trawa

Autor Wątek: Mount & Blade  (Przeczytany 65879 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arieal

Odp: Mount & Blade
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 28, 2008, 07:16:21 pm »
Gra fajna :D grałem także. Zassałem z torrentów full :). Ale na dłuższą metę nie podoba mi się, raczej szkoda by mi było wydać kase na nią. A znam takich co nie żałują ;) Na nudę może być.

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Odp: Mount & Blade
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 28, 2008, 11:30:43 pm »
Ja nie pożałowałem i jestem zadowolony. W ogóle wyszedł Eagle and the Radiant Cross, czyli taki mod fantasy/renesansowy, mój ukochany, w wersji 1.011 i jest kupa zabawy, choć szlifowanie go nie minie. Ale autor, D'Sparil to ziomek bardzo kontaktowy i na bieżąco uaktualnia wszystko, polegając na sugestiach społeczności wokół moda skupionej, więc jest bardzo fajnie. Szkoda tylko, że save'y z poprzednich wersji nie są raczej kompatybilne, no ale teraz wyjechał na wakacje do Brazylii i można spokojnie expować, podbijać miasta etc. Polecam gorąco, można biegać z fikuśnych ciuszkach, z rapierem, rusznicą i w kapeluszu na głowie.

Offline Arieal

Odp: Mount & Blade
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 29, 2008, 01:09:19 pm »
Heh mnie to jednak nie przekonalo  :)

Offline Dziex

Odp: Mount & Blade
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 24, 2009, 06:28:25 pm »
Gram sobie w najnowsze EatRC i zabawa jak zwykle przednia. Przyłączyłem się do Swadian i stwierdzam, że ich rycerze są za łatwo dostępni (nie dostajemy ich przez żmudne levelowanie chłopów, wystarczy wynająć w miastach demilancerów i awansować ich na następny poziom co idzie stanowczo za szybko) i silni jak jasna cholera. Szarża 40-50 tych kolesi w mgnieniu oka zmiata z powierzchni ziemi wszystko co na drzewo nie sp****la, już nie raz gromiłem nimi jakieś 100-200 osobowe drużyny przy niemal zerowych stratach własnych. Tak to wygląda.

Offline Bartec

Odp: Mount & Blade
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 27, 2009, 01:29:57 pm »
Gra jest super. Grałem w stare wersje, w tym słynną 808 do której jakiś arcyzdolny zawodnik zrobił mod Śródziemia. Po prostu super, przeszedłem go wzdłuż i wszerz. Teraz wróciłem do Calradii, zabawa jest świetna, chociaż lepiej się bawiłem kiedy miałem małą drużynę bo trzeba się było nieźle napocić. Teraz razem z lady Isollą podbijam Swadian a armię mam na tyle mocną (wspomniani swadian knights),że mogę niczym król Jagiełło stać na wzgórzu i cieszyć oko kolejnymi zwycięstwami.

Offline achillemarozzo

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mount & Blade
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 13, 2009, 01:14:59 pm »
Rzeczywiście, bardzo dobra gra - zirytowałem się gdy swadiański król odmówił mi wyszarpanego lenna i podniosłem bunt - a teraz w kraju ogólny zamtuz i wraże najazdy, handlować mogę tylko z Nordami, grabię i palę, co się nawinie ( swoją drogą trochę szkoda, że gwałtów i palowania nie zaimplementowali  :badgrin:) a w/w królisko siedzi u mnie w pętach i czeka na wykup. Nie ma to, jak być zbuntowanym baronem bez skrupułów (w skrócie ZBbS).
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2009, 01:24:30 pm wysłana przez achillemarozzo »
"Żądam, by uszanowano we mnie godność człowieka, to jest jednostki o wartości nie mniejszej niż świnia!"
                                                                         KuK feldkurat Otto Katz

Offline Nezumi

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 516
  • Total likes: 0
  • MAGIA I ZAGLADA... WYBIERZ DROGE PRZEZNACZENIA
Odp: Mount & Blade
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 13, 2009, 01:36:22 pm »
ma wyjść dodatek z multiplayerem za jakis czas - ciekawy jestem, jak go zaimplementują
fani anime to najbardziej inteligentna grupa społeczeństwa (jakby się oczywiście pozbyć około 70 procent tych głupszych fanów).

Offline achillemarozzo

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mount & Blade
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 14, 2009, 09:25:48 am »
Gdyby nieco urozmaicono dyplomację i rozbudowano opcje ulepszania zamków i osad gra byłaby lepsza od Medievalów - a tak jest co najmniej tak samo satysfakcjonująca - a przy tym ne zaśmieca twardego dysku niepotrzebnymi gigabajtami. Panie i Panowie z Segi mogliby się zastanowić czy nie pójść tą drogą w następnych Total Warach (o ile do nich dojdzie). A deweloperzy pomyśleć nad tym komu potrzebne są te wszystkie DX 15, bezsensowne pixel shadery 49 i idiotyczne blury. Jako routierowi z usposobienia brakuje mi jednak wymienionego palowania i małej rzezi przy plądrowaniu wiosek - ale być może ktoś zdolny wypichci mod  :)
"Żądam, by uszanowano we mnie godność człowieka, to jest jednostki o wartości nie mniejszej niż świnia!"
                                                                         KuK feldkurat Otto Katz

Offline Lunn

Odp: Mount & Blade
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 15, 2009, 12:53:36 pm »
W jednym z modów było coś takiego jak 'rape button' :)

Offline achillemarozzo

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mount & Blade
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 15, 2009, 01:55:24 pm »
"Rape button" - bezcenne! Przydałby się więc jeszcze jakis "Mutilation button". Znajdzie się zapewne w Modzie "Exploits of Marechal De Rais"  :badgrin: W czasie gry warto sobie puścić Jacka Kowalskiego "Pochwałę wojny" - wersy: "I wielką radość czują/ gdy trupa wlecze ranny koń/A oni nie żałują go/I jeszcze go tratują" pasują jak ulał do bitew.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2009, 02:07:51 pm wysłana przez achillemarozzo »
"Żądam, by uszanowano we mnie godność człowieka, to jest jednostki o wartości nie mniejszej niż świnia!"
                                                                         KuK feldkurat Otto Katz

Offline Dziex

Odp: Mount & Blade
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 01, 2010, 09:09:26 pm »
Wow bawię się w tą gierkę z mniejszymi i większymi przerwami 4 lata prawie, jest TAKA DOBRA.
W zasadzie tylko EotRC i TLD, wciąż czekam na odświeżoną wersję tego drugiego, rodzi się w strasznych bólach bo twórcy udają, że mają coś do roboty w real lifie i nie mogą non stop siedzieć nad projektem, ale screeny i concept arty prezentują się p***biście, mam nadzieje, że uda im się to kiedyś skończyć. Podobnie ambitny projekt Warhammer mod niestety zdechł, co prawda znalazłem jakąś modyfikacje osadzoną w tym uniwersum ale jest cienka jak barszcz :<

A Wy w co gracie, jeśli gracie? :eek:

Offline Woland

Odp: Mount & Blade
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 10, 2010, 12:03:23 pm »
Wyszedł multiplayerowy dodatek warband, grał ktoś?

Offline Idaan

Odp: Mount & Blade
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 20, 2012, 12:45:19 pm »
Podbijam temat, jak się okazuje dzisiaj wychodzi DLC do Warbanda o wojnach napoleońskich
Mount & Blade Warband: Napoleonic Wars Launch Trailer
Dla mnie mega.

Offline DARKMAN

Odp: Mount & Blade
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 20, 2012, 03:21:42 pm »
Steam ma weekendowa promocje na Mount & Blade collection - czyli oryginal, Warband i With Fire and Sword za $7.50.


Tak sie zastanawiam czy by tego nie zakupic. Warto?

Offline Idaan

Odp: Mount & Blade
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 20, 2012, 06:02:02 pm »
Jak najbardziej warto. Gra strasznie wciąga i chociaż po pewnym czasie staje się dość powtarzalna, to masz dziesiątki modów które ją urozmaicą.

Oryginału nie potrzebujesz, chyba, że chcesz zagrać w któryś z modów do niego. Warband jest samodzielnym dodatkiem i zawiera wszystko to co oryginał + więcej. WF&S zbierało raczej niepochlebne recenzje, bo to w zasadzie płatny mod, ale za taką cenę można się skusić.

 

anything