trawa

Autor Wątek: Timof i cisi wspólnicy  (Przeczytany 676573 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1065 dnia: Marzec 31, 2010, 10:54:13 pm »
No i Blankets okładkowa 140 a nie zapowiadane 150  :)
Format "Żegnaj Chunky" jest większy od "Dziennika Podróżnego". Może też być coś z oprawą, w sensie, że tam HC a tam miękka, dlatego taka sama cena, mimo różnicy w objętości. Cieszę się z tych komiksów jak dziecko, najchętniej już teraz bym choć jednego Thompsona przeczytał, miast siedzieć na necie:)

Ps. Nie będzie obwoluty? Dobrze, że sobie zostawiłem tę moją słynną, z pierwszego wydania Blankets. Wtedy była za duża, na drugie wydanie w twardej będzie idealna  :D
Kadzidełko już czeka na półce, na hat-trick Thompsona.
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2010, 11:06:20 pm wysłana przez Death »

Offline Death

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1066 dnia: Marzec 31, 2010, 11:45:47 pm »
MPK (Miejsce Pracy Komiksiarza) Jeffa Lemire`a.

W ogóle cały ten blog niszczy.
Prawdziwe Essex.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2010, 12:03:22 am wysłana przez Death »

ramirez82

  • Gość
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1067 dnia: Kwiecień 01, 2010, 02:16:08 pm »
http://komiksomania.pl/newsy/komiksy-thompsona-w-przedsprzedazy.html

W przedsprzedaży Thompsonów, bonusik w postaci koszulki z motywem graficznym Thompsona? Blankets w twardej ma mieć taką bajerancką okładkę? Ciekawe, czy prawda to, czy prima aprillisowy żart...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2010, 03:01:08 pm wysłana przez ramirez82 »

Offline yurek1

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1068 dnia: Kwiecień 01, 2010, 03:06:37 pm »
prima aprilisem byłaby informacja o rozsyłaniu najbardziej żenująco przemilczanego bonusu-widma, czyli książeczki do From Hell. hłe hłe.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline Death

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1069 dnia: Kwiecień 01, 2010, 03:09:46 pm »
najbardziej żenująco przemilczanego bonusu-widma, czyli książeczki do From Hell. hłe hłe.

Tu się zgadzam choć bez hłe hłe ale z  :sad:

Kolejna premiera od Timofa: http://www.incal.com.pl/komiks/2797,Komiksy-polskie-Leviathan.html
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2010, 03:13:20 pm wysłana przez Death »

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1070 dnia: Kwiecień 01, 2010, 05:07:45 pm »
zapowiada sie ciekawie, chetnie bym zobaczyl przykladowe plansza.

Rozumiem, ze fraza 'nie potrzebujemy slow' sugeruje, ze komiks jest niemy...
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline turucorp

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1071 dnia: Kwiecień 01, 2010, 05:32:06 pm »
zapowiada sie ciekawie, chetnie bym zobaczyl przykladowe plansza.
mowisz i masz ;-)

Offline donTomaszek

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1072 dnia: Kwiecień 01, 2010, 06:23:34 pm »
Niezle, niezle.
Biore na bank.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Death

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1073 dnia: Kwiecień 01, 2010, 07:32:27 pm »
mowisz i masz ;-)

Z tematyki marynistycznej wolę (choć powinienem napisać że uwielbiam) styl Koniora z obu części Opowieści rybaka.
Styl Pani Agaty Bara, bardzo mi przypomina prace McKeana, a ja takiego stylu aż tak bardzo nie lubię. Wstępnie jestem na "nie wiem". Z kwietniowych premier, ten komiks będzie na mniej więcej 10. miejscu. Dużym plusem jest jednak cena komiksu, więc w razie wyczerpania funduszy i posiadania na stanie mniejszej gotówki, Leviathan może wyprzedzić kilka droższych pozycji i znaleźć się w koszyku przed nimi. Miłośnicy McKeana i podobnych do niego stylem rysowników, będą pewnie tym komiksem zachwyceni.

Offline helsing

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1074 dnia: Kwiecień 01, 2010, 08:51:52 pm »
prima aprilisem byłaby informacja o rozsyłaniu najbardziej żenująco przemilczanego bonusu-widma, czyli książeczki do From Hell. hłe hłe.
Właśnie, można uzyskać jakieś oficjalne info na ten temat? Może być nawet to, że jednak nic nie będzie - byle jednoznacznie aby zakończyć tę sprawę!

Nowe wydanie Blankets ma baaardzo fajną okładkę, dużo fajniejszą niż poprzednia! :)

Czy timof/mroja przewiduje jakieś zniżki na Komiksowej Warszawie?
日本語の勉強をしながら。。。
日本語能力試験三級を合格した!!! :D
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem." Mark Twain

Offline janostaw

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1075 dnia: Kwiecień 01, 2010, 08:56:03 pm »
Żegnaj Chunky dziwnie drogi porównując Dziennik Podróżny
objętościowo połowę tego a cena taka sama.

Offline arcz

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • BICEPS!
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1076 dnia: Kwiecień 02, 2010, 01:30:47 pm »
prima aprilisem byłaby informacja o rozsyłaniu najbardziej żenująco przemilczanego bonusu-widma, czyli książeczki do From Hell. hłe hłe.
Co prawda nie pierwszego kwietnia, ale dzień później:

Tomasz Pstrągowski: Ostatnie pytanie. Co z dodatkami do "From Hell"?

Paweł Timofiejuk: Tydzień temu skończyliśmy obróbkę tekstów. Wersja pierwotna zakładała, że wydamy sfotografowane z mikrofilmów materiały. Niestety po wydruku próbnym nie nadawało się to w ogóle do wydania. Każdy z tych tekstów trzeba było przepisać, poprawić, czasami wrócić do biblioteki i sięgnąć do źródła. Sprawdzić czy zamazane słowa nie są przypadkiem widoczne na mikrofilmie. Udało się to w ubiegłym tygodniu zakończyć, mam nadzieję, że w ciągu miesiąca-dwu rozpoczniemy wysyłkę do tych, którzy zamówili "From Hell" w przedsprzedaży.


Cały wywiad na Komiksomanii.

ramirez82

  • Gość
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1077 dnia: Kwiecień 02, 2010, 02:15:01 pm »
Cały wywiad na Komiksomanii.

Ciekawy wywiad. I jeden super news rzucił Timof: "Na jesieni ukaże się drugi komiks Aleksa Robinsona"! Jak dla mnie bomba!

Offline Death

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1078 dnia: Kwiecień 02, 2010, 10:43:29 pm »
Według sklepu gildii:

Format 1. wyd. Blankets w miękkiej: 175x250 mm
Format 2. wyd. Blankets w twardej: 165x245 mm

Trochę mnie to martwi, nie lubię zmniejszania formatów a tu jeszcze dochodzi oprawa, która też trochę miejsca zajmuję, więc same plansze ulegną zmniejszeniu. Ech, mam jeszcze cichą nadzieję, że po prostu będzie mniejszy margines, a prace Thompsona będzie nam dane podziwiać w takiej samej wielkości jak w wydaniu z 2006 :)

Offline Mefisto76

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #1079 dnia: Kwiecień 03, 2010, 09:00:48 am »
, a prace Thompsona będzie nam dane podziwiać w takiej samej wielkości jak w wydaniu z 2006 :)

... i zakupiona za chore pieniądze obwolutka będzie także do drugiego wydania pasować  :badgrin:
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

 

anything