trawa

Autor Wątek: Kaji Ryoji  (Przeczytany 19891 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ryba

Kaji Ryoji
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 27, 2006, 06:19:18 pm »
Nie wszyscy. A Pen Pen to co?? A inni ludzie to co??

Ps. Nie pisałem ortograficznie bo byłem na systemie bez polskiej strony klaiwatury  ;)

Offline Dreadorus Maximus

Kaji Ryoji
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 27, 2006, 06:37:34 pm »
Nie chcę kolejnego offtopa. Rei, Shin i Asuka mają swoje tematy, w których poruszono ich zryte umysły. Misato sama się przyznaje (25 odcinek, End), Ritsuko jest chorobliwie zazdrosna o akwarium pełne klonów, Gendo jest skrzywiony na sumieniu, Maya jest zbyt wrażliwa, Kaji zbyt ambitny (identycznie jak stary Katsuragi), Touji wpada w deprechę, gdy się dowiaduje, że będzie pilotem.

A Kaworu dobiera się do Shina.

No, ale wracamy do Kajiego. Jeśli chcecie, to załóżcie temat "Zryte umysły bohaterów".

;)

ps. Klawiatura klawiaturą, ale do "ch" i "h" to nie potrzeba chyba jakiejś większej filozofii. Wiesz przecież, że Ciebie nie ścigam za brak polskich ogonków. :)
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Ryba

Kaji Ryoji
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 27, 2006, 06:48:45 pm »
Bohaterzy to moja pięta Achillesowa, to jedyne słowo. Może zrób osobny temat o Zrytych umysłach, będzie ciekawy.
PS. Nie wiedziałem, że mnie nie ścigasz za ogonki  :shock: . No ale ok, dzięki za wyrozumiałość :D  

Offline Tweenk

Kaji Ryoji
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 27, 2006, 07:17:20 pm »
Gendo, oprócz bycia skrzywionym na sumieniu (cokolwiek by to miało znaczyć), tworzy sobie nieśmiertleny substytut swojej żony - Rei, przedkładając ją nad swojego syna i Ritsuko. Widzę tu pewne podobieństwo do przypadku matki Asuki.

Właściwie Kaji jest tak skonstruowany, że ciężko o nim cokolwiek powiedzieć :)
Siła to ostateczność, do której uciekają się nieudolni"

Offline Anunia

Kaji Ryoji
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 28, 2006, 08:48:52 pm »
Kaji jest bardzo w porzątku. Ma wyznaczony cel: "chciałem żeby poznanie prawdy o drugim uderzeniu było pokutą za to, co zrobiłem swojemu bratu" i "nie chciałem żeby znów doszło do tego, że giną dzieciaki jak mój brat". odnosi się to do śmierci brata Kajiego po drugim uderzeniu. Kaji nigdy nie wybaczył sobie że żeby uratować swoją skórę "nieświadomie" zabił brata. Pomaga Shinjiemu w odkryciu prawdy która jest tak bardzo ważna w świecie nge. Nie boi się śmierci, zawsze trzyma klasę i potrafi przemówić Asuce do rozsądku co jest w dużej mierze bardzo trudne. LUBIĘ TEGO GOŚCIA  ;)

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Kaji Ryoji
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 28, 2006, 09:37:35 pm »
No kolo wybuja się na tle świrnętych Japońców (i Niemki ;) )- własnie jakimś normalnym podejściem do życia i za to jest jedyną postacią z którą mogę się- w pewnym stopniu, oczywiście- utożsamić.


Bo Rei to współczuję- wychowywać tak kogoś i to jeszcze w takim pokoju...
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Dreadorus Maximus

Kaji Ryoji
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 29, 2006, 12:20:11 pm »
Kwestie formalne:

-Anunia, w wywodach opieramy sie na anime, nie na mandze. ;)
-Ion Tichy, nie Niemki, tylko pół Amerykanki, ćwierć Japonki i ćwierć Niemki w jednym ;)
-I szybko zmień to Ray na Rei, zanim Cię ukamienują ;)
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Kaji Ryoji
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 29, 2006, 01:01:33 pm »
Zmieniłem ^^

IJon, IJon...
I nie dziel flaków na żywej Asuce! ;) A serio- mój błąd. Ale tak napisałem, bo jednak w Szwabii się wychowała.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Ryba

Kaji Ryoji
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 30, 2006, 10:08:17 pm »
Cytat: "Ijon Tichy"
. Ale tak napisałem, bo jednak w Szwabii się wychowała.


Hmm. U niemców znaczy się??  :lol:

Nie powinniśmi tak mówić niemcy są nawiet mili  ;) A to też wkońcu sąsiedzi.

Offline Dreadorus Maximus

Kaji Ryoji
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 30, 2006, 10:18:27 pm »
Szwabia to region geograficzny w Niemczech. A gdzie dokładnie Asuka przebywała nie wiadomo, albo w Berlinie, albo w Hamburgu, bo tam są agendy NERVu.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Tweenk

Kaji Ryoji
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 06, 2006, 02:40:28 pm »
Cytat: "Dreadorus Maximus"
w wywodach opieramy sie na anime, nie na mandze. ;)

Daj spokój, manga jest trochę inna, ale NGE to nie Biblia czy Koran :)
Siła to ostateczność, do której uciekają się nieudolni"

Offline Dreadorus Maximus

Kaji Ryoji
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 06, 2006, 05:19:52 pm »
W analizie NGE opieramy się na zasadzie sola scriptura biorąc serię za kanon. Koniec kwestii.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline czreq

Kaji Ryoji
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 06, 2006, 09:46:49 pm »
Hmm mój pierwszy post na tym forum ;)

Kaji jako jedyny z bohaterów ma zdrowy światopogląd i podejście do życia. Zawsze się usmiecha, jest wesoły, nawet w "pracy". Ba... nawet swoja śmierć przyjmuje z dobrym samopoczuciem i uśmiechem na twarzy. I wydaje się że rozumie ludzi. Jest chyba jedynym bohaterem który (takie odniosłem wrażenie) potrafi pogadać normalnie z Shinjim i który dla Shinjego stanowi jakiś wzór (w pewnym sensie) do naśladowania. Za to go lubię ;)

Pzdr.

Offline sivy

Kaji Ryoji
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 09, 2006, 05:39:54 pm »
Imo Kaji jest najlepsza postacia w tej serii, moze na poczatku nie widac czego pragnie, ale wraz z rozwojem fabuly wychodzi o co mu chodzi. ta postac wywarla zbyt duzy wplyw na moja psychike wiec sie ogranicze do tego co napisalem bo moge dlugo pisac ;]
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

Offline obik

Kaji Ryoji
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 21, 2007, 07:34:30 pm »
hmm od kiedy Kaji ma brata ??? czy ja coś przeoczyłem czy co??  ;)

 

anything