Autor Wątek: (Kto tu zagląda?) Team_Say:  (Przeczytany 397784 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2145 dnia: Czerwiec 20, 2009, 02:16:32 am »
Moje marudzenie na jakość tekstów, edycja n-ta xD

Dzisiaj na tapecie BattleForge, bo mnie Jaskier namówił :P

1. Śmierć? Zaraz, zaraz... albo ktoś nawalił przy polonizacji, co należałoby zaznaczyć w tekście, albo autor bawi się we własny przekład. Chyba jednak brak informacji o lokalizacji z zada byłby gorszy.
2. Surowce? Surowca/moc? Widać za krótko gram, bo widzę tylko jeden rodzaj zasobów. Szkoda, że w recenzji nie zostały opisane te inne xC Ani nawet ta bazowa moc...
3. WTF rozsnąć? Tłumaczenie plox! Ew. korekta plox! Toż to nawet Word wychwyci.
4. A jak wygląda Auction House w WoW? Bo nic poza tym, że metoda handlu przypomina 'AH w WoW' nie ma.
5. Połączenie z siecią. Brak informacji o stanie gry przy przerwaniu połączenia. A ma to związek i z rozgrywką single, jak i multi. Przy trybie solo najmniejsza strata pakietów = misja w plecy, idź ją robić od nowa. Co potrafi wkurzyć zwłaszcza później. W przypadku multi ani nie dostajemy sojuszniczej AI, ani żadnej opcji 'opuść mecz' czy nawet pauzy, żeby gracz się podłączył ponownie. Cały system rozgrywki przez sieć jest niedopracowany.
6. AŻ 8? Uooooo... Ta gra ledwo na 6 zasługuje.

Do tego tekst, jak na recenzję, krótki. Już beta-test był dłuższy i lepiej napisany. Brakuje opisu mechaniki, czyli na przykład regeneracji kart, wyjaśnienia "kul mocy" czy też linii fabularnej. Czuję się, jakbym czytał opis na pudełku, a nie recenzję. A AH i co-op umieszczone w plusach, to chyba szukanie pozytywów na siłę. Tak naprawdę BattleForge nie oferuje nic. Nawet specjalnego tłumu na serwerach nie ma. Grając na serwerze US/EU (jeden z czterech dostępnych) bardzo rzadko w godzinach szczytu trafiają się jakiekolwiek rozgrywki i trzeba mieć dużo szczęścia, żeby się na coś załapać. O tym też należałoby wspomnieć, bo potencjał gry multi leży w graczach, których za dużo nie ma. Aha: strategii też za dużo nie ma. Zaczyna się od spamu łuczników Tier1 wspomaganych kartami ofensywnymi i/lub leczącymi, a kończy się na spamie jednostek T4 (w większości strzelających) wspomaganych strzelającymi T2 z dodatkiem kart ofensywnych i leczących T4.

Offline Krova

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2146 dnia: Lipiec 02, 2009, 04:02:56 pm »
Assassins Creed II - gameplay
 Supcio, latanie tandetne, atak obydwoma ostrzami kiczowaty, ale reszta bardzo mi się podoba - zwłaszcza fakt, że poza ostrzami nie masz żadnej broni i ją przejmujesz, co jest bajeranckie i na pewno ciekawsze niż latanie z mieczykiem/nożem.
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline fin

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2147 dnia: Lipiec 02, 2009, 05:56:24 pm »
Oni cały czas mają tam takiej idiotyczne arcadowe podmisje. Boli mnie to a ja wylewny jestem.
Why, oh why, nie mogą zerżnąc tego od gta?

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2148 dnia: Lipiec 02, 2009, 06:02:25 pm »
YAY! Jutro wychodzi NeoTokyo mod dla silnika Source. Pewnie ludzie z UT kojarzą. Naprawdę fajnie się zapowiada. Filmiki i linki poniżej.

Strona moda
Recon - klasa w grze
Vision Modes - prezentacja

Trailer!

Offline Krova

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2149 dnia: Lipiec 03, 2009, 11:19:09 am »
Jak to jutro, przecież NeoTokyo jest od jakiś dwóch tygodni, patrzyłem sobie po nim i był link do downloadu o: Ale wygląda fachowiutko, trzeba przyznać!

_______________


 Przechodzę CoD4 na veteranie. NO ŻESZ K*RWA MAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wszystk oszło całkiem nieźle, pomału, ale do przodu, ale do k*rwy nędzy na "One shot, one kill" nie mogę przejść już samego początku ucieczki :S Wolę nie wiedzieć, jak będzie wyglądała akcja pod kołem xS




edit; właśnie odkryłem nową funkcję w Operze, kiedy klikam prawy i potem lewy przycisk myszy, przerzuca mnie do kolejnego tematu, a kiedy lewy potem prawy to do poprzedniego  :eek:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2009, 11:26:42 am wysłana przez Krova »
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Idaan

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2150 dnia: Lipiec 08, 2009, 06:01:37 pm »
Jaki możecie mi polecić program p2p w stylu eMule'a? Ilość fake'ów i brak źródeł mnie dobijają.

Offline Kalasanty

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2151 dnia: Lipiec 08, 2009, 08:41:57 pm »
Torrenty/Rapidshare.
Z emulopodobnych nie korzystam od paru lat, właśnie z w/w powodów.
Już lepiej ściągnąć cały, działający album niż szukać jednej piosenki która okazuje się fejkiem.

Offline fin

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2152 dnia: Lipiec 08, 2009, 09:14:08 pm »
ewentualnie peer2mail. Prawie zawsze leci maximum speedem tylko że trzeba troche poguglować by znaleźć fora z hashcodami.

Offline Nezumi

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 516
  • Total likes: 0
  • MAGIA I ZAGLADA... WYBIERZ DROGE PRZEZNACZENIA
Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2153 dnia: Lipiec 08, 2009, 09:17:09 pm »
rapidshare jak masz zmienne ip, torrenty najprostsze ale z prędkością bywa różnie, peer2mail szybki, ale różnie z dostępnością plików
fani anime to najbardziej inteligentna grupa społeczeństwa (jakby się oczywiście pozbyć około 70 procent tych głupszych fanów).

Offline Idaan

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2154 dnia: Lipiec 09, 2009, 07:19:27 pm »
Chodzi mi raczej o program do ściągania małych plików typu pojedyncze piosenki czy ebooki. Z torrentów i rapida owszem korzystam, ale do pobierania większych partii danych - raczej ciężko znaleźć seedy do konkretnych utworów.

Offline DARKMAN

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2155 dnia: Lipiec 09, 2009, 07:29:10 pm »
Ekhm ale przeciez mozna sciagac pojedyncze pliki z wiekszego torrenta...

Offline Idaan

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2156 dnia: Lipiec 09, 2009, 08:13:38 pm »
To powiedz mi w jakim większym torrencie mogę znaleźć hymn regimentu Welsh Guards "Men of Harlech" który właśnie bez większego problemu ściągnąłem z emula (niestety to wyjątek). Tzn podałem ekstremalny przykład, no i pewnie da się znaleźć po dłuższych poszukiwaniach po torrentach będących kompilacjami różnych marszy i hymnów, ale rozumiesz o co chodzi.

Offline Krova

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2157 dnia: Lipiec 14, 2009, 02:02:40 pm »
Edycja kolekcjonerska Modern Warfare 2




 :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Qraq

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2158 dnia: Lipiec 19, 2009, 09:45:46 pm »
hihihi
nowy sprzecik hula aż miło :eek:

niby nic super wydajnego a Dead Space i Prototype hulaja na max detalach. Pogra się trochę :D nawet jeszcze nie podkręcałem proca :)

dual core e5200
ati hd4850
4gb ram

Offline Kalasanty

Odp: (Kto tu zagląda?) Team_Say:
« Odpowiedź #2159 dnia: Lipiec 19, 2009, 10:58:21 pm »
A całego składałeś od podstaw czy modernizowałeś? Ile cię to wyszło?
Sam się przymierzam do kupna nowego kompa, ale z kasą u mnie dosyć cienko i niespecjalnie orientuję się w aktualnych cenach. Można coś porządnego za <2000 zł złożyć?