Autor Wątek: Anime & manga.... KE???? polska rzeczywistosc?  (Przeczytany 12584 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Beryl

Anime & manga.... KE???? polska rzeczywistosc?
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 17, 2006, 07:40:53 pm »
Skąd jednak człowiek ma wiedzieć, czy ma odpowiednie gusta, jeśli najpierw nie spróbuje? Zdaje się, że Altena ma na swój sposób rację jednak. (ta, co jej się też Maryjcia i Trwam nie podoba, ale ogląda regularnie.^^)
awsze mierz wysoko. Być może nie trafisz w cel, ale też nie odstrzelisz sobie stóp.

Offline Altena21

Anime & manga.... KE???? polska rzeczywistosc?
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 17, 2006, 08:09:50 pm »
Cytat: "Beryl"
mnie boli ogolnie to ze


Nic mnie nie boli , uzylam zlego slowa

Cytuj
A bo panienki za krótkie nogi mają i oczy nie takie duże i w ogóle to włosy czarne a nie kolorowe".  .


no mnie akurat panienki nie pociągaja a sailor moon można chyba oglądać glównie dla kolorowych włosów.

Offline Radagajs

Anime & manga.... KE???? polska rzeczywistosc?
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 25, 2006, 11:51:17 pm »
Cytat: "Clayman_"
jak kiedys na jednym mangowym forum napisalem ze fani mangi maja poprzestawiane w mozgu to dostalem bana :\


No i słusznie dostałeś.

Offline Dreadorus Maximus

Anime & manga.... KE???? polska rzeczywistosc?
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 26, 2006, 04:10:20 pm »
Ja tam na swoje poprzestawaiania w mózgu nie narzekam, ważne, żeby były pozytywne.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Clayman_

Anime & manga.... KE???? polska rzeczywistosc?
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 26, 2006, 05:30:00 pm »
Cytat: "Radagajs"
Cytat: "Clayman_"
jak kiedys na jednym mangowym forum napisalem ze fani mangi maja poprzestawiane w mozgu to dostalem bana :\


No i słusznie dostałeś.

ba

prawda boli
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline rysia15

Anime & manga.... KE???? polska rzeczywistosc?
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 30, 2006, 11:58:49 am »
Cytat: "Dread"
Ja tam na swoje poprzestawaiania w mózgu nie narzekam, ważne, żeby były pozytywne.
Pozytywne, negatyne, wazne że twoje własne :lol: to czyni nas wyjątkowymi :) (sorki że trochę znowu filozofuję)
róg Cię kusi Coca-Colą