trawa

Autor Wątek: Timof i cisi wspólnicy  (Przeczytany 681685 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline badday

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #990 dnia: Czerwiec 19, 2009, 11:07:28 pm »
W przyszłym tygodniu nakładem timofa i cichych wspólników mają ukazać się: drugi tom "Opowieści rybaka" (polska okładka i opis poniżej) oraz piąty numer "Ziniola". Będą to ostatnie tytuły timofa przed wakacjami.

Kolejne mają ukazać się na początku września: "Maxym Osa" Igora Baranki, "Opowieści z hrabstwa Essex" Jeffa Lemire'a oraz – z imprintu Mroja Press – pierwszy tom dylogii "RG" Dragona i Peetersa. Być może w tym samym terminie ukażą się również długo oczekiwane "Wrota Alicji" Hihusa i Komardina.

Na MFK w Łodzi planowane są: szósty "Ziniol" oraz "Lapinot" Trondheima (Mroja Press). Możliwe, że ukażą się też: druga część "Suki" Woronowicz i Tkalenki, antologia "Sceny z życia murarza" oraz "Mój chłopiec" Oliviera Schrauwena. Los dwóch pierwszych tytułów zależy od terminu narysowania ich przez autorów, natomiast termin wydania trzeciego uzależniony jest od pewnych kwestii formalnych.

Listopad ma należeć do Craiga Thompsona – timof planuje na ten miesiąc aż trzy komiksy tego autora: "Carnet de Voyage", "Good-Bye, Chunky Rice" oraz reedycję "Blankets".

Już teraz wiadomo, że w tym roku nie ukażą się ani "Kriegstein", ani "Lost Girls".


(za: http://www.wrak.pl/index.php3?strona=aktu&n=2009/06/18)

Jakby tak przyśpieszyć kilka tygodni wydanie "dzieł zebranych"  ;-) Thompsona i zaprosić go na MFK, sasasa  :idea: :D

Szkoda ze nie wydadzą w 2009 roku "Super Monsieur Fruit"Nicolas de Crécy
Chyba że to nie tak dobre jak Dziadek Leon

"Three Fingers" też zniknęło z zapowiedzi na 2009

A ,,Lapinot" Trondheima dobry? Bardziej podobny do Alieena czy Dworca?

Offline arcz

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • BICEPS!
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #991 dnia: Czerwiec 20, 2009, 06:51:46 am »
Jakieś newsy odnośnie legendarnej książeczki do "Prosto z Piekła"?

Offline Roy_v_beck

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #992 dnia: Czerwiec 20, 2009, 10:24:13 am »
 swietnie, że będą opowieści rybaka. Mam nadzieję, że na BFK zaoferuje timof jakieś ciekawe zniżki na to, bo cena mnie zawsze odstrasza od publikacji timofa.
I will make you hate me, cuz you ain't me.
http://rvb-arts.blogspot.com/

Offline Death

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #993 dnia: Czerwiec 20, 2009, 11:17:04 am »
Ja tam ostatnio wolę dać więcej za porządnie wydany komiks Timofa niż przeznaczyć kasę na źle wydrukowane komiksy z Białostockich Idiotów Graficznych...

Offline spidey

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #994 dnia: Czerwiec 20, 2009, 11:32:48 am »
Jakieś newsy odnośnie legendarnej książeczki do "Prosto z Piekła"?

zrobili was w wala ;)

Opowieść rybaka
Cena: 40,00 zł
Oprawa: miękka :shock:

Offline adro

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #995 dnia: Czerwiec 20, 2009, 02:03:54 pm »
Ale czy komiksy Three fingers, monsieur fruit, Kriegstein i Lost girls wypadly calkowicie z planow czy zostaly przesuniete na 2010 rok
dzieki za odp
pozdro 
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #996 dnia: Czerwiec 20, 2009, 02:27:57 pm »
Nic z planów nie znika.
W przypadku Lost girls przesunięcie wynika z tego, że praca nad tłumaczeniem zabierze więcej czasu niż początkowo zakładaliśmy i do tego chcemy zachować (albo jeszcze podnieść) wysoką jakość liternictwa i ogólnie szaty graficznej wydania.

Za to pracujemy nad możliwością wydania jeszcze w tym roku innego, zupełnie nie zapowiadanego wcześniej komiksu, który mógłby się pojawić w grudniu... Ale na razie to tajemnica  ;-)

Offline badday

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #997 dnia: Czerwiec 20, 2009, 02:28:59 pm »
Na WRAKu w zapowiedziach przy tych pozycjach widnieje data 2010 więc raczej tylko przesunięte
http://www.wrak.pl/index.php3?strona=zapowiedzi_timof

ramirez82

  • Gość
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #998 dnia: Czerwiec 20, 2009, 03:07:59 pm »
No szkoda że Opowieści z hrabstwa Essex znów się przesuwają, ale trudno, warto czekać. Ponadto Lapinot Trondheima na MFK, kiedy egmont wypuści równie opasłe Ibicius i Martha Washington - tradycyjnie czeka nas mocny październik. A w listopadzie Craig Thompson! To będzie piękna jesień  :)



Za to pracujemy nad możliwością wydania jeszcze w tym roku innego, zupełnie nie zapowiadanego wcześniej komiksu, który mógłby się pojawić w grudniu... Ale na razie to tajemnica  ;-)

Niech zgadne! Alec: The Years Have Pants Campbella :shock: Super!

A tak serio, na wraku w zapowiedziach podana jest liczba stron Lost Girls 264, tymczasem na amazonie liczba stron Lost Girls Hardcover Edition 320. Będziemy pozbawieni dodatków?


Offline Death

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #999 dnia: Czerwiec 20, 2009, 05:43:56 pm »
Wnioskuję o niepozbawianie nas dodatków  :)

Offline yurek1

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1000 dnia: Czerwiec 21, 2009, 06:05:34 am »
a wraku w zapowiedziach podana jest liczba stron Lost Girls 264, tymczasem na amazonie liczba stron Lost Girls Hardcover Edition 320. Będziemy pozbawieni dodatków?
z tego, co pamiętam, to zebrana w trzech tomach wersja ma 264 strony, natomiast zapowiadane na czerwiec wznowienie w jednym tomie ma ich 320. zamierzam dodatkowo kupić tę wersję, bo intryguje mnie, skąd te ponad 50 dodatkowych stron...

"Jakieś newsy odnośnie legendarnej książeczki do "Prosto z Piekła"?"
zrobili was w wala ;)
śmichu, śmichu, ale człowiek naprawdę może poczuć się zrobiony w ch**ja. nie mówię, że był to główny powód, dla którego zamówiłem sobie wersję hc, ale pomyślałem, że będzie to kapitalny, unikalny dodatek, który podniesie wartość merytoryczną całej pozycji - w końcu nigdzie na świecie nie ukazało się taki wydanie. a tu co? najpierw przesunięcie, potem kolejne przesunięcie, a później zupełna cisza. w międzyczasie zdążyłem sprzedać mój egzemplarz, bo jednak nie odpowiada mi to polskie wydanie, a tu książeczki jak nie było, tak nie ma...
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1001 dnia: Czerwiec 22, 2009, 02:44:26 pm »
Wnioskuję o niepozbawianie nas dodatków  :)
Nic mi nie wiadomo, że polskie wydanie miałoby być pozbawione dodatków czy okrojone w stosunku do oryginalnego.
Polska wersja będzie oparta na nowej edycji.
Szczerze mówiąc nie wiem skąd na wraku info o 264 str.

ramirez82

  • Gość
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1002 dnia: Czerwiec 22, 2009, 04:00:59 pm »
O! No to super! :D

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1003 dnia: Czerwiec 22, 2009, 05:09:18 pm »
Nic mi nie wiadomo, że polskie wydanie miałoby być pozbawione dodatków czy okrojone w stosunku do oryginalnego.
Polska wersja będzie oparta na nowej edycji.
Szczerze mówiąc nie wiem skąd na wraku info o 264 str.

Jarek, przyznaj sie, ze po pijaku skladales. :)

A tak w ogole to Lost Girls z dodatkami czy bez zapowiada sie smakowicie (ale tez bym wolal z dodatkami, byle nie nachalnymi - w stylu 100 stron z zapisem scenariusza  :eek:).
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Jarek Obważanek

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1004 dnia: Czerwiec 22, 2009, 06:39:36 pm »
Nic mi nie wiadomo, że polskie wydanie miałoby być pozbawione dodatków czy okrojone w stosunku do oryginalnego.
Polska wersja będzie oparta na nowej edycji.
Szczerze mówiąc nie wiem skąd na wraku info o 264 str.
W ogóle nic nie było wiadomo na temat objętości polskiego wydania, więc dałem informację o objętości z edycji standardowej. Tego, że urosła ilość stron "Essex County" nie zauważyliście. ;)
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

 

anything