Autor Wątek: Timof i cisi wspólnicy  (Przeczytany 676639 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Michał Siromski

Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 05, 2006, 04:33:11 pm »
Cytat: "C.H.U.D.Y."
Czytałeś Niebieskie Pigułki?

Blankets jest podobne do komiksu Petersa, tyle że bez AIDS. Ktoś porównał kiedyś Blankets do Pręgów, ale ponoć to są dwa różniace sie dzieła...



"Pręgi", chociaż są bardzo dobrym filmem, nie dorastają "Blankets" do pięt. Porówanie jest o tyle uzasadnione, że oba utwory znakomicie pokazują, jak traumatyczne doświadczenia z dzieciństwa przekładają się na problemy w życiu dorosłym. Tylko że "Blankets" robi to 10 x misterniej, 10 x dogłębniej i 10 x piękniej.  ;)
Z naszymi ocenami jest jak z zegarkami: każdy chodzi inaczej, a jednak wierzymy tylko swojemu

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Re: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 05, 2006, 06:11:03 pm »
Cytat: "empro"
Jako, że strona podana, zapowiedzi do końca roku też podane, a forumowym zwyczajem powinno być miejsce na psioczenie na kolejnego wydawcę więc pozwalam sobie załozyć taki temacik :)


Hej, jestem troche z innej bajki, ale co to znaczy "strona podana"?
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline empro

Re: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 05, 2006, 06:14:13 pm »
Cytat: "xionc"
Cytat: "empro"
Jako, że strona podana, zapowiedzi do końca roku też podane, a forumowym zwyczajem powinno być miejsce na psioczenie na kolejnego wydawcę więc pozwalam sobie załozyć taki temacik :)


Hej, jestem troche z innej bajki, ale co to znaczy "strona podana"?


no adres strony podany :P     oficjalnie, no
się czepiasz słówek....
 :evil:

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 05, 2006, 06:19:05 pm »
Na ale gdzie ten adres? :)

Tylko prosze nie www.google.pl, bo tam nie znalazalem.  :idea:
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline 4-staczterdzieściicztery

Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 05, 2006, 06:20:38 pm »
Googlem też nie znalazłem.
A tu adres
http://timof.pl
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline empro

Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 05, 2006, 06:22:15 pm »
a no tak, bo to w innym temacie było :)

o Blankets i jakoś tak nie pomyślałem, że ktoś może nie czytać wszystkiego :)

mea culpa :)

Offline arcz

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • BICEPS!
Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 05, 2006, 07:15:47 pm »
Stronka pod Opera mi sie nie laduje :/ tylko mi czy ktos tez ma jeszcze z tym problem?
Blankets oczywiscie biore, z paździenrika tez cos sie dziabnie.
Generalnie to szacunek dla timofa ze chce mu sie dzialac!

Offline anakin

google
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 05, 2006, 07:32:42 pm »
xionc napisał:
Cytuj
Na ale gdzie ten adres?  
Tylko prosze nie www.google.pl, bo tam nie znalazalem.


Masz nieaktualne albo nieprecyzyjne dane. Góógle pokazuje serwis, tyle tylko ze na trzeciej stronie wyników, jako 24 pozycja.

Panowie - pozycjonowanie czas zacząć!

Offline Julek_

Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 06, 2006, 07:53:43 am »
Nie mogę się powstrzymać - Chudy, sam prowokujesz - piszać o Timofie jako elemencie <komiksowego fandomu> i wkładasz mu do ust słowa, których nie powiedział - powszechnie znany jest stosunek Timofa do komiksów trykociarskich, nie jest to tajmniecą żadną. Podobnie jak stosunek do twardogłowych fanbojów. Nie pitol.
Adwokat diabła kończy.

Hopatika - nie czytałem Blankets, przyznam szczerza, lecz istnieje wiele przesłanek, żeby jednak zainwestowac te 80zł. Pomijam fakt, że jestem jednym z wielu reprezenatntów internacjonalenj kliki, siatki, która werbuje klientów na albumy Timofa i Cichych, to komiks tej klasy i fame wypda mieć i się dogłebnie zapoznać.

Offline nayroth

Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 06, 2006, 07:56:00 am »
Cytat: "arcz"
Stronka pod Opera mi sie nie laduje :/ tylko mi czy ktos tez ma jeszcze z tym problem?
Blankets oczywiscie biore, z paździenrika tez cos sie dziabnie.
Generalnie to szacunek dla timofa ze chce mu sie dzialac!


No ja też jej nie widzę pod Operą.
Pod Firefoxem bez problemu.

Offline hopatika

Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 06, 2006, 08:04:32 am »
Cytat: "xDrugiejSzansy"
Nie mogę się pwotrzymać - Chudy, sam prowokujesz - piszać o Timofie jako elemencie <komiksowego fandomu> i wkładasz mu do ust słowa, których nie powiedział - powszechnie znany jest stosunek Timofa do komiksów trykociarskich, nie jest to tajmniecą żadną. Podobnie jak stosunek do twardogłowych fanbojów.
Adwokat diabła kończy.

mówiąc szczerze ja takoż uważam, że ogromna większość komiksów o superhirołsach to debilne bzdury i nie wiem, jak można się tym podniecać. :oops:

Cytat: "xDrugiejSzansy"
Hopatika - nie czytałem Blankets, przyznam szczerza, lecz wiele istnieje wiele przesłanek, żeby jednak zainwestowac te 80zł. Pomijam fakt, że jestem jednym z wielu reprezenatntów internacjonalenj kliki, siatki, która werbuje klientów na albumy Timofa i Cichych, to komiks tej klasy i fame wypda mieć i się dogłebnie zapoznać.

heh, dzięki.  :D

Offline Blacksad

Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 06, 2006, 08:17:48 am »
Jedno pytanie: w tej "Dampcantologii" to już wiadomo czyje rysunki będą? Zamówiona tak czy siak, więc z czystej ciekawości pytam, bo lubie tego naszego Marlowe'a...
Chrzań się, Smirnov

N.N.

  • Gość
Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 06, 2006, 08:25:45 am »
Informacja jest podana na stronie timofa: January Misiak, Rafał Szłapa, Karol "KRL" Kalinowski, Marcin Nowakowski, Kamil Bachmiński, Hubert Ronek, Agon

Offline Robertos

Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 06, 2006, 12:03:27 pm »
A ja zycze temu malemu wydawnictwu Wszystkiego dobrego i wydania masy swietnych pozycji  :D

Offline Blacksad

Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 06, 2006, 10:12:53 pm »
Cytat: "N.N."
Informacja jest podana na stronie timofa: January Misiak, Rafał Szłapa, Karol "KRL" Kalinowski, Marcin Nowakowski, Kamil Bachmiński, Hubert Ronek, Agon


Nie mogę się doczekać Dampca w wersji KRL'a  :) Następnym krokiem będzie chyba już tylko zrealizowanie "Żegnaj, laleczko" przez Pixara.... :D
Chrzań się, Smirnov

 

anything