trawa

Autor Wątek: O Kaworu  (Przeczytany 30876 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zeromus

O Kaworu
« Odpowiedź #105 dnia: Listopad 10, 2007, 12:04:38 pm »
Zależność była przynajmniej jedna-Tabris.Od Seel miał pełne dane o Evach,pilotach i Nervie.zakładam też  ze obejrzał nagrania z walk z poprzednimi aniołami[takie nagrania istniały-widać to w jednym z odcinków.Nie było tylko nagrania starcia z Iruelem-Gendo je zniszczył].Przypominam ze pierwotnie Tabris chciał zabić resztę pilotów i połączać się z Adamem-dopiero na miejscu zmienił zdanie.
Jeśli Tabris mógł pomyśleć o zebraniu danych przed akcją to reszta aniołów też mogła[niektóre należy wykluczyć np.Gaghiel raczej nie miał możliwości zebrania danych].
A Arael mógł po prostu ukryć swoje ATF tak jak zrobił to Leliel.
Po raz drygi powtarzam: nie twierdze ze wszystkie ataki były zależne-bo nie były,tylko zwracam uwagę na możliwość tego ze niektóre anioły mogły zdobyć pewne informacje przed swoim uderzeniem[Ramiel to mój główny podejrzany].W końcu anioły były inteligentne a nawet głupek by się domyślił ze dobrze było by coś wiedzieć o wrogu.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline @

O Kaworu
« Odpowiedź #106 dnia: Listopad 10, 2007, 01:54:01 pm »
Tabris zebrał być może informacje ale zrobił to w typowo ludzki sposób dzięki umysłowi. Natomiast nie widzę, żeby reszta aniołów nie popełniała błędów przeciwników, ponieważ mieliby niby obserwować walkę/obejrzeć wideo [lol :D].

 

anything