trawa

Autor Wątek: (Kto tu zagląda?) Team_Say:  (Przeczytany 392601 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gość1

  • Gość
(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« dnia: Lipiec 21, 2006, 12:50:00 pm »
to w Szczecinie sa kluby bitewne? xD ja tam tylko Feniksa kojarze, jesli o fantastyke chodzi =p

Offline Hang Man

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 21, 2006, 12:53:14 pm »
O Feniksie to nawet nie będe się wypowiadał. Ale jest Monolit. Mamy spotkania 2 razy w tygodniu, zapewniona salę, makiety itp. Może nie jest to szczyt marzeń, ale zawsze coś. ;)

A ty Coen ze Szczecina jesteś? :idea:
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

gość1

  • Gość
(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 21, 2006, 12:58:28 pm »
Cytat: "Hang Man"
A ty Coen ze Szczecina jesteś?


yo! widziales w innym miescie tak psychicznych ludzi jak ja? =D dokladnie to osiedle Kaliny =p

***

  • Gość
(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 21, 2006, 12:59:39 pm »
Hej, chcecie Teamspeakowe "Codzienne refleksje"? ;) Wszyscy mają tylko nie my...

Offline Hang Man

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 21, 2006, 01:05:00 pm »
@Coen:
A to klops... Kto by pomyślal, zawsze Szczecin uważałem za kompletne zadupie na którym chyba tylko ja normalny mieszkam ;)  Będzie trzeba kiedyś na piwko wyskoczyć!
@Norsefir:
Jasne, zawsze się taki temat przyda, bo niektóre gadki co na TS odchodzą to rzeczywiście spokojnie by sie do schiz załapaly!
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

gość1

  • Gość
(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 21, 2006, 01:07:40 pm »
Cytat: "Hang Man"
@Coen:
A to klops... Kto by pomyślal, zawsze Szczecin uważałem za kompletne zadupie na którym chyba tylko ja normalny mieszkam ;)  Będzie trzeba kiedyś na piwko wyskoczyć!


z tym jest problem, bo jestem abstynentem =D czasem tylko lampke wina wypije gdzies na walach =p

***

  • Gość
(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 21, 2006, 01:07:58 pm »
Chcecie to macie, jazda wolna, rozmowa kontrolowana 8)

Offline Hang Man

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 21, 2006, 01:14:47 pm »
Właśnie: jak wygląda sprawa z tym serwem? Bo tak jak bodajże Nors zauważyl, jest ok 40 polskich klanów w TC, ale tylko 3 polskie serwery. Po prostu kupuje się holenderskie lub niemieckie, taniej wychodzi i łącze lepsze. (wiem z doświadczenia bo jak z kumplami w ET zasuwaliśmy to właśnie niemiecki serwer kupowaliśmy.)
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

gość1

  • Gość
(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 21, 2006, 01:16:04 pm »
no to, zeby bylo zgodnie z tematem, napisze, kto tu zaglada =p

Coen - krotka charakterystyka:
red. GGK, mod tego forum i zarazem gosc, ktory ma nierowno pod sufitem =D znany z niestandardowych emotow, przeciagania samoglosek /vide TS podczas gry w CS`a/ i zbereznych kawalow /pozdrowienia dla Yurasa i Grzyba xD/. mieszkam w Szczecinie, o czym sie niedawno dowiedzial sie Hang Man, a o czym juz pare innych osob wie. mam talent do denerwowania ludzi /vide dziadek Gambit ^^/. a jak ktos oczekuje wiecej info, to zapraszam do profilu na stronie Gildii ^_^

Offline Hang Man

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 21, 2006, 01:29:46 pm »
Hang Man , Hang, Wisielec, wszystkie formy są dopuszczalne.  
Mieszkający w Szczecinie,  Cierpiący do października na nadmiar wolnego czasu :p

Kochający ET, TC:E, większość gier Blizzarda. Nałogowy papierowy roleplayowiec, gracz 40k.

Muzyka: ogólnie pełen przekrój (bez polskiego HH, techniawy i umcyk-umcyk) , z lekkim zgięciem na rockowo-metalowe klimaty.

Niegdyś zapalony plywak, teraz niestey bruszek rośnie  :lol:

Wkrótce (mam nadzieję) twardy gracz ASG. (Dżizaz ile to kosztuje...)
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Deytonus

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 21, 2006, 02:30:16 pm »
Deytonus, Deyty, Dey.
Redek ggk od ponad dwóch lat, mg w d&d od pół roku, twardy maniak asg(łojezu ile to kosztuje kiedy się nie ma stałych dochodów =D), fan drugiej wojny światowej, militariów w ogóle, zapalony historyk historii najnowszej.
Czyta: fantastyka, szczególnie sci-fi(Dick! Strugaccy i in.), z fantasy tylko Tolkien i młodzi polscy autorzy. Kocham dowodzić ludźmi na żywo-> tego nie da się z niczym porównać.
Nie interesuję się stereotypowymi męskimi hobby: piłką nożną czy samochodami. Sucks ass. Z muzyki głównie metal(poza black i death), userbary ukazują 70% z tego, co słucham.
Nałogowo oglądam south park  :o

Offline Girwan

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 21, 2006, 02:41:38 pm »
No widze, że powstał temat poznajmy się  :D

to i ja skrobne parę słówek, choć co poniektórzy mnie znają (niekoniecznie lubią  :p )

miejsce zamieszkaina: Gdańsk, z rodzinką na karku (żona i córka, pies i żółw - wszystko baby  :( )

zainteresowania:
- Fan Star Wars
- RPG, MG w SW, WH i jeszcze kilku innych systemach które prowadziłem lepiej lub gorzej
- fantastyka - książkowa i filmowa
- muzyka filmowa

nie piję, nie palę, to trzecie na "p" lubię :D
Z Gildią związany niecały rok, ale chyba (bez obrazy) najbardziej widoczny, choć mam nadzieję, ze jesteśmy na dobrej drodze do zmiany tego.

Pytania prywatne na pw, GG lub maila,

na ogłoszenia matrymonialane nie odpowiadam wiec coen się nie wysilaj  :D  :D  :D



gość1

  • Gość
(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 21, 2006, 02:45:44 pm »
@Girwan:
a po co od razu matrymonialne? =p najpierw Cie sprawdzic trzeba, czyli: pojemnosc ust, czy nie zgryztasz zebami i inne takie xD

Offline Girwan

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 21, 2006, 02:52:39 pm »
a do czego Ci pojemność ust?

hm ... nie ....  a  może? ..

nie nawet Tobie nie przyszłoby to do głowy  :D



***

  • Gość
(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 22, 2006, 12:10:58 am »
Macie te Lachony, bo nie wiem, czy wszyscy wchodzą na OT :)

 

anything