Autor Wątek: "Just 2k" 15.07.2006 Rzeszów  (Przeczytany 6882 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gelo

"Just 2k" 15.07.2006 Rzeszów
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 15, 2006, 08:42:03 pm »
Dzięki za wszystkie bitwy moim przeciwnikom, a turniej był naprawdę fajny, czekamy na następny taki ale póki zapraszamy na turnieje w okolicach Lublina :).
url=http://ubanimator.com][/url]

Offline Lesthad

"Just 2k" 15.07.2006 Rzeszów
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 15, 2006, 09:10:45 pm »
Niedlugo zamieszcze wam tu zdjecia , turniej byl gites ! Bardziej udane bitwy w moim battlowym zyciu :P
img]http://ieet.org/images/god-made-me.jpg[/img]

Offline Shakin' Dudi

"Just 2k" 15.07.2006 Rzeszów
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 15, 2006, 09:44:55 pm »
no to czekam na extra fotki z turnieju Smile hehe Very Happy

I miejsce Towarzysz Zinczuk
II ja
III War2Bone
IV Krecik

reszty nipamiętam hehe Razz wrzuci ktos w najblizszym czasie pewnie Smile .

No to moge powiedzieć że nie żałuje że przyjechałem. Jestem wyrozumiały, ale pare rzeczy na tym turnieju mnie zaszkoczyło
1 primo: człeń był pewny że może sobie rozdzielić obsługe jednej balisty (tzw miał twóch obsługantów i sie wycfanił ze jednym odchodzi z niej aby przejśc do drugiej któej uciupałęm obsługe)
2 primo: chciano mi wmówic, że skinki z jawelinami mają poisona w walce (chodzi o te na piechte)

To tyle z takich house rules Smile hehe

jakie plusy ?
Darmowe napoje, herbatka, możliwość pogrania w jakieś inne gry w między czasie Smile, mili ludzie, idealny lokal, super klimat
minusy?
Tak szczerze to jedynie słabiutka znajomość zasad niektórych ludzi na turnieju. Jeszcze byłoby spoko gdyby nie fakt, że ludzie byli święcie przekonani o swoim zdaniu i nie zawsze chcieli wierzyć w rzeczach wręcz oczywistych :p no ale spoko to akurat samo zniknie Smile.


Na turniej wziąłem z tym z czym czuje się najlepiej Smile standardzik z liczkąSmile
duza liczka, 2 małe liczki, prince na rydwanie, casket, katapulta, 12 łuczników z muzykiem i championem, 16 kawy z warbannerem, 3 rydwany z mirage, swarm, 3 skorpiony
Bitwy
I cheleńdź z Mućką HE
jako że wygrał turniej w Łęcznej to chciałem mu pokazać do czego Łęczna jest zdolna Smile . Wybrałem stronę. On rozpoczął. Ze swoimi 3 magami (w tym arcymag z book of hoeth) i captainem BSB (batlle banner), 3x5 SH,
dragon princes z sorcery banner, 2 repety, 4 rydwany rozpoczynał. Rozstawił się na całej szerokości stołu. Jako, że nie miał zadnej komety to czułem się spokojnie Smile . Z katapulty ubiłem oddział SH z arcymagiem, rydwany w większości porozwalałem/zadeptałem, Casket wysiepał SH,
jeden skorpion zjadł maga, drugi dwie balisty, a trzeci pilnował mojej prawej flanki aby mnie nie okrążono Smile . Swarm miał misfire. Przeciwnik nie wiedział wręcz co robić...gdyby podszedł to by dostał szarże, czy to z popychaczek czy to normalne Smile. Więc ostrożnie stał i tylko rydwanami kminił Smile . Wykorzystałem przewage w magii i to co straciłem to wskrzesiłem. Ostatecznie uciupał mi skorpiona i rydwan spod mumii, ja uwaliłem mu całą armię Smile
Bitwa miła i bez większych zgrzytów zakończyła
23 dla mnie

II bitwa i armia lepionych lizardów
koleś miał 7 ulepionych kroxów...stegadona i 3 salki...zmiękłem jak zobaczyłem te krokodylki. Łezka się w oku zakręciła Very Happy .
To tak...w 1 turze wybuchła katapulta. W drugiej turze zjadłem mu lordowego biegacza Smile (zaszarżowałem kawalerią, rzuciłem cheleńdz i przegrał o muzyka, feer outnamber), wpadłem w kroxy które też zjadłem a później porzezałem reszte Smile
zowu 23 dla mnie

III Bitwa
To czego najbardziej się bałem a co było nieuniknione
WE War2Bone'a....smok, 2 magów, 2x8 dryad, 2x10 łuczników, 2x5 Wildów, 5 waywathers, 3 warhawki. NIby tego mało było, ale na samą widok smoka zrobiło mi się mokro w paru miejscach Smile . Udało mi się go na chwile zatrzymać smoka łucznikami, a później wielkim fartem zbrejkować smoka kawalerią Smile hehe (przegrywał o 1 i rzucił 10 Smile, uciekł w piździet za mape). Casket wszedł raz...mało zrobił oj mało Smile hehe najgorzej ze nie uciupał maga zadnego, a obaj osobno łazili :/ . W ostatniej turze nie udało mi się uciupać 5 dryad z 3 magic misile :/ i zjadły mi casket Sad . Trudno tutaj przegrałem 16:4

ogólnie zabrakło mi 2 punktów do Sekretarza Smile . A wyjazd z nim autkiem był poprostu świetny Very Happy . Wygrał lepszy :)
)

Offline krecik_77

"Just 2k" 15.07.2006 Rzeszów
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 16, 2006, 09:19:12 am »
A ja rzezałem się ze:
skavenami Kluchy
O&G starego Kulpika ( pierwszy raz grałem przeciwko O&G na VIed. :P )
skavenami małego Kulpika

zagralem na geniu na smoku smoku undivided, exaltedzie slaanesha na glizdzie, sorcererze slaanesha na rydwanie, miniklocku chosenow konnych slaanesha, 2x demonetkach na steedach, furiach i 3xosemkach psow
 
1. bitwa -> zaskoczyły mnie możliwości plague priesta -> toz to morderca jest, jak mu sie da wlaczyc podwojna sile ( byl w oddziale plague monkow )
wycisnalem 13:7 -> gliste mi odstrzelil piorunkami w 1. jego turze, typ na rydwanike wbil sie z pursuita w bok plague monkow i spotkal plague priesta ktory go  upitolil wraz z rydwanem,genio zabity, smok stal i pilnowal jego truchla.... te pioruny sa przegiete i kropka.

2. bitwa -> znow zaczynam i mam szatanski plan - fanoli wyciagnalem psami i furiami, genio + smok zjada wiverne i zadeptuje sturmfurheha orkow, kanapka z rydwanu i chosenow na gigancie, smok + glista wbija sie w klocek boar boyzow ->gdybym zabil o jeden mniej to mialbym breaka ja, bo mial muzyka :P -> 18:2 dla mnie +3 za wyczyszenie stolu

3. bitwa ->niedobitki Kluchowych szczurow zebraly sie pod komenda Kulpika Mniejszego ( ale bardziej kozaczacego :D ), dobraly jeszcze jedna latarke, flejmkannona i morde cieszyly do moich kultystow. W pierwszej turze misfire na latarce :D, w drugiej kolejna spindala od terrora :D, takze luz. Ale ostrzal z ratlingow i piorunow mnie wykanczal powoli i skutecznie. Pan na glizdzie polegl od nich, clansmeni fartem pogonili rydwan, moj smoczek dzielnie pizgal wszystko wkolo tak, ze kazdy regon szczurow musial zdac terror: bylem wszedzie :D
w koncu 10:10

Warda 4+ mial typ na glizdzie i go czesto nie zdawal, natomiast genio na smoku mial blade of blood, co drastycznie zwiekszylo jego przezywalnosc ( poza tym enchanted shield, armour of damnation i helm of many eyes ).

Pozdro Rzeszow, ale nastepnym razem zciagnijcie wiecej jakichs Ermidiusow i innych plew ;) na turniej -> salka jest wymarzona na lokala, ino ludzi malo...

edit: literoowencje
Rzeczą królów jest chwała, a nie długi żywot"

Offline Ermidius_

"Just 2k" 15.07.2006 Rzeszów
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 16, 2006, 10:55:57 am »
Przyjade do Lublina to ci dupe skopie spokojnie ;) nie dalem rady z czasem wczoraj :/


Offline mm

"Just 2k" 15.07.2006 Rzeszów
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 16, 2006, 11:14:24 am »
Cytat: "DIJKSTRA"
Maciek i Julia zawsze płacą mandat zanim do  Rzeszowa dojadą  :roll:




Ostatnio nie zapłaciliśmy  8)

Turnieje w Rzeszowie ZAWSZE są ok!
Gratulacje dla zwyciężców i organizatorów!
 pewnym momencie być może pozostaniemy tylko my. Mnie to nie przeszkadza. Jesteśmy Ameryką.
G. W. Bush

Offline Szorstki

"Just 2k" 15.07.2006 Rzeszów
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 16, 2006, 02:36:16 pm »
Ano prawda.

A ja mam jeszcze jedna prosbe. Dawajcie tez ogloszenia na Border Princess ;)
img]http://hidentity.org/hid/PL834195.gif[/img]

Offline Shakin' Dudi

"Just 2k" 15.07.2006 Rzeszów
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 16, 2006, 03:23:44 pm »
heh ogłoszenie było..jest tam nawet moja relacja z turu plewo...kiedy po raz ostatni grałeś w batlla? Wydaje mi się że poprostu lubisz się wypowiadać na forach :)
)

Offline Szorstki

"Just 2k" 15.07.2006 Rzeszów
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 16, 2006, 06:31:14 pm »
E tam lubie. Jak niemam co robic to pisze ;) . A gralem dawno temu :P . Niestety tak to jest jak co tydzien sie wyjezdza a nawet czesciej. No ale moze wezme sobie na wioche figsy to se z Jackiem pogierze.
img]http://hidentity.org/hid/PL834195.gif[/img]

Offline war2bone

"Just 2k" 15.07.2006 Rzeszów
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 17, 2006, 08:21:07 am »
spox nastepny za 3-4 tyg teraz tylko podajcie termin kiedy w lublinie jest :D
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
"Just 2k" 15.07.2006 Rzeszów
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 18, 2006, 01:49:45 pm »
Ja tam byłem, widziałem i słyszałem, że straszne wulgaryzmy leciały! :o

Offline Bonczek

"Just 2k" 15.07.2006 Rzeszów
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 18, 2006, 05:12:18 pm »
Cytat: "Lesthad"
Niedlugo zamieszcze wam tu zdjecia , turniej byl gites ! Bardziej udane bitwy w moim battlowym zyciu :P


Coś Ci nie wychodzi to zamieszczanie fotek :D
quote="krecik_77"]Przyuważ plewo_warzywna_Murmi, iż ten felerny młodzian na masterze był 29. , podczas gdy Ty pieliłeś grządki na ostatnim stole :P[/quote]

Krucjata przeciw powergejom!

Offline Lesthad

"Just 2k" 15.07.2006 Rzeszów
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 18, 2006, 05:35:16 pm »
Jakbys mial zamiescic 200 mega na necie to tez by ci nie wychodzilo :D
Ok podzielilem pliki na jakies mniejsze i zamieszczam na jakis server :P mysle ze do jutra powinny sie uploadowac

EDIT:
http://rapidshare.de/files/26195810/fotki.rar.html - prosze oto zdjecia dla was :D filmy wszsytkie zajmuja 162 mega wiec troche bedzie :P
img]http://ieet.org/images/god-made-me.jpg[/img]

Offline krecik_77

"Just 2k" 15.07.2006 Rzeszów
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 19, 2006, 03:37:10 pm »
Z racji, iz ww link jest ch...wy z powodu limitu transferu podaje inny, ode mnie z serwa

http://walecznych.net/krecik/fotyrzeszow

re up: pstrykaj z lampą na drugi raz ;)
Rzeczą królów jest chwała, a nie długi żywot"

Offline DZIK

"Just 2k" 15.07.2006 Rzeszów
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 19, 2006, 08:17:03 pm »
rispekt
a kamieniu siedzi skink
         He can do everything
      Cumplidos solamente si somos campeones

 

anything