trawa

Autor Wątek: Timof i cisi wspólnicy  (Przeczytany 676611 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maciej

Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 06, 2006, 10:22:18 pm »
Oby KRL nie próbował tego rysować "realistycznie"  :shock:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

.zent

  • Gość
Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 06, 2006, 10:34:48 pm »
Cytat: "Maciej"
Oby KRL nie próbował tego rysować "realistycznie"  :shock:


:)

KRL

  • Gość
Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 06, 2006, 10:37:00 pm »
Za późno....
Ci którzy widzieli ten komiks.... zakazali mi rysowania małych ludzików z dużymi oczami. Wskoczyłem na nowy level.
Poczekajcie na Dampca i Yoela... Mysle, że doczekałem czasów kiedy mogę wystartować z swoim bardziej "realistycznym" rysunkiem. Czekałem na to 5 lat. I dopiero teraz wiem, że można to puścić w obieg.

Offline Maciej

Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 06, 2006, 10:39:45 pm »
Oby to nie była taka jazda jak ten Twój "niemy krzyk"  :badgrin:
Czy też "dzieci i ryby"...
jak to szło?  :roll:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

KRL

  • Gość
Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 06, 2006, 10:44:38 pm »
"Krzyk Ryb".... ale co... story dobre było, nie?  :D

Offline Maciej

Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 06, 2006, 10:47:30 pm »
Z tego co pamiętam to rysunki były tam na etapie Grzeszkiewicza w gimnazjum.  :?  Story nie pamiętam, ino że o aborcji.
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

KRL

  • Gość
Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 06, 2006, 11:17:16 pm »
Wypomniałeś mi komiks sprzed 2 lat.... 2 lat z 4 mojej publikowanej bytności. Ja na prawdę nie siedzę na dupie z puszką piwa przed telewizorem całymi dniami, tylko napinam komiksy. 2 lata to kupa czasu.
Zresztą... nie ma o czym gadać dopuki ten komiks nie trafi do sprzedaży.
Albo Timof nie puści zapowiadajki.

Offline Frigmo

Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 07, 2006, 07:54:38 am »
Cytat: "nayroth"
Cytat: "arcz"
Stronka pod Opera mi sie nie laduje :/ tylko mi czy ktos tez ma jeszcze z tym problem?
Blankets oczywiscie biore, z paździenrika tez cos sie dziabnie.
Generalnie to szacunek dla timofa ze chce mu sie dzialac!


No ja też jej nie widzę pod Operą.
Pod Firefoxem bez problemu.


a mi pod Firefoxem tekst ucieka w górę i niemożliwe jest jego przeczytanie. Coś jednak poprawić chyba trzeba.

Dołączam się do życzeń odniesienia sukcesu przez Timofa. No widzę że blankets trafił w 10tkę.

Offline Maciej

Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 07, 2006, 09:16:21 am »
Cytat: "KRL"
Wypomniałeś mi komiks sprzed 2 lat....

Spoks. Czilałt  :lol:
Przez 2 lata można się nawet nauczyć rysować, lub zrobić wielkie postępy.
Aczkolwiek w antolożii piłkarskiej, tą "realistyczną" akcję z piłkarzami to nie wiem czy to tak przypadkiem Ci wyszło, czy po prostu to skopałeś?

Oczywiście czekam na Dampca i Yoela  :lol:  ;)  i juz przestaję marudzić!
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

N.N.

  • Gość
Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 07, 2006, 09:37:32 am »
Cytat: "Maciej"


Oczywiście czekam na Dampca!


Ja też czekam (wiesz, o czym mówię)

Offline tyler_durden

Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 07, 2006, 10:05:15 am »
Frigmo napisał:
Cytuj
Dołączam się do życzeń odniesienia sukcesu przez Timofa. No widzę że blankets trafił w 10tkę.


Do życzeń też się dołączam. Ale proszę mi powiedzieć na jakiej podstawie stwierdzasz, że "blankets trafił w 10tkę"? Bo kilkanaście osób zamówiło? I te same dyskutują na forum o polskim tytule?
Ten komiks we Francji, w Stanach miał liczne dodruki i to się nazywa strzał w "10tkę". U nas pewnie skończy się na 1000, który Timof będzie sprzedawał przez, powiedzmy, 2 lata. To się nazywa strzał w "10tkę" w pięknym kraju nad Wisłą.
o not talk about fight club

KRL

  • Gość
Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 07, 2006, 01:27:15 pm »
Ja sie nie zamierzam w cale tłumaczyć... ale te postacie w "Final Fantazy" to one przecież nie były w konwencji realistycznej- one były jak najbardziej dopasowane do stylu tych robaków. Tylko proporcje miały inne. Co oczywiście nie wyklucza ich skopania.
A ja lubieje jak ludzie marudzą- znaczy, że są wybredni, a wybredny czytelnik to wymagający czytelnik. A ja chcę mieć tylko wymagających czytelników. Więc się cieszę.

Offline Frigmo

Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 07, 2006, 02:48:09 pm »
Cytat: "tyler_durden"
Ale proszę mi powiedzieć na jakiej podstawie stwierdzasz, że "blankets trafił w 10tkę"? Bo kilkanaście osób zamówiło? I te same dyskutują na forum o polskim tytule?
Ten komiks we Francji, w Stanach miał liczne dodruki i to się nazywa strzał w "10tkę". U nas pewnie skończy się na 1000, który Timof będzie sprzedawał przez, powiedzmy, 2 lata. To się nazywa strzał w "10tkę" w pięknym kraju nad Wisłą.


Pierwsza płyta Rage against the machine tez wyszła w Stanach w 1000 egzemplarzach i też ją ponad rok sprzedawali. A tu proszę. W końcu się ruszyło. ;)  A dzięki takim komiksom jak Blankets (nie czytałem , ale wierzę Wam na słowo że jest świetny) to może coś się w RP ruszy. Dla mnie już się ruszyło. Oferta jest taka że nie daję rady wszyskiego kupować na bieżąco.
Zobaczysz będzie dodruk do tych 1000 sztuk.

Offline Gashu

Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 07, 2006, 06:04:03 pm »
Nie powiem, zapowiedzi Timofa i Spółki są całkiem, całkiem interesujące.
"Blanketsy" raczej sobie daruję, jako że od dawna stoją już na mojej półce.
Natomiast z niecierpliwością czekam na na nowego "Dampca" oraz na "Lost At Sea".
Podobnie jak jednego z przedpiściów, interesuje mnie jednak, czy komiksy te, po okresie przedsprzedaży, będą dostępne w "normalnej" dystrybucji (skepy komiksowe, empiki, merlin) ?
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 08, 2006, 02:30:33 pm »
od timofa info:

Cytuj
że jak im stronka nie chodzi to mają ptoblemy ze swoimi operami i firefoxami - sprawdziłem na kilku - wszędzie działa


@ frigmo
Cytuj
mysz ustaw na wolniejsze obroty


Cytuj
i na koniec - będzie dostępne w normalnej dystrybucji (i w nienormalnej czyli albo w empiku albo w matrasie - tylko w jednej sieci, bo więcej ich nie zamierzam sponsorwać)

 

anything