl/nowosci/8565/Oskar-Ed-od-Timofa/

Ten kolo z okładki podobny do człowieka słonia z From Hell (i z historii), poza tym niezła cegła i fajny opis. Już dodaję do must-have na styczeń-luty. Obym z kasą wyrobił  ;-) Dobra dzisiejsze piwo a kumpalmi odwołane  :lol:

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #926 dnia: Styczeń 20, 2009, 12:08:40 pm »
Szlag mnie trafi. Dom Żałoby w drugiej połowie lutego?!  :evil: Nie widzę wytłumaczenia dla ciągłego przesuwania tego tytułu...  :doubt:

Offline Death

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #927 dnia: Styczeń 20, 2009, 12:14:03 pm »
A tu są plansze z tego Oskara. Strasznie fajne te rysunki i tak jak pisałem niezły z niego Człowiek Słoń

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #928 dnia: Styczeń 20, 2009, 12:18:05 pm »
Wygląda ciekawie. Nic wcześniej nie słyszałem o tej pozycji, ale chyba warto się zainteresować.

Offline BOUNCER

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #929 dnia: Styczeń 20, 2009, 12:29:24 pm »
Mnie osobiście plansze te nie zachęciły do zakupu.
Jak będę miał tą pozycję w ręku, przekartkuję i wtedy stwierdzę czy znajdzie się ona w mojej kolekcji.

 

anything