trawa

Autor Wątek: (Kto tu zagląda?) Team_Say:  (Przeczytany 392623 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dereq

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 22, 2006, 07:43:30 am »
yo!

 dereq z  kaszeb.

zajmuje sie rozbojnictwem
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline Deytonus

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 22, 2006, 11:01:44 pm »
Rozbójnika można znaleźć na giełdzie lub złomie, ale w drugim przypadku należy liczyć się z utrudnieniami w jego użytkowaniu  :p

Offline kort

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 24, 2006, 12:08:52 pm »
Lachony są spoko :D
Praca jest do bani :(

***

  • Gość
(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 24, 2006, 12:42:21 pm »
Gdzie ty pracujesz? :shock: Nie widziałem cię przez dwa dni. Miałem nawet podejrzenia, że wyjechałeś do jakiegoś obozu pracy we Włoszech ;)

Offline kort

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 24, 2006, 01:05:54 pm »
Nawet nie z chęci zysku, tylko raczej z chęci zrobienia ze sobą czegoś, co po roku przerwy od wszystkiego nakazałoby mi jakąś samokontrolę zatrudniłem się w IMPELU. Ochraniam obiekt o nazwie OBI (brzmi to dumnie, a jestem cieciem :D ). Tak czy inaczej pomoże mi to na uczelni potem, bo póki co to nie wiem jak się zmusić do odpowiedzialności :)

Offline Dr. Zoidberg

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 24, 2006, 01:08:29 pm »
Dr. Zoidberg też zagląda. Redaktor/darmozjad GGK, czasem coś załatwi, ogólnie prowadzi jednak wyłącznie szemrane interesy z zagranicą ;) Ten co krzywo biega...
topy wody pod kilem, ahoj!!!

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 25, 2006, 07:59:25 am »
Nie będę z gildii PC robił off-top'a więc napiszę tu ;)

Norsefir-> grrr, zemsta!!! Ja też w końcu jakieś fajne zdjęcie na Ciebie znajdę !! :P

Musley-> wróciłem na chwilkę, ale niedługo wracam do Poznania gdzie net będę miał w pracy tylko, a załatwianie w domu trochę potrwa (taaa, dołączyłem do radosnego grona płacących składki ubezpieczeniowe ;) )

ps. ktoś jeszcze z Poznania ? :)

Offline Ryba

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 25, 2006, 09:46:26 am »
Ja mieszkałem w Poznaniu. Od 4 miesiecy niestety juz nie mieszkam.
Jakby co to siemka, jestem Ryba.

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 25, 2006, 08:39:58 pm »
Cześć, jestem Musley. Dla odmiany - jestem piratem!
Cytat: "Wilk Stepowy"
Musley-> wróciłem na chwilkę, ale niedługo wracam do Poznania gdzie net będę miał w pracy tylko, a załatwianie w domu trochę potrwa (taaa, dołączyłem do radosnego grona płacących składki ubezpieczeniowe ;) )

Twoje zniknięcie było cokolwiek - niespodziewane!

***

  • Gość
(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 25, 2006, 10:20:30 pm »
Cytat: "Musley"
Twoje zniknięcie było cokolwiek - niespodziewane!

Nie inaczej! Ostatni raz rozmawiałem z nim gdzieś w lutym-marcu (był jeszcze śnieg), pamiętam :p Trzeba uprzedzać o dłuższej nieobecności, bo jak widać ludzie pamiętają o innych użytkownikach ;)

Musley :arrow: zawsze się znajdą "Codzienne Team_Say'e", tfu "Codzienne Refleksje" ;) Nie tam, to tu :)  8)

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 25, 2006, 10:51:22 pm »
No, właśnie miałem lobbować w celu stworzenia alternatywy na innym podforum, a tu proszę. My to tu mamy społeczeństwo obywatelskie jednak! :D

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 26, 2006, 09:02:23 am »
Ja wtedy byłem strasznie zeschizowany i tylko mgr miałem w głowie. Do tego problemy z PC i brak netu. Teraz wszystko ułożone to człowiek sobie przypomina powoli co to życie ;) W każdym razie przepraszam i proszę o wybaczenie :)

btw. mgr obronione na 5 :P a pracuję w Allegro - fajnie jest, młoda ekipa (wszyscy poniżej trzydziestki), kilmatyzowane biuro i brak większych stresów ^^ Zobaczymy jak będzie po okresie próbnym ;)

No i mam nadzieję, że tu "Codzienne Refleksje" będą miały lepsze warunki, bo rozkwitnąć :]

Offline Deytonus

(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 26, 2006, 09:57:12 am »
Ciekawe, czy uda mi się wprowadzić w Finlandii dyktaturę i stworzyć Wielką Skandynawię? ^^
HoI 2.

***

  • Gość
(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 26, 2006, 12:36:01 pm »
Cytat: "Wilk Stepowy"
btw. mgr obronione na 5 :P a pracuję w Allegro - fajnie jest, młoda ekipa (wszyscy poniżej trzydziestki), kilmatyzowane biuro i brak większych stresów ^^ Zobaczymy jak będzie po okresie próbnym ;)



Dobra, niech wam będzie Gambit= dziadek ;)  :p

Cytuj
Ciekawe, czy uda mi się wprowadzić w Finlandii dyktaturę i stworzyć Wielką Skandynawię? ^^
HoI 2.

Też miałem kiedyś podobne ambicje :D Tyle, że ja próbowałem Szwecją. W obwaie o swoją niepodległość w '40, gdy Niemcy wypowiadali wojnę Norwegii dołączyłem się do Osi. Norwegowie wybrali mniejsze zło i dali się zaanektować :) Ale HoI banalny jest na poziomie Normalnym :p A na Trudnym nigdy nie grałem, bo jest cziterski (sprawdzałem modyfikatory :?).

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
(Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 26, 2006, 12:40:01 pm »
Nosefir --> To, że używam forum GGK li tylko do manipulowania umysłami naszych czytelników i do prób objęcia władzy nad światem, nie oznacza, że nie przeglądam czasami tematów, które mogłyby zostać uznane za wrzód na ciele Forum. Innymi słowy...

PRZESTAŃCIE MÓWIĆ DO MNIE DZIADEK!!!!!!!!!

No patrz Pan...za mioch czasów, to dzieciarnia miała więcej szacunku dla starszych...eee...co ja to mówiłem?

 

anything