Autor Wątek: Antyfani Nge  (Przeczytany 14053 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Frey Ikari

Antyfani Nge
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 26, 2008, 10:53:19 am »
Spokojnie nie tak ostro, bo jeszcze wyjdzie, że jesteśmy zamkniętą społecznością atakującą każdy obcy element. :badgrin:  ;)

Cytuj
Są lepsze anime niż Evangelion (np. Berserk),

Bym nie powiedział... :oops:
Cytuj
Ale dlaczego tracicie tu czas, czy ktoś mi odpowie? Zróbcie razem coś wielkiego, pomóżcie komuś... W dzisiejszych czasach każdy powinien "pilotować Evę", żeby pomóc tym, którzy nie mają możliwości cieszyć się życiem, relacjami z ludźmi

No właśnie dobrze że o tym wspomniałaś/eś czemu nie chcecie mi pomoc?! Ja, niepotrafiący cieszyc sie życiem mający problemy w relacjach międzyludzkich, głoduje w pracy odliczając tylko czas od początku do końca czasu pracy.
Cytuj
(co 7 sekund z głodu umiera dziecko np., trwają wojny)

Jesteś misjonarką/misjonarzem a może oddajesz część swoich pieniędzy na cele charytatywne?? A może jedziesz właśnie do rejonów pochłoniętych konfliktem by szukać pokojowego rozwiązania??
Cytuj
Wasze jaźnie zajęte SAMYMI SOBĄ i w związku z tym kierujecie się ku przyjemnościom i uciekacie od strachu, dając się łątwo kontrolować.

To też właśnie ukazuje evangelion ze każdy z nas jest tak naprawdę egoistą ale co jest takiego złego z cieszenia się tymi nielicznymi dobrymi chwilami życia??

Offline @

Antyfani Nge
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 26, 2008, 11:19:20 am »
L
O
L

Taki nolife'owy skrót, a tyle znaczeń.


Wiesz, najlepiej, to przestańmy w ogóle gadać o tym co widzimy, bo po co, w końcu to marnowanie czasu. I w ten sposób oszczędziłbym 5h tygodniowo lekcji polskiego.

Tak więc zgadzam się z tobą, ziąąąąąąm

Offline Revan

Re: EVANGELION TO STRATA CZASU!!! :D
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 26, 2008, 03:19:57 pm »
Cytat: "forestgril"
W dzisiejszych czasach każdy powinien "pilotować Evę", żeby pomóc tym, którzy nie mają możliwości cieszyć się życiem, relacjami z ludźmi (co 7 sekund z głodu umiera dziecko np., trwają wojny) . Te problemy są ważne, a nie mamienie się przyjemnościami i rozbebeszanie jakichś bajeczek na kawałki. Rządom które trzymają Was na wodzy to się podoba - Wasze jaźnie zajęte SAMYMI SOBĄ i w związku z tym kierujecie się ku przyjemnościom i uciekacie od strachu, dając się łątwo kontrolować. Film dał wam podpowiedzi (zwłaszcza 2 ostatnie odcinki), przestańcie to analizować, tylko spójrzcie prawdzie w oczy i .... DO ROBOTY!!!


Lol z tą polityką to dowaliłeś. Pachnie tu żydowsko-masońskim światowym spiskiem :lol:

Offline Pacool

Antyfani Nge
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 27, 2008, 05:18:42 pm »
ktoś chyba zaczynając ten temat postawił sobie za cel wsadzenie kija w mrowisko :P. Ten pierwszy post zapachniał mi prawie Trollingiem XDDD

Ale jak go przeczytałem to poczułem się urażony bo no-liferem nie jestem, a przynajmniej za takiego sie nie uważam ;P.

Z drugiej strony po części to rozumiem bo sam kiedyś napisałem że niektórzy z nas pogłębiają NGE aż za bardzo np. z tego co ostatnio czytałem w jakimś felietonie na zachodnich serwisach(czy to był blog? nie pamiętam) anime symbole chrześcijańskie i religijne w NGE były użyte w celu uzyskania efektu tajemniczości i mityczności. Ludzie pochodzący z kraju kwitnącej wiśni nie znają się na chrześcijaństwie i to było dla nich coś super, podczas gdy my wertujemy biblie i szukamy podobieństw -_-''.

Połączyłem i kłódeczka.
I.T.
url=http://ubanimator.com][/url]
"The self has always been composed of two selfs: The self that is observed and the self that observes the self".
- 12th Angel, Leliel

Offline forestgril

DRED SIĘ NIE BOI!
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 29, 2008, 01:25:21 pm »
napisałem kilka dni temu posta o tym, że Evangelion to strata czasu

próbowałem rozwinąć w nim dyskusję, ale post został usunięty

DLACZEGO? czyżby moderator jednak bał się jakiejś prawdy, którą poruszyłem w tym, całkiem rozsądnym poście, który zawierał pewne przesłanie dla Was, maniaków Evangeliona?

Prawda, ona jest najstraszniejsza....

Temat postu wymagał edycji.
I.T.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Antyfani Nge
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 29, 2008, 01:37:05 pm »
1. Nie Dread a Ijon (Dreda na razie na forum nie uświadczysz)
2. Post nie został skasowany, a przeniesiony do odpowiedniego tematu  http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=20057&postdays=0&postorder=asc&start=0 Kłódka z racji nieuwagi Ijona, bo temat był oryginalnie zamknięty przez Dreada. Starczy poprosić o odkłódkowanie.


Jak widzisz starczyło trochę uwagi i spostrzegawczości, by nie było potrzeby zakładania takiego bzdurnego tematu. Następnym razem rozejrzyj się który z modów jest aktywny i załatwiaj takie sprawy przez PW. Chyba że jesteś tzw. "trolem" i zależy Ci na publicznej uwadze.

Offline forestgril

Antyfani Nge
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 29, 2008, 03:38:36 pm »
A TO W TAKIM RAZIE NAJMOCNIEJ PRZEPRASZAM I MYSLE ZE TEN PoST MOZNA SPOKOJNIE WYWALIC

Offline @

Antyfani Nge
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 29, 2008, 03:41:03 pm »
Jak nie ty to ja mogę poprosić o otarcie tematu, i o twoje spostrzeżenia na temat tego co powiedziałem. Rozumiem, że niektórych wkurza rozbieranie na kawałki czegoś, no cóż, de gustibus non est disputandum, rownie dobrze mógłbym powiedzieć że wkurzają mnie wegetarianie, zabijmy ich wszystkich.

Proszę przenieść ten watek tam i otworzyć jeśli łaska ;)

Offline forestgril

Antyfani Nge
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 29, 2008, 04:04:41 pm »
W sumie, to uważam, że tamten temat z "antyfanami" powinien być zatytułowany "CZY EVANGELION TO STRATA CZASU?"
dotyczy on Evangeliona, czyli jest na temat :)

I nie powinien być zamykany na kłódkę, właściwie do DLACZEGO??? Kto uważa, że to śmiecenie, jak ktoś nie chce, to nie musi czytać.

Ale moderatorzy dokonują takich wyborów, aby nie konfrontować się z PRAWDĄ - takie jest moje zdanie. Tak jak w ostatnich odcinkach z prawdą nie chcieli konfrontować się bohaterowie. Oprócz Rei, której było prawie wszystko jedno.

Offline Dino

Antyfani Nge
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 29, 2008, 05:02:03 pm »
Jak ktoś nie chce to nie musi czytać co? Ja bym powiedział że jak ktoś nie chce to nie musi pisać. Bo skoro tak Ci się niepodoba że na tym forum są prowadzone takie a nie inne dyskusje to po co zaraz obwieszczać to całemu światu? Ci co chcą tu pisać będą to robić. Ci, którym się to niepodoba po prostu tu nie zaglądają. A Ty musisz robić aferę bo TOBIE nie podoba się sposób prowadzenia tu dyskusji. Sory ale kogo to interesuje? Nikt nie trzyma tu na siłę.
Co do kłódeczki na temaciku "Anty" to moim zdaniem powinna tam pozostać bo tamten temat to tak jak i ten po prostu niepotrzebny śmieć.

A moderatorzy dokonują takich wyborów żeby na forum syfu nie było - takie moje zdanie  :roll:

Offline Revan

Antyfani Nge
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 29, 2008, 05:09:05 pm »
Cytat: "forestgril"
napisałem kilka dni temu posta o tym, że Evangelion to strata czasu

próbowałem rozwinąć w nim dyskusję, ale post został usunięty


No cóż widocznie znaczna większość uważa inaczej.

Cytuj
Ale moderatorzy dokonują takich wyborów, aby nie konfrontować się z PRAWDĄ - takie jest moje zdanie. Tak jak w ostatnich odcinkach z prawdą nie chcieli konfrontować się bohaterowie. Oprócz Rei, której było prawie wszystko jedno.


O to jest moim zdaniem bardzo śmieszne (bez obrazy). Wyjaśnienia dokonał już za mnie Dino (dzięki)

Offline obik

Antyfani Nge
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 29, 2008, 05:36:41 pm »
Cytat: "forestgril"
W sumie, to uważam, że tamten temat z "antyfanami" powinien być zatytułowany "CZY EVANGELION TO STRATA CZASU?"
dotyczy on Evangeliona, czyli jest na temat :)

dobrze jest jak jest i pasuje...

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Antyfani Nge
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 29, 2008, 09:22:55 pm »
Przenoszę do antyfanów
Otwieram temat.
I.T.


Obaj moderatorazy  forum NGE mają to do siebie, że się NIE boją.

Teamt dostał kłódkę nie odrazu- był otwarty dwa dni: wystarczyło wpasć na forum.

Aha: przypominam, że na forum nie ma demokracji.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Dino

Antyfani Nge
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 29, 2008, 10:04:49 pm »
Z tym nie bojeniem to dobrze powiedziane ^^ Nasze szefy mocne są i mocą straszną władywują ^^ I zero demokracji! ^^

Myślę że otwarcie tego topiku jest dość kontrowersyjnym pomysłem. Ale nie mnie decydować ^^

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Antyfani Nge
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 29, 2008, 10:29:18 pm »
Jak już wpomniałem ja się nie boję.
A antyfani też mają prawo do opinni- jeśli jednak mam czekać więcej niż tydzień, to zamknę temat spowrotem.

Cytat: "Dino"
nie bojeniem

Ty się lepiej bój... (Ale nie słownika.)
"Nie" odzielnie z czasownikami (Np: "nie boję się") ale "bojenie" to nie czasownik. :P Cokolwiek to jest. Reczownikiem mi zalatuje.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)