Autor Wątek: Mount & Blade  (Przeczytany 65585 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nehan

Mount & Blade
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 06, 2006, 04:26:00 pm »
Jestem równie zły jak Dziex.
Tylko muszę sobie directxa zainstalować! :shock:

Offline Bodzio

Mount & Blade
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 06, 2006, 08:11:58 pm »
Jezli jest ktos zlym czlowiekiem i chce okradac malzenstwo turkow to mozna znalesc w internecie pewien program zwiekszajacy limit na nieskonczony. Z modów w realiach XVI sredniowiecza na mysl przychodzi mi mod o podbijaniu Ameryki poludniowej przez Europejczyków, jednak jest sredni. Polecam story mod, dark mod, Holy war aby potluc troche arabow/krzyzowcow i 1066 aby podbic samemu Anglie.

Offline Misieek

Mount & Blade
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 08, 2006, 07:35:42 pm »
Nie no przednia giera , szkoda że demo max do 6 lvlu :(

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Mount & Blade
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 11, 2006, 09:46:33 pm »
Dukes & Mercenaries
Mod do M&B zmieniający nam realia na te około XVII-wieczne (mamy więc mieszczańskie kapelusze, strzelby, pistolety, rapiery - czyli rzeczy przypominające te wszystkie rozrywki Warhammerowskie ;) \m/). Dodatkowo zmieniły się trochę możliwości najmowania najemników (są Greatswordzi; Bodyguardzi - panowie ze strzelbami; Duelliści... całe mnóstwo). Nowe stroje, nowe bronie, zmiany w profesjach (mamy np. Inkwizytora startującego z liczną ekipą inkwizycyjnych żołnierzy)…
Generalnie niewielkie urozmaicenie, a gry bez niego już sobie nie wyobrażam. Polecam ściągnąć!

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Mount & Blade
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 15, 2006, 06:45:10 pm »
Ahoj! To jak, grywa ktoś? Dziex – badałeś moda "Pirates"?

Offline Misieek

Mount & Blade
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 16, 2006, 10:21:41 am »
Właśnie wczoraj ściągnełem moda The Last Days moim zdaniem cieniutko niedopracowany . Na przykład kiedy zdejmuje się koszule orkowi to tylko ma głowe orczo czarno a ciało człowiecze  ;) . Nie polecam . Najfajnieszy mod w jakiego gram to Dukes & Marcenaries nie ma co gadać po prostu miodzio :D

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Mount & Blade
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 16, 2006, 12:12:08 pm »
O to to!

Ja chyba zedrę Onin no Ran - wygląda zachęcająco. Będę dzielnym samurajem (Ribaldzie!).

Offline kort

Mount & Blade
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 18, 2006, 03:08:22 pm »
Gierkę znam, grałem, miałem... :) Przeszedłem (na ile można to nazwać przejściem ;) ). Nie wiem, jak teraz wygląda, bo oni ciągle coś tam poprawiają i dodają, a mnie wtedy zmęczyło bycie 46-lvl wojownikiem posiadającym 150 ludzi, bo wszyscy przede mną spieprzali, gdszie pieprz rośnie... A ostatni quest (u króla) polegał na zdobyciu... UWAGA... blisko 4000 koni, co jest fizycznie niemożliwe... Z modów, najbardziej podobała mi się ARENA - piękna turniejowa zabawa... ;)

gość1

  • Gość
Mount & Blade
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 28, 2006, 04:00:27 pm »
Piractwu mówimy NIE. Nie zalatwia się takich spraw publicznie. Jeszcze jeden taki wyskok i polecą ostrzeżenia.

Offline edd13

Mount & Blade
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 01, 2006, 09:03:56 pm »
kurcze kilka razy pszeszedłem wersję demo. I nie wiem jak zrobić żeby mieć pełną wersje powiedzcie mi gdzie można tą grę kupić??

Offline www.mountblade.info

Mount & Blade
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 01, 2006, 12:06:24 pm »
Zapraszam na strone Mount & Blade, gdzie znajdziecie wszyskto o tej gierce.

Offline Kriss

Mount & Blade
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 01, 2006, 10:07:39 pm »
Ściagnęłam demo, nawet mi sie podoba, fajnie jest powalczyć na turnieju  :) Niestety z blizej niewiadomego powodu mury w miastach mają dziwny niebieski kolor  :?  Musze rozejrzeć się za patchami.
What you call "faith" is nothing more than a child crying out for love."


Offline www.mountblade.info

Mount & Blade
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 02, 2006, 05:46:03 am »
Hehe powód jest bliżej znany jednak. Otóż jesteś posiadaczem karty graficznej bez obsługi pikselszejderów itd (np. GF2, GF4 MMX).

Sposób rozwiązania tego problemu jest prosty. Przy starcie gry musisz odznaczyć 2 ptaszki, które domyslnie sa zaznaczone. Zamieszczam screen dla zobrazowania tej czynności.



Klikasz configure, w opcjach odznaczasz te dwa punkty i ok. Problem z głowy. Pozdrawiam.

Offline Kriss

Mount & Blade
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 08, 2006, 10:21:16 pm »
Dzięki :)
What you call "faith" is nothing more than a child crying out for love."


Offline Idaan

Mount & Blade
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 23, 2006, 08:43:38 pm »
To ja także zgłoszę problem: kolega za moją namową ściągnął M&B, ale kiedy uruchamia grę wyskakuje mu komunikat "cannot find d3d9 dll please re-install this application". Przeinstalowanie nic nie daje - co więc ten kolega ma uczynić?

 

anything