trawa

Autor Wątek: Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.  (Przeczytany 43991 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hamtaro666

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #225 dnia: Lipiec 04, 2007, 12:29:16 pm »
Oki oki macie rację - just kidding, po prostu muszę bronić czci mojej ukochanej Asuki - wybranki mego serca ;)

Offline obik

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #226 dnia: Lipiec 04, 2007, 06:17:17 pm »
Cytat: "Hamtaro666"
Oki oki macie rację - just kidding, po prostu muszę bronić czci mojej ukochanej Asuki - wybranki mego serca ;)

ostatnio mi się to znudziło bo zauważyłem że nie ma rezultatów ale i tak ją bardziej lubie niż Rei ^^ ale Rei spoko jak na klona jest udana  ;)

Offline Hamtaro666

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #227 dnia: Lipiec 04, 2007, 06:56:56 pm »
Nie myślcie, że się podlizuję, ale z całego Evangeliona jedno z największych wrażeń na mnie zrobił monolog Rei z 14 odcinka około 10 minuty od rozpoczęcia z pamiętnym słowami
Czerwony to kolor, którego nienawidzę
To była czysta Poezja

Offline Frey Ikari

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #228 dnia: Lipiec 04, 2007, 07:08:13 pm »
Cytuj
szyszki spieszą z szyszkowym hugiem, takich nieuleczalnych romantyków trzeba przytulać raz na jakiś czas, czo też z przyjemnością czynię. <hug-hug, taki delikatny, w stylu Rei>

Dzięki, nawet ktoś taki jak ja może zarobić na huga. ;)  No ale co na to niejaki Knurek, mam nadzieję że nie robi przeciwko mnie teraz obrządków Voodoo. :?
Cytuj
Akurat Rei jest bardzo silną postacią tyle że nie widać tego na pierwszy rzut oka. Niewielu by wytrzymało to co ona musiała przeżywać.

A z Asuką odwrotnie mam na myśli jej psychiczną słabość.
Cytuj
Czerwony to kolor, którego nienawidzę

Mam wrażenie że za bardzo potraktowałeś te słowa jako skierowane do Asuki...

Offline Hamtaro666

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #229 dnia: Lipiec 04, 2007, 07:25:48 pm »
Cytat: "Frey Ikari"

Cytuj
Akurat Rei jest bardzo silną postacią tyle że nie widać tego na pierwszy rzut oka. Niewielu by wytrzymało to co ona musiała przeżywać.

A z Asuką odwrotnie mam na myśli jej psychiczną słabość



Nie jest sztuką nie mieć słabości - sztuką jest je pokonywać, co Asuka robi w wielkim stylu
Cytuj
Czerwony to kolor, którego nienawidzę

Cytuj
Mam wrażenie że za bardzo potraktowałeś te słowa jako skierowane do Asuki...


Niestety mylisz się - moim zdaniem w tym wypadku czerwień symbolizuje krew, zagrożenie i ogólnie pojętą agresję, aczkolwiek monopolu na interpretację nie mam i dopuszczam inną.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #230 dnia: Lipiec 04, 2007, 09:00:03 pm »
Frey, normalnie kocham Cię jeszcze bardziej, wiesz, że ja zawsze klientom mówię, że mam nadzieję, zę nie będą na mnie robić obrządków voodoo, kiedy ksążka nie przyjdzie? :D

poza tym każdy człowiek zasługuje na hug. tylko nie wszyscy potrafią okazac, żę tego potrzebują, taka panna A. na ten przykład.

a z tym czerwonym to troszki nadinterpretacja, może po prostu Rei mówiła, że rudych (red!) nie lubi, bo rude fałszywe? :P (tak tak, wiem, nie krzyczcie, ale mi się głupio skojarzyło)
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Pelios

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #231 dnia: Lipiec 05, 2007, 04:13:14 pm »
W każdym razie gdy Rei mówiła o czerwieni, z pewnością nie miała na myśli Asuki :P. Ona była w stosunku do niej obojętna. Poprostu przepuszczała jej wszystkie "uwagi" koło uszu nie reagując w żaden sposób. Nawet jakby chciała nie potrafiłaby zareagować w żaden żywiołowy sposób. Musiałaby się tego wpierw nauczyć, tak jak płaczu.
Ja ze swojej strony bardziej lubię Rei, szczególnie wkurza mnie to nabrzmiałe ego Asuki. Jednak ze względu na jej przeżycia i ogólną mentalność w pełni ją usprawiedliwiam. Mimo wszystko ją lubię, choć bywa wkurzająca ;].
n order to gain anything one must sacrifice something of the same value - Rule of Aquivalent Trade(Fullmetal Alchemist)

Offline Dreadorus Maximus

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #232 dnia: Lipiec 05, 2007, 04:57:16 pm »
Ej, ona po prostu nie lubi czerwonego, tak jak nie lubi zachodów słońca. Nie trzeba tego łączyć od razu z Asuką. Bardziej już z krwią, czy wspomnianym zachodem słońca.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Frey Ikari

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #233 dnia: Lipiec 05, 2007, 07:03:07 pm »
Cytuj
Nie jest sztuką nie mieć słabości - sztuką jest je pokonywać, co Asuka robi w wielkim stylu

Wybacz ale czasami sam się zastanawiam nad tym czy ty się zastanawiasz nad tym co piszesz. :? Co jak co, ale nie mieć słabości to znaczy być bogiem... Człowiek ma życie po to by walczyć z niedoskonałościami, jednym się udaje innym nie, przypadek Asuki jest można by napisać potwierdzeniem przypuszczeń że samemu bez wsparcia nie dasz rady z nimi wygrać.
Cytuj
Niestety mylisz się - moim zdaniem w tym wypadku czerwień symbolizuje krew, zagrożenie i ogólnie pojętą agresję, aczkolwiek monopolu na interpretację nie mam i dopuszczam inną.

A tak tylko sobie pomyślałem że może ci o to chodzić bo jesteś fanem Asuki i pogrubiłeś ten kawałek a ona ma suita w tym kolorze.

Offline Hamtaro666

Którą postać lubisz najbardziej i uzasadnij dlaczego.
« Odpowiedź #234 dnia: Lipiec 06, 2007, 02:56:46 pm »
Cytat: "Frey Ikari"
Cytuj
Nie jest sztuką nie mieć słabości - sztuką jest je pokonywać, co Asuka robi w wielkim stylu

Wybacz ale czasami sam się zastanawiam nad tym czy ty się zastanawiasz nad tym co piszesz. :? Co jak co, ale nie mieć słabości to znaczy być bogiem... Człowiek ma życie po to by walczyć z niedoskonałościami, jednym się udaje innym nie, przypadek Asuki jest można by napisać potwierdzeniem przypuszczeń że samemu bez wsparcia nie dasz rady z nimi wygrać.
Cytuj
Niestety mylisz się - moim zdaniem w tym wypadku czerwień symbolizuje krew, zagrożenie i ogólnie pojętą agresję, aczkolwiek monopolu na interpretację nie mam i dopuszczam inną.

A tak tylko sobie pomyślałem że może ci o to chodzić bo jesteś fanem Asuki i pogrubiłeś ten kawałek a ona ma suita w tym kolorze.


Możesz uzasadnić Swą wypowiedź, bo mi się wydaję, że absolutnie myślę nad tym co mówię, a mówię to co czuję - wybacz, ale to Ty trochę bełkoczesz bez sensu - bez urazy

 

anything