Autor Wątek: Elektra  (Przeczytany 6719 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Elektra
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 21, 2007, 09:31:46 pm »
"Elektra żyje!" – bardzo interesujący komiks, momentami wręcz niesamowity – jakiś taki duszny, przesterowany, niejednoznaczny... Na niektórych stronach atmosfera śmierci wręcz przytłacza... Jest to też dla mnie spotkanie z kolejną odsłoną graficznego stylu Franka Millera. Czasami wydawało mi się – głównie z powodu rysowania niektórych postaci i ich twarzy, kolorów oraz pewnie tego europejskiego formatu – że dostrzegam tu cechy typowe dla stylu Enki Bilala.
Tłumaczenie Roberta Lipskiego moim zdaniem nie jest takie złe... Chociaż trochę zwątpiłem na str. 33...

Offline akela

Odp: Elektra
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 02, 2008, 08:32:33 am »
elektra "assasin" jest komisem wybitnym, zarowno pod wzgledem graficznym jak i literackim, "live again" mniej mi sie podobal, chociaz musze przyzna, ze mial specyficzna atmosfere, chcialby takze powiedziec kilka slow na temat elektry, ktore ukazala sie dawno, dawno temu w polsce "the wall"- to co ci redaktorzy zrobili z ta historia jest niesamowite i nalerza im sie wielkie brawa. mialem okazje czytac orginalna wersje i stwierdzam, ze jest ona nudna jak przyslowiowe flaki z olejem, natomiast to co ci kolesie zrobili z nie, skracajac, wycinajac, stworzyli niesamowita jakosc, brawa

Offline yurek1

Odp: Elektra
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 03, 2008, 06:07:11 am »
pewnie już było, ale na listopad jest zapowiedziane takie coś:
http://www.amazon.com/Elektra-Frank-Miller-Omnibus/dp/0785127771/ref=rsl_mainw_dpl?ie=UTF8&m=ATVPDKIKX0DER
myślę, że chyba warto kupić, prawda?
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: Elektra
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 03, 2008, 08:27:03 am »
Zamówiłem już dawno w preorderze. Ale chyba to opóźniają premierę tego cacka, podobnie jak omnibusa Diabełka Bendisa.

 

anything