trawa

Autor Wątek: Timof i cisi wspólnicy  (Przeczytany 676858 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline yurek1

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #795 dnia: Czerwiec 23, 2008, 10:13:17 am »
"Mettallici"

co to jest "Mettalicia"? :P
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #796 dnia: Czerwiec 23, 2008, 10:15:49 am »
Klawiatura zrobi człowiekowi psikusa, a inni już muszą się czepiać  :p

Oczywiście chodziło mi o "Metallicę"  ;-)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2008, 02:09:43 pm wysłana przez C.H.U.D.Y. »

Offline Buttman

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #797 dnia: Czerwiec 23, 2008, 11:32:43 am »
Zanabyłem "Ziniola" i w skrócie co mnie urzekło:

Smakowita okładka Mateusza Skutnika.

Spłakałem się przy szortach Nicolasa Mahlera, którego wcześniej nie znałem, nie ryzykując w ciemno jego "Pragnień" z Ladidy. Ale po tym na pewno nadrobię zaległości. Co strzał to piękniejszy - od "Czy to miejsce jest wolne" aż po apogeum z marynarzem. Cudne :)

W bliskie mi poczucie humoru wstrzelił się Marek Turek. Aż sobie wczoraj jego bloga po nocy dodałem do ulubionych i jego komiksy trafiły, jak to sam określa Marek Turek, do działu „koniecznie kupić przy najbliżej okazji”.

I tu się pojawia największy dla mnie atut Ziniola. Dzięki temu mogłem po w miarę przystępnej cenie poznać autorów, którzy mają u nas wydawane samodzielne albumy i nie spuścić mamony w ciemno w kibel.

Dziękuję za uwagę :)
Kościół Logiki Rozmytej / Church of the Fuzzy Logic

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #798 dnia: Czerwiec 26, 2008, 01:20:41 pm »
Cieszę się, że wyjdzie kolejny tom "W kręgu podejrzeń". Szkoda, że "Largo Winch" - nie.
To może by tak jeszcze spróbować z "Władcami chmielu"?...

Offline keram

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #799 dnia: Czerwiec 29, 2008, 03:48:39 pm »
Cieszy mnie zapowiedż piątego tomu "W kręgu podejrzeń", martwię się jednak czy po tak długiej przerwie seria ta da sobie radę.

Interesuje mnie czy wydanie "W kręgu..." oznacza, że Timof ma zamiar zająć się w większym stopniu komiksem frankofońskim, czy będą jeszcze jakieś kontynuacje przerwanych serii, a może jakieś nowości?

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #800 dnia: Czerwiec 29, 2008, 05:01:26 pm »
Cieszy mnie zapowiedż piątego tomu "W kręgu podejrzeń", martwię się jednak czy po tak długiej przerwie seria ta da sobie radę
Szansę na to że jednak da sobie radę widać w ostatnich wyprzedażach komiksów Motopolu przez Imago i Incal ;) wszyscy którzy w ten sposób sobie uzupełnili kolekcje i odświeżyli niektóre tytuły pewnie sięgną po 5 część (czytaj - ja)
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #801 dnia: Czerwiec 30, 2008, 10:30:20 am »
"W kregu podejrzen" uchodzi za jeden z lepszych francuskich tytulow sensacyjnych, choc ja go akurat nie czytalem osobiscie...
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

godai

  • Gość
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #802 dnia: Czerwiec 30, 2008, 10:33:09 am »
Na razie przeczytałem dwa pierwsze albumy, zabieram się (jak znajdę czas) za dwa kolejne. Piąty na pewno kupię. W sumie te cztery kupiłem ze wspomnianych wyżej powodów - bo wyprzedaż i ma być finałowy album. A także, chociaż nie wszystko, co Timof wydaje mi podchodzi, to wolę wspierać swoim groszem jego niż giganta z nożyczkami.

Offline ljc

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #803 dnia: Czerwiec 30, 2008, 10:42:37 am »
zrobiłem jak Ystad - zaskakująco dobra seria - przynajmniej na poziomie XIII - jeśli nawet nie lepsza
tamtam!

Offline Viritim

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 539
  • Total likes: 0
  • My only friend. The End
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #804 dnia: Czerwiec 30, 2008, 04:05:03 pm »
"W kregu podejrzen" uchodzi za jeden z lepszych francuskich tytulow sensacyjnych, choc ja go akurat nie czytalem osobiscie...


A ja  czytałem z przyjemnością i wkurzyłem się mocno, że Motopol padł tuż przed ostatnim albumem.
Kibicuję Timofowi w tym zbożnym dziele (jest jeszcze sporo fajnych serii do dokończenia  8) )

Zastanawia mnie tylko, jak Timof poradzi sobie z praktyką francuskich wydawców, którzy wymagają, by serie puszczać od początku. Chyba, że licencja dlo Motopolu jeszcze nie upłynęła...
I know your deepest, secret fear...
J.M.

Offline graves

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #805 dnia: Lipiec 01, 2008, 09:31:54 am »

A ja  czytałem z przyjemnością i wkurzyłem się mocno, że Motopol padł tuż przed ostatnim albumem.
No, teraz to mamy do nadrobienia już 1 album do pierwszego cyklu (integrala) :) W tej chwili już wyszło 8 tomów - czyli dwa pełne integrale tego cyklu.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #806 dnia: Lipiec 26, 2008, 05:21:51 pm »
Na kilku komiksach z tego wydawnictwa już się naciąłem, ale "Perły: Pod papugami" to jest po prostu żenada. Komiksowy warsztat, jak i to, co autor chciał powiedzieć, dały tak grafomańską mieszankę, że wciąż nie mogę się otrząsnąć... I nadziwić wydawcy...

Offline yurek1

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #807 dnia: Lipiec 26, 2008, 06:27:26 pm »
czy ma ktoś przecieki, kiedy From Hell - tzn. czy dopiero na MFK, czy może deczko wcześniej?
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline bąbielek

Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #808 dnia: Lipiec 26, 2008, 06:50:51 pm »
Nigdzie nie było mowy, że mogłoby być wcześniej. Wręcz było ostatnio powiedziane, że październik. Przynajmniej o ile mnie pamięć nie myli.

edit: A po wieści o nowym pakiecie timofa zapraszam na motyw drogi.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2008, 08:47:58 am wysłana przez bąbielek »

Klick me up, klick me down.

Maciejaszek

  • Gość
Odp: Timof i cisi wspólnicy
« Odpowiedź #809 dnia: Lipiec 27, 2008, 05:16:21 pm »
Gdzie konkretnie są te zapowiedzi od timofa?  :sad:

Wklej link albo zacytuj
zamiast zubażać dyskusję!

 

anything