Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Teamspeak-GGK

(Kto tu zagląda?) Team_Say:

<< < (2/515) > >>

gość1:

--- Cytat: "Hang Man" ---@Coen:
A to klops... Kto by pomyślal, zawsze Szczecin uważałem za kompletne zadupie na którym chyba tylko ja normalny mieszkam ;)  Będzie trzeba kiedyś na piwko wyskoczyć!
--- Koniec cytatu ---


z tym jest problem, bo jestem abstynentem =D czasem tylko lampke wina wypije gdzies na walach =p

***:
Chcecie to macie, jazda wolna, rozmowa kontrolowana 8)

Hang Man:
Właśnie: jak wygląda sprawa z tym serwem? Bo tak jak bodajże Nors zauważyl, jest ok 40 polskich klanów w TC, ale tylko 3 polskie serwery. Po prostu kupuje się holenderskie lub niemieckie, taniej wychodzi i łącze lepsze. (wiem z doświadczenia bo jak z kumplami w ET zasuwaliśmy to właśnie niemiecki serwer kupowaliśmy.)

gość1:
no to, zeby bylo zgodnie z tematem, napisze, kto tu zaglada =p

Coen - krotka charakterystyka:
red. GGK, mod tego forum i zarazem gosc, ktory ma nierowno pod sufitem =D znany z niestandardowych emotow, przeciagania samoglosek /vide TS podczas gry w CS`a/ i zbereznych kawalow /pozdrowienia dla Yurasa i Grzyba xD/. mieszkam w Szczecinie, o czym sie niedawno dowiedzial sie Hang Man, a o czym juz pare innych osob wie. mam talent do denerwowania ludzi /vide dziadek Gambit ^^/. a jak ktos oczekuje wiecej info, to zapraszam do profilu na stronie Gildii ^_^

Hang Man:
Hang Man , Hang, Wisielec, wszystkie formy są dopuszczalne.  
Mieszkający w Szczecinie,  Cierpiący do października na nadmiar wolnego czasu :p

Kochający ET, TC:E, większość gier Blizzarda. Nałogowy papierowy roleplayowiec, gracz 40k.

Muzyka: ogólnie pełen przekrój (bez polskiego HH, techniawy i umcyk-umcyk) , z lekkim zgięciem na rockowo-metalowe klimaty.

Niegdyś zapalony plywak, teraz niestey bruszek rośnie  :lol:

Wkrótce (mam nadzieję) twardy gracz ASG. (Dżizaz ile to kosztuje...)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej