Autor Wątek: Timof i cisi wspólnicy  (Przeczytany 682624 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #960 dnia: Luty 27, 2009, 12:59:36 pm »
Timof nie jest i nigdy nie był i nie będzie moim pracodawcą. Nawet (współ)pracodawcą nie jest.

Offline kmh

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #961 dnia: Luty 27, 2009, 01:10:08 pm »
Paradne z tym pracodawcą, naprawdę.
motyw drogi pl - jesteśmy tak świetni, że aż nie nosimy kapeluszy.

Offline graves

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #962 dnia: Luty 27, 2009, 01:36:17 pm »
EDIT: graves - słaba ta Twoja prowokacja, mogłeś się lepiej postarać. Mam o wiele więcej klonów na forum - łącze się przez 5 różnych proxy i czasami atakuje sam siebie, żeby tylko wywołać dyskusję. MSPANC.
To żadna prowokacja a prawda. To samo IP na forum, zawsze zastanawia (szczególnie używane na zmianę co godzinę), chociaż nie zawsze oznacza podwójne konto (jest kilka innych możliwości). Uważam jednak, że pozostali dyskutanci powinni o takich przypadkach wiedzieć. I tylko tyle. Jesteś niewinny dokąd nie udowodni sie winy  ;-) Jesli jest potrzeba, możemy dyskutować dalej na pw.

Jeśli chodzi o ataki, jesli macie krytyczne uwagi do komiksów tego wydawnictwa - proszę bardzo - każdy kto kupił ma prawo do własnych uwag. Proszę jednak, aby nie atakować personalnie nikogo (ani wydawców, ani użytkowników tego forum).
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline bąbielek

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #963 dnia: Luty 27, 2009, 03:48:23 pm »
Srutu tutu pęczek drutu. Posty poleciały, więcej o timofie i cichych wspólnikach, mniej o Kingpinie proszę. -b.
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2009, 05:08:27 pm wysłana przez bąbielek »

Klick me up, klick me down.

Offline ZBÓJCERZ

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #964 dnia: Marzec 01, 2009, 03:30:35 pm »
mógłby ktoś podzielić się wrażeniami po lekturze Oskara Eda ? z góry dzięki.

Rewelacja! Doskonały komiks zarówno pod względem formy jak i treści. Póki co dla mnie też chyba najlepszy komiks wydany w tym roku. Na pewno jeszcze nie raz go przeczytam - reprezentuje właśnie ten typ komiksów, do których chce się wracać i je odkrywać wciąż na nowo. Fajnie, że nie wszyscy wydawcy doją wciąż te same krowy, ale stawiają na interesujących i wartościowych twórców! 

Edit. Przyznam, że ten komiks tak mnie pochłonął, że nie zauważyłem ani literówek, ani słabej polszczyzny. Zacznę wybrzydzać może przy 3-4 przeczytaniu....
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2009, 03:40:03 pm wysłana przez ZBÓJCERZ »

Offline bąbielek

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #965 dnia: Marzec 01, 2009, 08:45:09 pm »
Na stronie timofa parę ciekawych rzeczy:

Nowe logo (i zmiana nazwy "pierwszego imprintu") wydawnictwa:


Kanał RSS (http://timof.pl/rss-pl.xml)  - wreszcie!

Smutna wiadomość:
Cytuj
Zgodnie z naszymi przewidywaniami W kręgu podejrzeń 5 nie przekroczył planowanej sprzedaży, i  co wiąże się z tym: kolejne tego typu projekty nie będą podejmowane.

Pozostaje się cieszyć, że choć jeden cykl jednej z niezakończonych serii został zamknięty.

I parę zapowiedzi ("Fun Home", "Bibułka").


Klick me up, klick me down.

Offline Death

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #966 dnia: Marzec 07, 2009, 08:19:18 pm »
Czytał już ktoś Pierwszą Wiosnę? Warto?

Offline bąbielek

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #967 dnia: Marzec 07, 2009, 08:20:47 pm »
Nie.

Klick me up, klick me down.

Offline Death

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #968 dnia: Marzec 07, 2009, 08:24:35 pm »
Nie warto czy nie czytał?  :)

Offline bąbielek

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #969 dnia: Marzec 07, 2009, 08:27:07 pm »
Zadaj se pytanie - jak mogłem odpowiedzieć na pytanie "Czytał już ktoś Pierwszą Wiosnę?" przecząco, skoro jest pewne, że ktoś czytał.

Klick me up, klick me down.

Offline Death

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #970 dnia: Marzec 07, 2009, 08:34:31 pm »
Tak się tylko droczę  :D Ale rozwiń może swoją odpowiedź. Co jest takiego niefajnego że szkoda na to kasy? Chyba że się zbierasz na recenzję na Motywie...

Offline bąbielek

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #971 dnia: Marzec 07, 2009, 08:38:54 pm »
Zbieram się... może... nie wiem. Ale generalnie komiks mnie zawiódł. Rysunki są kiepskie, narracja miejscami chaotyczna, lekko nudząca. Czytałem ten komiks chyba za pięcioma podejściami, co mi się naprawdę rzaaadko zdarza.

Klick me up, klick me down.

Offline Death

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #972 dnia: Marzec 07, 2009, 08:49:26 pm »
Dzięki. Miałem dylemat co wywalić z koszyka w sklepie Gildii (żeby nie przekroczyć limitu i nie było potrzeby wysyłki kurierem) i wybierałem między Oskarem (bo gdzie tu pisali że jest źle przetłumaczony) a Pierwszą Wiosną. Dobra biorę Oskara. Szkoda że oba komiksy są akurat od Timofa. Oskar zbiera cięgi a o Wiośnie nawet nikt na forum nie pisze...  :-?
Ale spoko, wyjdą komiksy autora Blankets to się Timof odkuje  :)

Offline bąbielek

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #973 dnia: Marzec 07, 2009, 08:56:55 pm »
Akurat Oskara bierz, bo jest super. Dużo do poprawki na poziomie redakcyjnym, ale poza tym jest to świetny komiks.

Klick me up, klick me down.

Offline Death

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #974 dnia: Marzec 07, 2009, 09:07:15 pm »
Po DKR Kreczmara i jego słynnym
Cytuj
"That doesn't make sense." = "To ma sens"
polski czytelnik przeżyje wszystko  :lol:
Biorę Oskara bo liczę na kolejną po rewelacyjnej Czarnej Orchidei refleksyjną historię o florze.

Cytuj
"Jak byście się poczuli, gdyby róże z waszego ogrodu nagle zaczęły śpiewać? Gdyby kamienie na drodze zaczęły rosnąc na wasz widok?“
Zachęcające.