trawa

Autor Wątek: Timof i cisi wspólnicy  (Przeczytany 681300 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bidubi

  • Gość
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1035 dnia: Styczeń 22, 2010, 09:05:08 am »
Wiadomo coś może już o cenie tego Fun Home w miękkiej okładce? ;)

Offline Death

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1036 dnia: Luty 18, 2010, 12:06:38 am »
Timof przed chwilą zapodał ceny, wymiary, datę wydania i twardość okładek nowych komiksów:)

Super Pan Owoc

Profesor Bell


Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1037 dnia: Luty 18, 2010, 12:31:25 am »
Owoc - swietna oferta, Profesor - troszke drogo, ale tez wezme.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

ramirez82

  • Gość
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1038 dnia: Luty 18, 2010, 06:18:36 am »
Timof przed chwilą zapodał ceny, wymiary, datę wydania i twardość okładek nowych komiksów:)

Super Pan Owoc

Profesor Bell



No w końcu! Choć szkoda że nie będzie kilka dni wcześniej. Teraz na i tak już długo wyczekiwanego Blueberryego, będę musiał poczekać jeszcze tydzień dłużej. No ale skoro w jednej paczce dostane nie mniej wyczekiwanego Super Pan Owoc, to warto poczekać!

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1039 dnia: Luty 24, 2010, 07:41:45 pm »
Profesor - troszke drogo, ale tez wezme.
Nie będę się spierał drogo/tanio. Taniej się po prostu nie dało. Zawsze chętnie pogadam o cenach komiksów, ale na pewno nie w stylu takim jak na forum Alei.
Ze swojej strony mogę tylko zapewnić, że nie będą to źle wydane pieniądze.
Profesor Bell to 100% Sfar w świetnej formie a jednocześnie trochę nie-Sfar (wiem, dziwnie to brzmi, ale takie miałem wrażenie jak czytałem pierwszy raz).
To inna lektura niż Klezmerzy, Golem czy Kot Rabina, ale myślę, że zadowoli zarówno wiernych fanów Sfara jak i tych, co jeszcze żadnego jego komiksu nie czytali (są tacy?)


Offline skil

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1040 dnia: Luty 25, 2010, 01:22:18 am »
jednocześnie trochę nie-Sfar
Z mojego punktu widzenia to zachęcające, bo Sfar jak do tej pory nie do końca mnie przekonał. No, ale nie okaże się póki nie przeczytam.


Choć cena oczywiście skandaliczna ;-)
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline freshmaker

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1041 dnia: Luty 25, 2010, 06:23:54 pm »
owoc jest w sc z tego co zauwazylem i w formacie ciut mniejszym niz 3 cienie chyba
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline arcz

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • BICEPS!
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1042 dnia: Luty 25, 2010, 06:27:34 pm »
owoc jest w sc z tego co zauwazylem i w formacie ciut mniejszym niz 3 cienie chyba
Połowicznie masz rację - owszem sc, ale to Pan Owoc jest ciut większy niż Trzy Cienie ;)

Offline freshmaker

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1043 dnia: Marzec 09, 2010, 07:27:24 pm »
czy ktoś czytał już pana owoca? czyżby milczenie na forum oznaczało, że komiks jest średni/słaby?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline melee

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1044 dnia: Marzec 09, 2010, 07:33:17 pm »
Owoc jeszcze na półce (swoją drogą rozwarstwiła mi się okładka :/), za to Profesor Bell jest doskonały..

Offline wilk

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1045 dnia: Marzec 09, 2010, 08:56:42 pm »
czy ktoś czytał już pana owoca? czyżby milczenie na forum oznaczało, że komiks jest średni/słaby?
Przeciwnie. Jak zwykle kupa absurdalnego humoru. Ale to specyficzny humor. Nie każdemu przypadnie do gustu. Tym, którym "Dziadek Leon" się podobał nie powinni być rozczarowani. Szkoda tylko, że nie powstał w kolorze bo w "Dziadku..." kolor jest dodatkową zaletą. Generalnie polecam, mi się komiks podobał. :)

ramirez82

  • Gość
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1046 dnia: Marzec 09, 2010, 09:55:38 pm »
A ja jestem w trakcie, przeczytałem połowę i szczerze mówiąc, jak na razie jestem trochę rozczarowany. Po genialnym Dziadku Leonie spodziewałem się jednak czegoś lepszego, i pewnie moje rozczarowanie wynika z wygórowanych oczekiwań. W moim odczuciu nie jest to komiks ani graficznie, ani fabularnie, tak dopracowany jak Dziadek Leon, przede wszystkim inny, prostszy, ale z drugiej strony nie sposób nie dostrzec że oba zrobione są przez jednego autora. Pamiętam że podobny niedosyt miałem czytając Mały świat Golema, będąc zachwyconym Kotem Rabina. Tak czy siak, chwała Timofowi za wydanie Super Pana Owoca!

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1047 dnia: Marzec 09, 2010, 10:34:34 pm »
Owoc jest lzejszy od Dziadka, czyta mi sie to lepiej, ale to jest taka lektura do poduszki, tomik lezy obok lampki w sypialni i mozna codziennie lyknac kilka stron przed zasnieciem.

Brak koloru mi nie przeszkadza, to jednak inny sposob opowiadania, bardziej swobodny, troche umowny, nie potrafie powiedziec jakby sie sprawdzil z inna grafika.

De Crecy na pierwszy rzut oka rozpoznawalny, choc niektore postaci rysowane bardzo prostym schematem (bez straty dla warstwy graficznej). Cala historia surrealistyczna, ale nie nazwalbym jej pretekstowa. O cos w tym komiksie chodzi.

Tez jestem gdzies za polowa.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline wilk

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1048 dnia: Marzec 10, 2010, 07:21:15 am »
To doczytajcie do końca i potem wydajcie sądy. :) On się fajnie rozkręca w drugim tomie. Zarówno fabularnie jak i graficznie.

Aczkolwiek "Dziadka..." stawiam nieco wyżej w moim rankingu.

Offline Rork

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1049 dnia: Marzec 22, 2010, 01:56:59 pm »
Na stronie Timofa w dziale przedsprzedaży moża już zamawiać pakiet kwietniowy (3 komiksy Craiga Thompsona) z niespodzianką :-).
Na pakiet składają się zapewne: "Blankets" HC, "Carnet de Voyage", "Good-Bye, Chunky Rice". A niespodzanka ? Może figurka Craiga Thompsona ? ;-)