Autor Wątek: Uwagi na temat forum - druga odsłona  (Przeczytany 116046 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bąbielek

Odp: Uwagi na temat forum - druga odsłona
« Odpowiedź #435 dnia: Październik 29, 2008, 05:21:30 pm »
I nie zobaczysz. W takiej formule to forum jest prowadzone od 6 lat i jest właściwie jedynym forum komiksowym w Polsce z taką ilością wpisów. Wniosek wysnuj sobie sam.

Protestuję! Forum Produktu ma więcej postów a jest trzy lata młodsze, lol. :D

Klick me up, klick me down.

godai

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - druga odsłona
« Odpowiedź #436 dnia: Październik 29, 2008, 06:12:32 pm »
Z "taką ilością" nie znaczy "z większą". Forum Produktu nie ma "takiej ilości", ma więcej. Milcz i się nie odzywaj, jak nie umisz czytać ze zrozumieniem!

Offline Robweiller

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 640
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pan Pirat
    • Kolorowe Zeszyty
Odp: Uwagi na temat forum - druga odsłona
« Odpowiedź #437 dnia: Październik 29, 2008, 09:18:16 pm »
I nie zobaczysz. W takiej formule to forum jest prowadzone od 6 lat i jest właściwie jedynym forum komiksowym w Polsce z taką ilością wpisów. Wniosek wysnuj sobie sam.

Szczerze mówiąc, to próbuję wyciągnąć z powyższej przesłanki jakikolwiek wniosek - no i nie potrafię. Bummer.

Offline Witz Worx

Odp: Uwagi na temat forum - druga odsłona
« Odpowiedź #438 dnia: Październik 30, 2008, 07:19:56 pm »
Zbieram podpisy pod otwartym wnioskiem do zarządzających portalem Gildia.pl o odwołanie z funkcji moderatora usera o nicku "wilk". Wniosek swój uzasadniam ustawicznym łamaniem przez wymienioną osobę prawa innych użytkowników Forum Gildii komiksu do prowadzenia swobodnej dyskusji i wymiany myśli oraz naginaniem regulaminu w imię swoich partykularnych celów a nie - jak to jest przedstawiane - dla dobra i sprawnego funkcjonowania Forum . Zakładam, że Forum istnieje przede wszystkim dla nas - jego uzytkowników a moderatorzy stoją na straży porządku. W tym wypadku pewna równowaga została świadomie i z premedytacją zachwiana a zdobyte uprawnienia użyte być może w dobrych intencjach, ale ze złym skutkiem.
Wszystkie zainteresowane osoby prosze o dopisanie się do listy.
1. Witz Worx
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2008, 08:11:21 pm wysłana przez Witz Worx »

Maciejaszek

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - druga odsłona
« Odpowiedź #439 dnia: Październik 30, 2008, 08:04:40 pm »
Ja postuluję wpisywanie miast
i stawianie świeczek.

['] Lublin

Offline Witz Worx

Odp: Uwagi na temat forum - druga odsłona
« Odpowiedź #440 dnia: Październik 30, 2008, 08:13:28 pm »
Ja postuluję wpisywanie miast
i stawianie świeczek.

['] Lublin

co za niepowazne podejście do jakże ważkiego tematu. Za robienie sobie jaj z powaznych tematów tez można zostac wyciętym z rzeczywistości. pamiętaj.

Gilbaert

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - druga odsłona
« Odpowiedź #441 dnia: Październik 30, 2008, 08:29:52 pm »
zaraz przyjdzie wilk i to wytnie bo to NIE NA TEMAT!
ten temat jest o funkcjonowaniu forum, a nie o składaniu wniosków tudzież pracy moderatorów!
OFFTOP WON!

Offline Witz Worx

Odp: Uwagi na temat forum - druga odsłona
« Odpowiedź #442 dnia: Październik 30, 2008, 08:36:00 pm »
zaraz przyjdzie wilk i to wytnie bo to NIE NA TEMAT!
ten temat jest o funkcjonowaniu forum, a nie o składaniu wniosków tudzież pracy moderatorów!
OFFTOP WON!

Wtedy zrobimy liste mniej jawną i mniemam , ze będzie na niej wiecej osób niż teraz  - bo kazdy się boi  i napiszemy jak to nieraz moderator wilk radzi do - administracji:):

tamten temat otworzę gdy uznam, że paru osobom odechciało się spamowania. Alternatywą dla zamknięcia było wlepienie paru ostrzeżeń czego oczywiście nie chciałem robić. Kasacja postów nie przyniosła efektu. Skargi możecie składać do administracji.

Ten temat służy do pisania o kłopotach na forum z dostępnością tematów, problemami wynikającymi ze zmiany silnika forum itd. Takie były założenia.
Ocenianie moderacji i moderatorów do tego nie należy. Od bardzo dawna od tego jest pw.

Akurat sprawa jest publiczna i dotyczy wszystkich uzytkowników. Nie znosze spiskowania, uwazam, że sam rzeczony moderator tez powinien o tym wniosku wiedzieć. Oczywiście po wycięciu, jesli będzie taka wola większości wykorzytamy inne drogi. Jesli okaze się że to moja pojedyńcza inicjatywa, rzeczywiście post zasługuje na wykasowanie, ja zreszta mogę byc tez wykasowany, na dowód represji:) jakoś w obecnej chwili nie przywiązuje większej wagi do swojej obecności tutaj , choc liczę, że to się zmieni
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2008, 08:50:21 pm wysłana przez Witz Worx »

Offline graves

Odp: Uwagi na temat forum - druga odsłona
« Odpowiedź #443 dnia: Październik 30, 2008, 09:02:04 pm »
Zbieram podpisy pod otwartym wnioskiem do zarządzających portalem Gildia.pl o odwołanie z funkcji moderatora usera o nicku "wilk". Wniosek swój uzasadniam ustawicznym łamaniem przez wymienioną osobę prawa innych użytkowników Forum Gildii komiksu do prowadzenia swobodnej dyskusji i wymiany myśli oraz naginaniem regulaminu w imię swoich partykularnych celów a nie - jak to jest przedstawiane - dla dobra i sprawnego funkcjonowania Forum . Zakładam, że Forum istnieje przede wszystkim dla nas - jego uzytkowników a moderatorzy stoją na straży porządku. W tym wypadku pewna równowaga została świadomie i z premedytacją zachwiana a zdobyte uprawnienia użyte być może w dobrych intencjach, ale ze złym skutkiem.
Wszystkie zainteresowane osoby prosze o dopisanie się do listy.
1. Witz Worx
Odrzucam jako niezasadne.

pozdrawiam
Koordynator Forum Gildia.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Witz Worx

Odp: Uwagi na temat forum - druga odsłona
« Odpowiedź #444 dnia: Październik 30, 2008, 09:03:10 pm »
Odrzucam jako niezasadne.

pozdrawiam
Koordynator Forum Gildia.

I żadnych represji? Zielonej lampki ani żółtego ludzika czy rózowej czapeczki?
jednoosobowa petycja rzeczywiście do niczego się nie nadaje.

« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2008, 09:06:58 pm wysłana przez Witz Worx »

Offline Robweiller

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 640
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pan Pirat
    • Kolorowe Zeszyty
Odp: Uwagi na temat forum - druga odsłona
« Odpowiedź #445 dnia: Październik 30, 2008, 09:17:24 pm »
Zawsze możemy oficjalnie zbojkotować to forum.

Offline bąbielek

Odp: Uwagi na temat forum - druga odsłona
« Odpowiedź #446 dnia: Październik 30, 2008, 09:19:17 pm »
Ano. Jak Jaszczu (pozdrowienia!!!!).

edit: A to tydzień temu już dwa miesiące stuknęły od Jaszcza bojkotu. Restekpa i pozdrowienia!
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2008, 09:23:06 pm wysłana przez bąbielek »

Klick me up, klick me down.

Offline Witz Worx

Odp: Uwagi na temat forum - druga odsłona
« Odpowiedź #447 dnia: Październik 30, 2008, 09:32:09 pm »
Cóż, w tamtym okresie z rozpaczy po usunięciu tematu o polskich rysownikach próbowałem sam się usunąc z forum Gildii ale tylko mnie zawiesiło z możliwościa powrotu w kazdej chwili i ta opcja okazała sie wielce demoralizująca oraz skazała mnie na klęskę.

W tym sęk Rob - że TO FORUM JEST ŚWIETNE i nikt nie chce go bojkotować. No, jeśli już to z powodu pewnej nutki faszyzmu, która od czasu do czasu się tu pojawia:)
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2008, 09:35:43 pm wysłana przez Witz Worx »

Offline Robweiller

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 640
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pan Pirat
    • Kolorowe Zeszyty
Odp: Uwagi na temat forum - druga odsłona
« Odpowiedź #448 dnia: Październik 30, 2008, 09:50:28 pm »
Ano. Jak Jaszczu (pozdrowienia!!!!).

edit: A to tydzień temu już dwa miesiące stuknęły od Jaszcza bojkotu. Restekpa i pozdrowienia!

Jak dołączę się do bojkotu, to też będę dostawał respekta i pozdrowienia?

EDIT: A nie, zaraz, zapomniałem, przecież to ja sam jestem bojkotowany.

Offline bąbielek

Odp: Uwagi na temat forum - druga odsłona
« Odpowiedź #449 dnia: Październik 30, 2008, 10:16:04 pm »
Jak dołączę się do bojkotu, to też będę dostawał respekta i pozdrowienia?
No, ode mnie byś dostawał :).

Klick me up, klick me down.

 

anything