Autor Wątek: Pytanie  (Przeczytany 8500 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dracon2

Pytanie
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 14, 2003, 08:12:19 pm »
Szlachta polska jeszcze OK
Ale II wojna NIGDY, co to by było same steam tanki i gyrocoptery :)

Offline skolo

Pytanie
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 15, 2003, 09:31:38 pm »
ja bym na szlachte polska przystawal.
WW2 odpada, ale jakby sie zawziac to mozna by sklecic niezly setting, ktory bylby jednoczesnie smieszny, ciekawy i oryginalny. Moze jakis temacik osobny?

Offline NemoOne

Re: Pytanie
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 03, 2003, 04:45:17 pm »
Cytat: "warmer"
Mam pytanie:
-skąd można brać pewne figurki do Mordheima?Chodzi mi o Krasnoludy itp.
-można brać z WHFB?
-jak np.do WHFB nie ma figurki o danej nazwie to można walnąć inną bybeby z tej samej rasy itp?
-co to są te Mousillon,Arabia - Khemri?

Niektóre figurki mozesz tylko zamowic ze sklepu GW, i sprowadzic z Anglii.
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline Vatt'ghern

Pytanie
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 10, 2003, 02:03:46 pm »
sadze, ze rzecz powinna sie dziac w swiecie warhammera na takich zasadach, jak np odkrycie nowego swiata przez marco colombo, rzadzaca w kislevie caryce katarzyne, ogolny klimat tilei, estali, bretoni i imperium. ten swiat az sie prosi o bezczelna przerobke typu Rzeczpospolita Obojga Narodow czy sam tylko klimat dzikich pol. jak ktos sie lubi bawic to moze nawtykac postaci quasihistorycznych, typu Ladislaus Jogaiło, Temujin, jakis zakon rycerzy z bialym krzyzem na czarnym tle czy inne takie.

WW2? dzizas! co za smieszny pomysl!

Offline Dracon2

Pytanie
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 10, 2003, 02:47:57 pm »
mnie to trochę polsko-rosja (Kislev) przypomina sytuacje po Napoleonie kiedy byliśmy państwem o zwierzchnictwie rusków (bo byliśmy autonomią)

Offline skolo

Pytanie
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 12, 2003, 09:44:37 pm »
Cytat: "Vatt'ghern"
sadze, ze rzecz powinna sie dziac w swiecie warhammera na takich zasadach, jak np odkrycie nowego swiata przez marco colombo


jak juz wszyscy wiemy to nie marco colombo odkryl lustrie tylko pink-pong zhe-dong albo jakis podobny, maly czarny i skosnooki ;)

Offline Nilgar

Pytanie
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 13, 2003, 07:35:33 am »
Cytat: "skolo"
Cytat: "Vatt'ghern"
sadze, ze rzecz powinna sie dziac w swiecie warhammera na takich zasadach, jak np odkrycie nowego swiata przez marco colombo


jak juz wszyscy wiemy to nie marco colombo odkryl lustrie tylko pink-pong zhe-dong albo jakis podobny, maly czarny i skosnooki ;)

To trochę nie na temat ale wiemy, że ani jeden ani drugi nie byli tam pierwsi  :wink:

Offline drachenfeles

Pytanie
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 13, 2003, 08:12:12 am »
właśnie lustrię, jak i cały nowy świat odkrył eryk rudorbody banita z norski.

Offline Nilgar

Pytanie
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 13, 2003, 09:16:11 am »
Cytat: "drachenfeles"
właśnie lustrię, jak i cały nowy świat odkrył eryk rudorbody banita z norski.

Aha, a ja myślałem, że Bel-Shaanar zbudował tam Cytadelę, kiedy przodkowie Eryka nie zeszli jeszcze z drzew  :(

Offline Dracon2

Pytanie
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 13, 2003, 08:28:57 pm »
Wcale że nie, lizardzi i old ones odkryli Lustrie i zdobyli Albion :P

Offline skolo

Pytanie
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 13, 2003, 09:41:11 pm »
tak czy owak - zabieram sie za napisanie kilku band, scenariuszy, zasad itp do Mordheim Chin. Nie no  - zartuje. Powaznie natomiast zabralem sie za tlumaczenia Mousillonu oraz stworzenie bandy skośnookich, i takiego klimatu. Bardzo mnie zajarcowal

Offline drachenfeles

Pytanie
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 13, 2003, 09:52:31 pm »
Cytuj

Aha, a ja myślałem, że Bel-Shaanar zbudował tam Cytadelę, kiedy przodkowie Eryka nie zeszli jeszcze z drzew


To było tak dawno, że nawet elfy o tym nie wiedzą, zresztą wolą niepamiętać od kogo nauczyli się żeglugi.

Offline Nilgar

Pytanie
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 14, 2003, 09:16:30 am »
Cytat: "drachenfeles"
Cytuj

Aha, a ja myślałem, że Bel-Shaanar zbudował tam Cytadelę, kiedy przodkowie Eryka nie zeszli jeszcze z drzew


To było tak dawno, że nawet elfy o tym nie wiedzą, zresztą wolą niepamiętać od kogo nauczyli się żeglugi.


Wiedzą, wiedzą - choć z tą nauką żeglugi to nasze "wspomniena" rzeczywiście mogą się różnić  :wink:

Offline drachenfeles

Pytanie
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 14, 2003, 12:04:46 pm »
niech będzie

Offline Dracon2

Pytanie
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 14, 2003, 09:25:58 pm »
Pewnie jak zwykle to my (Old One's) daliśmy wam te wszystkie zdolności, tak jak to było z magią.

 

anything