Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > WFB

Strona Ligi

<< < (2/6) > >>

adeon:
Mam pytanie - czy GW sponsoruje lige wfb ?

war2bone:
mam pytanie - czy jak wysle zgloszenie na tej stronce turnieju to zostanie on ogolnie zgloszony czy tylko bedzie on na tej stronce - zastanawia mnie dopisek "nieoficjalna "

adeon:
Nie bedzie zgloszony - strona jest nieoficjalna.

Zlo:
jezusie ale orzel... myslalem, ze przez przypadek trafilem do URM'u... ale tak miedzy nami to chyba nie miejsce na godlo, niezbyt pasuje do stronki o systemie bitewnym...

wyglada jak strona LPR...

moze wkomponuj polskiego orzelka w jakies logo wlasnej produkcji...

pozdro

adeon:
Kurcze - juz pare razy pisalem, ze grafik ze mnie jest zaden :( Generalnie mi chodzilo o to, zeby strona byla funkcjonalna i dzialala szybko - grafika dla mnie nie byla najwazniejsza(ale chyba i tak jest lepsza niz na poprzedniej stronie podpietej pod adres ligawfb.prv.pl). Co do godla to co masz przeciwko ? Ja tam lubie nasze godlo - wole orla bialego niz jakas kaczke ;), ale jesli masz pomysl na lepsze logo i je wykonasz to chetnie zmienie :).
Aha - mam pare pomyslow na rozwiniecie strony - czy ma ktos moze jakies pliki excela, albo w jakims innnym formacie z wynikami turniejow ?? Jesli tak to bylbym bardzo wdzieczny za podeslanie - wystarczy mi z takimi kolumnami - Miejsce, Imie, Nazwisko, Miasto.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej