Autor Wątek: Najlepszy album XIII  (Przeczytany 15502 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Najlepszy album XIII
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 08, 2006, 10:00:28 am »
Cytat: "Marius Magnus"

"The first volume of XIII will be available at comic book retailers and bookstores everywhere in June, 2006. The second volume is planned for October."

Jeden tom na 4 miesiące. To 14 tom będzie kiedy? Czerwiec 2010? :roll:

EDIT: Kolega Timof mnie uświadomił.
Dwa tomy w jednym będzie i raz na kwartał, więc do #14 dojdą szybciej niż przepowiadałem. Kajam się.

Offline rado123s

Rado
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 15, 2006, 08:50:46 am »
Dyskusje nad wznowieniem serii trwają i walczą o to dwa wydawnictwa. To że komiks się jeszcze nie pojawił to wina chytrych żabojadów którzy chcą wznowienia całej serii.

Offline Death

Najlepszy album XIII
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 11, 2007, 08:45:47 pm »
No tak...dopiero teraz-po raz pierwszy-przeczytałem te wspaniała serie. Wiem. Szybki jestem :D  Wszystkie albumy przeczytałem w jeden dzień. Tempo akcji jest niesamowie, kolejne tomy "połyka" się a nie czyta ;)
Najlepszy tom to oczywiście "EL CASCADOR". Niestety twórca tematu nie umieścił "Kaskadora" w ankiecie, wiec zagłosowałem na "Trzy srebrne zagarki". Niesamowite są okładki, szczególnie przypadła mi do gustu ta ośnieżona- "Tam dokąd zmierza indianin". Wiele bym dał, aby obraz ten zdobił moją ściane... Dodam jeszcze, że serią zainteresowałem się dlatego, że spodobał mi sie tytuł tomu 3: "Wszystkie łzy piekła"-naprawde zabójczy tytuł, zaj...... okładka i świeta fabuła. Zaprawde powiadam Wam: XIII Van Hamme'a i Vance'a to mistrzostwo świata!
"Wszystkie łzy piekła"-niesamowity tytuł 8)

Offline Death

Najlepszy album XIII
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 27, 2007, 04:28:33 pm »

Offline keram

Najlepszy album XIII
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 03, 2007, 09:13:39 am »
Nie znam francuskiego, ale odwiedziłem stronę wyd. Dargaud i zdaje się że  jest tam coś o ekranizacji XIII w 2008 r.

Czy wiecie coś o tym?

Offline raj666

Najlepszy album XIII
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 03, 2007, 03:50:16 pm »
Faktycznie pisza tam cos o ekranizacji ale bez zadnych szczegolow wiec trudno mi cos powiedziec czy oceniac szanse na ekranizacje.To tylko jednozdaniowa notatka i pytanie o to jakich aktorow bysmy widzieli w rolach glownych. Plus pewnie budowanie napiecia przed wydaniem ostatniego albumu w serii(dwoch ostatnich w rzeczy samej) :)

Offline Nikolas

Najlepszy album XIII
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 03, 2007, 05:10:01 pm »
Cytuj
http://allegro.pl/item169128785_wyprzedaz_komiksy_xiii_po_3_zl_cala_seria.html
Ciężko się nie skusić Wink Very Happy Laughing Cool


A ja znalazłem w hipermarkecie ( Leclerc ) trochę tomów trzynastki, niestety niekompletne...

kosztowały 1 zł 99 gr za tom xD
ogi nie ma nogi : (

Offline graves

Najlepszy album XIII
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 03, 2007, 05:40:00 pm »
Cytat: "Nikolas"
A ja znalazłem w hipermarkecie ( Leclerc ) trochę tomów trzynastki, niestety niekompletne...

kosztowały 1 zł 99 gr za tom xD

Rany boskie :shock: To jaki ten Siedmioróg strzelił nakład :?: Czy tam pracował ktoś z głową :?:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline turucorp

Najlepszy album XIII
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 03, 2007, 06:15:07 pm »
Cytat: "graves"
Czy tam pracował ktoś z głową :?:

no pracowal, Przemek Wrobel, ale jak zobaczyl co sie dzieje to zalozyl Mandragore ;)

Offline andruth

Najlepszy album XIII
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 04, 2007, 12:50:06 pm »
Cytuj
Rany boskie  To jaki ten Siedmioróg strzelił nakład  Czy tam pracował ktoś z głową



Najdziwniejsze jest to że te nakłady wcale nie były jakieś monstrualne.
Co do XIII to nie wiem, ale Blacksad miał po 5 tysięcy obie cześci.Gdzieś czytałem o tym, może to nawet Wróbel mówił, że szef Siedmiorogu miał bardzo dobre układy z Francuzami i oni mu to po kosztach drukowali.
Więc to sie po prostu musiało ( jak wszystko zresztą ) słabo sprzedawać.

Offline borg007

Najlepszy album XIII
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 05, 2007, 10:47:23 pm »
lekki oftop ale wejdzcie na strone les Editions Dargaud, a później na http://www.lanneexiii.com/

ech można tylko pomarzyć ...
 man's got to know his limitations !

Offline kingquest

Najlepszy album XIII
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 29, 2007, 10:44:53 am »
W ramach nadrabiania zaległości, kupiłem sobie pierwsze 12 tomów.
Na razie jestem po lekturze 4-ech pierwszych.
Po prostu coś niesamowitego. Jeszcze nigdy nie czytałem czegoś równie nieprzewidywalnego. Tylu zwrotów akcji nie ma chyba w żadnym innym komiksie. Chyba sam Van Hamme się pogubił. Mam nadzieję, że dalej będzie równie dobrze. Toż to jeden z lepszych komiksów sensacyjnych jakie czytałem.
A ile tomów jest zaplanowanych? Czy seria jest dalej kontynuowana we Francji ? Słyszałem, że w Polsce prawa do tego komiksu przejął Egmont ?

Offline raj666

Najlepszy album XIII
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 29, 2007, 04:06:37 pm »
Komiks rzeczywiscie niezly i trzyma poziom niemal do konca, zwalnia gdzies tak w okolicach secret defence/lachez les chiens niestety i ma sie skonczyc na osiemnastym albumie ktory rysuje Vance i jeszcze jednym albumie rysowanym przez Moebiusa.